Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít az anyám! Meg úgy az...

Kikészít az anyám! Meg úgy az egész családom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Például ha egy családi szülinapozás van anyum öccse mindig beszól valamit. pl: minek jöttem. mit keresek ott. meg hasonlók. de anyum még rosszabb. minden nap érezteti velem hogy a bátyám fontosabb nálam. tőle azt kapom hogy mindig a szemébe hazudok, egy rib@nc vagyok stb. stb. pedig ez nem így van (általában igazat mondok, és r. nak sem mondhat, eddig csak barátommal voltam együtt és már 7hónapja nincs rajta kívül senkim) emellett mindenér csak a leb*szást kapom. pl takarítok. minden teljesen tiszta - mér nem csináltam jobban?. söt már közölte velem azt is hogy nem vagyok jó semmire. mit csináljak vele?


16/L

?


2009. júl. 27. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"Egész életedben" 4? Még csak 16 vagy, ezt most úgy mondtad mintha kb 35 lennél:)


Egyébként meg mi az a házimunka amit nem tudsz ennyi idősen megcsinálni? Akkor hogy akarsz majd önálló életet élni?

2009. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
16 évesen 4 pasi igenis sok, ne csodálkozz ha leriban.coz, az meg hogy nem hazudok sűrűn azt jelenti hogy hazudozol. Szóval akkor mégsem alaptalan, amit anyádék mondanak.
2009. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer mutasd meg, milyen, amikor tényleg nem csinálsz semmit.
2009. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ezzel azt akartam mondani h több dolgot csinálok mint ök... de vszinü h nem a fikázo kommentekre voltam kiváncsi...
2009. júl. 28. 18:01
 15/17 anonim válasza:
40%

az ilyen balf.szokkal ne törődj, akik csak itt fikáznak...

ha egy lány eljut idáig 16 évesen, akkor ott nem vele van a gáz...

velem 9 éves korom óta művelik ezt, anyám alkesz, mióta apám meghalt. most 15 vagyok és alig várom, h elköltözhessek! És akkor most minden az én hibám? az is, h apám meghalt? mert h ha így vesszük, ahogy itt 1-2 ember mondja, akkor nyilván én vagyok a hibás.

de ez nem igaz! h lehetne már egy gyerek hibás azért, amit a szülei tesznek vele?

Sajnos tényleg csak az marad, h ki kell bírnod, más esély nincs ... :( :(

2009. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Ne törődj velük. Ha nem kellesz a családba, a házimunkád se kelljen.
2009. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

kösziszépen.

apukád sajnálom;(

2009. júl. 29. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!