Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztetik ennyire, hogy...

Miért éreztetik ennyire, hogy gyűlölnek?

Figyelt kérdés
Sosem éreztem magam a családomba valónak,mindig volt bennem egy olyan érzés,hogy kinéznek maguk közül.Ma egy nagyon fontos igazolványomban tett kárt az anyám,ami miatt-véleményem szerint érthető módon-szóltam is neki,hogy csinálja/csináltassa meg.Erre nekem esett,eltépte a pólóm ujját,a kezemet úgy megszorította,hogy ott maradt az ujja nyoma.Közben a nagymamám azt mondta,kár volt,hogy megszült engem,mert én haszontalan ember vagyok.Végigdolgoztam a nyarat,abból kezdem az iskolát,gyakorlatilag semmi költségük nincs velem kapcsolatban,magamat ruházom,egyedül etetniük kell.Anyukám ma kitette a dolgaimat,hogy menjek,amerre tetszik.17 éves lány vagyok és teljesen tanácstalan.Már az öngyilkosság gondolata is megfordult a fejemben.Rettentően fáj az egész.Adjatok valami tanácsot nekem.

2012. aug. 22. 00:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ja és ha lelépsz elötte jól olvassál be neki megérdemli ha ilyet mond
2012. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem kell beolvasni, attól nem lesz jobb. Egyik napról a másikra ott kell hagyni, max. annyit mondani, hogy szia, nem jövök többet haza.
2012. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de apud is elég érdekes.

Nekem ilyen feleségem lenne, minimum lenne, hogy lebeszélem erről...

2012. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
de jobb lesz mert ha csak annyit mond hogy szia akkor az anyja örül neki hogy elmegy és ha már egész életébe piszkálta mért ne kapja vissza mért ne szembesitsék a dolgokkal énis ezt szoktam anyámmal ha valami nem tetszik persze finoman mert vele lehet beszélni
2012. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem jó az,ha neki esik és a fejéhez vág mindent ... mert akkor lealacsonyodik arra a szintre. Ami nem jó. És amúgy sem jó az,hogy haraggal válik el az ember az anyjától. Lehet,hogy csupa rosszat és bántást kap...de attól még az édesanyja lesz.
2012. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az anyja, de elérheti azt, hogy ne ismerje el annak. Ezt nagyon nehéz felfogni egy olyan személynek, aki nem ilyen körülményke között nő fel. Én letagadtam, hogy az anyám, csak a személyimben van benne a neve. Őt nem érdekli, így volt a legjobb mindkettőnknek. Engem pl. egész életeben azzal hibáztatott, hogy elhagyta az apám, miután megszülettem.

Nem kívánom senkinek, hogy így nőjön fel, de van benne pozitívum is. Ilyen erős, hogy is mondjam... lelki védelmet máshogy nem lehet elérni. Egyszerűen nem lehet ártani nekem az érzelmek útján. Örülök neki, hogy az vagyok, aki.

2012. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen ebben igazad van de akkor is ez olyan igazságtalan vele szembe mert azért mégis hogy bánhat így valaki a saját gyerekével de ha nem is lehordod akkor kérdezd meg hogy mi baja van veled mért teszi ezt beszélhetnél apáddal is mert elég érdekes hogy nem avatkozik bele ha pedig az van hogy a családba az anyádtól függ minden az baj mert akkor nincs értelme a házas társi kapcsolatnak ha a másik fél nem avatkozik ilyen dolgokba bele
2012. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#15: ebben a konkrét esetben az anyaság nem érdem, csak állapot.
2012. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az apa magasról tesz az egészre. Lehet ez az oka, hogy az anya így viselkedik a gyerekével. Nem lehet 100%-osan megmondani, mi váltja ezt ki, de ha már 17 éve tart, akkor már nem lehet megbeszélni.
2012. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz??
2012. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!