Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztetik ennyire, hogy...

Miért éreztetik ennyire, hogy gyűlölnek?

Figyelt kérdés
Sosem éreztem magam a családomba valónak,mindig volt bennem egy olyan érzés,hogy kinéznek maguk közül.Ma egy nagyon fontos igazolványomban tett kárt az anyám,ami miatt-véleményem szerint érthető módon-szóltam is neki,hogy csinálja/csináltassa meg.Erre nekem esett,eltépte a pólóm ujját,a kezemet úgy megszorította,hogy ott maradt az ujja nyoma.Közben a nagymamám azt mondta,kár volt,hogy megszült engem,mert én haszontalan ember vagyok.Végigdolgoztam a nyarat,abból kezdem az iskolát,gyakorlatilag semmi költségük nincs velem kapcsolatban,magamat ruházom,egyedül etetniük kell.Anyukám ma kitette a dolgaimat,hogy menjek,amerre tetszik.17 éves lány vagyok és teljesen tanácstalan.Már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben.Rettentően fáj az egész.Adjatok valami tanácsot nekem.

2012. aug. 22. 00:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha betöltöd a 18-at,keress valami munkát,lépj le és csak egy cetlit hagyj otthon,hogy ég veletek.
2012. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!