Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan ez a hatalmas önbizalom...

Honnan ez a hatalmas önbizalom a kismamáknál, a frissel szült anyukáknál, hogy ők mindenkinél jobban tudnak mindent?

Figyelt kérdés
Elképesztő,ahogy mindennap hallom, hogy csak ők tudják a legjobban, ha nem pontos időben eszik,alszik a gyerek már teljesen készen vannak/tisztelet a kivétel/úgy nem tud sétálni senki a gyerekkel mint az anyja, mesét se mondjon senki,mert még a végén függő lesz és mástól is elvárja, egyáltalán milyen alapon adhat ötletet,tanácsot egy idősebb. Illenék tudni,hogy a mostani anyukák MINDENT JOBBAN TUDNAK, velük senki ne okoskodjon. Néha még a dr. is lüke vagy a védőnő, ne akarja őt meggyőzni semmiről! Az övé csak az ővé a gyerek /jó esetben az apukáé is/ aki csak engedéllyel nyulhat csinálhat bármit a gyerkőccel, mert ha nem kérdezi meg, bizony meg is kapja a büntit. Egyszerüen nem értem. Nekem is van kettő, kicsit nagyobbak, de nekem ez a TÜNET kicsit új,mert ráadásul mindig fáradtak, álmosak és csak rájuk számithat a gyerek. Na ehhez szeretnék olyan hozzászólásokat, hogy az anyukákhoz tudjak felzárkózni és beszélgetni én is mint anyuka, nehogy kinos helyzetbe kerüljek a butaságommal és a nézetemmel.
2012. aug. 30. 09:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Jaj nekem a keresztanyám volt dettó ilyen. Babalátogatóba mentünk, mikor bementünk a lakásba irány volt a fürdő kezet mosni, ott áltt felettünk és számolt 30-ig. Utána érhettünk csak a babához. Jólvan oké ám legyen koszos a lift, lépcsőház. De könyörgöm ha megfogom a poharat és iszok, fél perc, de utána sem nyúlhatok a kicsihez csak ha megmostam a kezem. Nagymamához soha nem engedte a gyereket, meg hozzánk se, mert hogy majd mit csinálunk ha sírni fog a gyerek... no comment. kb. 3 éve nem tartsuk a kapcsolatot. Útálatos egy nő.


A nagynéném viszont teljesen más, most 4 hónapos a pici, de nem oktat ki állandóan nyugodtan engedi, hogy megfogjam a kicsit, kivihetem sétálni. :)

2012. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Utolsó!! Teljesen igazad van! Ezek az anyukák csak nyűglődnek és próbálják elérni, hogy istennőnek higyjék őket! Nyávogós görcsök akik életükben semmi másra nem jók. na ennyi. a gyerek meg allergiás, folyton náthás és ha véletlenül nincs baja majd anyuka kitalál valamit.
2012. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
31-es, a keresztanyád gyereke nem későn (sok év házasság után) született egyetlen baba? Unokanővérem is ilyen, mint amilyennek őt leírtad.
2012. aug. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
31es vagyok. De elég későn született, de van egy testvére még a kerszetanyám 1. házasságából, bár ő már 23 éves, a kislány meg 7.
2012. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!