Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karrier vagy párkapcsolat mit...

Karrier vagy párkapcsolat mit választanál?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 13:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehogymár a kérdező legyen rossz mikor ti is ugyanúgy általánosítjátok a kerrieristákat magányos szerencsétlen embereknek! Nem attól lesz valaki boldog, hogy családja van. Nézzetek már szét mennyi magányos, megkeseredett öreglány van akinek ott a családja és mégis... Attól lesz boldog ha normális ember.
2012. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

:)

ez általában nem ilyen elvágólag szokott lenni! a kettő együtt kell, mert úgy leszek igazán önmagam. Választani nem tudnék, nem is akarok, és nem is kell!

2012. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Karrier
2012. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező. Ha te még a szabadidődben is a munkáddal foglalkozol meg boldogan túlórázol akkor igenis munkamániás vagy. De ha hiszed ha nem, nem csak munkamániások és társfüggők vannak. Én is boldogan dolgozok a szakmámban, szeretek vele otthon is foglalkozni, de ha választanom kéne és anyagilag megtehetnénk akkor otthagynám a munkahelyem.

Az is lehet am h még csak nem találtam meg azt a férfit akiért tényleg csapot-papot otthagynál mert annyira szereted

2012. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
találtam helyett találtad. Nekem már megvan :D Csak elírtam :D
2012. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
párkapcsolat
2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Karrier nekem nem fontos. Ha kell, akkor túlórázom, de ha nem muszáj, akkor megyek haza, amint lejár a munkaidőm. Szeretem a munkám, de nekem ez nem több annál, mint hogy pénzt keresek. Ha a munkám a hobbym is lenne, akkor lehet, hogy más lenne a helyzet, de mivel nincs így, számomra nem a munka adja a legnagyobb boldogságot (nekem fura is lenne), hanem az, hogy az az idő, amit férjemmel, kutyánkkal, családommal, barátokkal töltünk és jó kis programokat szervezünk.
2012. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Nekem megy a kettő egyszerre. Amikor elkezdtem, az első egy hónap úgy nézett ki, hogy hazajöttem, üveges szemmel lerogytam, aztán elaludtam bárhol.

Utána elkezdtem sportolni, több lett az energiám. Most már 6 óra alvással is fitt vagyok. A férjem teljesen jól tolerálja, hogy hektikusan érek haza. Kell egy 20 perc,amíg nem szól hozzám senki (egész nap kommunikálni kell), utána bármire kapható vagyok.


Hétvégén inkább telefonon keresnek, de az bőven belefér. Néha munka is van, de az kevésbé gyakori.

Szerintem energiaszint kérdése.

2012. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Mindkettőt.Ha csak az egyiket választanám,elunnám az életemet.
2012. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak időszakok az ember életében, amikor a karrier a fontosabb és van amikor már a párkapcsolat, család, gyerek. Én egyikről sem szeretnék lemondani és szerintem nem is kell. 23 évesen végeztem az egyetemmel, már 2 éve dolgozok, vőlegényem is dolgozik, hála az égnek nem kell sokat túlóráznunk, uh az estéket együtt tudjuk tölteni. Arra tudunk időt szakítani, amire szeretnénk. Jövőre lesz az esküvőnk, és olyan 28-29 évesen szeretnénk gyereket is. Én biztos nem fogom úgy érezni, h feladom a karrieremet a páromért, gyerekért, hiszen volt 5-6 évem, h karriert építsek, pénzt keressek. Szeretem a munkámat, de azért a gyerekről és a családi életről nem mondanék le, annyira nem vagyok munkamániás. :D Hogy mi lesz a gyerek után az meg majd az akkori lehetőségektől függ, uh nem is nagyon gondolkozok rajta. Ha nem vesznek vissza dolgozni , akkor valószínű, h vállalkozást indítok.


25/N

2012. aug. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!