Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kellene tennem?...

Most mit kellene tennem? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

eléggé ki vagyok borulva. egy ideje rájöttem hogy a lányokhoz vonzódom ( tudom tudom ez még változhat... stb, én jól érzem így magam remélem nem fog), de nem ez a fő problémám hanem az, hogy azt hiszem h egy kicsit identitás zavarom is van. valahol megragadtam a lány és a fiú között. anyukám régebben mondta h eredetileg fiúnak készültem, és sokáig azt is hitték hogy az vagyok amikor állapotos volt velem. kisebb koromban is elég fiús voltam, állandóan fiúkkal lógtam és játékkocsikkal játszottam, meg óvodában huszárnak öltöztem be farsangkor, alsóban meg pókembernek. aztán 3 éve körülbelül, "leszoktam" erről és sokkal lányosabb voltam, aztán most megint előjött, levágtam a hajamat rövidre..ez azóta mióta rájöttem a beállítottságomra. és ezzel eddig nincs is annyira gond, bár néha elég furán érzem magam miatta. a főbb probléma az h a szüleim nem értik meg h én nem akarok szoknyát felvenni meg ilyen nagyonnagyon lányos cuccokat, de valamilyen szinten sejtik a dolgot, mert miután levágtam a hajam azt mondta h nézzem meg A Fiúk nem Sírnak-ot. és azzal viccelődnek h pistikének hívnak stb. és néha már a sírás kerülget előttük is, persze ha nem vagyok előttük rengeteget sírok emiatt.kb 3 hónapja mondtam nekik h pszichológushoz szeretnék fordulni, de kinevettek és viccet csináltak a dologból. egyébként meg elég konzervatívak, szóval hogyha nem akarok tető nélkül jobb lesz hogyha nem is próbálom megbeszélni velük az egész dolgot, de valahogy mégis el kellene érnem hogy ne csesztessenek és törődjenek egy kicsit bele a dologba. legalább egy kis időre.


bocsi a hosszú leírásért. csak értelmes válaszokat várok.

15L



2012. aug. 25. 21:46
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az agyturkász egy nagy baromság. Nem hiszem, hogy bármi is jobb lenne tőle. Ezt a dolgot magadban kell lezavarni. Ha erős vagy akkor elfogadod a másik oldalad és kész. Nem kell félni tőle, anyudnak meg ráérsz még elmondani. Legalább is ha nagyon konzervatív akkor várj vele.


Enyémek is ilyenek, egyedül testvérem tudja, meg még 2 ember. Szüleimnek még nem merném, pedig... hát nem vallásosak, meg lehet velük beszélni, de ők álmukba se gondolnák, hogy mi van... Annak ellenére hogy a jellemem nem épp cicababás, ha már szerelmes vagyok a kardokba meg a láncingekbe. Szóval, szerintem ráér még ez, ha idősebb leszel még változhatsz. Ha nem akkor meg így maradsz, aztán majd ha 20 éves leszel és lesz melód vagy egyetemre/fősulira fogsz járni, akkor lesz saját kis életed, találkozol valakivel és hűűűű de jó lesz és max majd akkor.


De most hagyjad. Szerintem. Az előző hosszú szöveges voltam. :D

2012. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát abyának még semmi képpen sem mondanám el. Tesómnak egyedül azért szeretném mert úgy tervezem hogy érettségi után külföldre megyek és ő ott él és akkor mondanám el anyáéknak szóval ha nővérem elfogadná a dolgot akkor lenne protekcióm. De még egyáltalán nem tudom, szóval még tényleg ráér a dolog.
2012. aug. 27. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!