Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit reagáljak, ha a...

Mégis mit reagáljak, ha a párom így beszél velem?!

Figyelt kérdés

Most msn-en kommunikáltunk, mert a hétvégén nem tudtunk találkozni. Régóta együtt vagyunk, alapból nincsen probléma velünk szerintem, mert nagyon tudjuk szeretni egymást. Viszont olyan pitiáner dolgokon is képesek vagyunk összeveszni, hogy pl kit milyen műsor érdekel. Ma is így történt, ő nézte az xfaktort, én pedig teniszt. Közben ment az msn és rá is néztem, láttam írt, kérdezte néztem-e legalább a végét. Mondtam, hogy jobb dolgom is volt (tudja jól, hogy engem nem kötnek le az ilyen jellegű műsorok, sokkal inkább nézek egy filmet, vagy játszom vagy bármi egyéb...). Erre fel elkezdte írkálni, hogy mennyire gáz az én hozzáállásom, hogy ennyire közömbös vagyok az ilyen műsorok iránt és kezdte azt sújkolni, hogy én milyen különc és szánalmas vagyok. Neki egyébként ez a mániája, hogy ha engem valami olyan nem érdekel, ami őt viszont igen, akkor egyből azt mondja, hogy én felsőbbrendűnek képzelem magam - holott baromira nincs így, csak szimplán nem tudnak érdekelni az ilyen műsorok/témák és ezt vállalom is. Nos, úgyhogy én visszakérdeztem, hogy mégis mitől vagyok szánalmas és különc, amire az alábbi szöveget kaptam:


"különb szarnak tartod magad mert te federert néztél. idióta állat öntelt beképzelt "sííííííp, síííííííííííp, síííííííííííííííííííp, síííííííp" vagy. gyökér az anyád, te tajparaszt szidkozódós köcsög. nő létedre akkora tuskó vagy. sokat fog szájbabaszni a leendő akárkid

tömören ennyi"


Totál les.ggeltem ettől a reakciótól, mivel eleve más szitokszót nem is mondtam RÁ, csak hogy gyökér (amiért szánalmasnak titulált). A többi negatív megjegyzésem csak a műsorra vonatkozott, pl hogy mennyire lesz.rom vadidegenek érzelmeit, hogy ő most bőg a színfalak mögött, mert nem jutott tovább stbstb.

Nem is reagáltam, cska kiléptem, de megmondom őszintén nem tudom, hogy hogyan kellene most kezelnem ezt a helyzetet. Abszolút nem érzem jogosnak és megérdemeltnek, hogy ő így beszélt velem. És tényleg baromira elegem van abból, hogy az eltérő ízlésem miatt állandóan kikezd és jön azzal, hogy én képzelem magam felsőbbrendűnek - holott ő néz le amiatt, hogy engem nem érdekel az ő sz.rja....


2012. szept. 1. 22:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Igen, azt nem írtam még hozzá, hogy előtte semmi vitánk nem volt, tehát nincs benne harag irántam, ami most kitört volna belőle egy ilyen apróság miatt... És azért voltunk bent, mert előtte beszéltünk és úgy volt, hogy ha ő "végzett", akkor majd jön hangba.


Nagyon elkeserítő számomra ez az egész, mert tényleg nekem is az jön le ebből, hogy mekkora egy vadparaszt és nem tisztel, de amikor nem ilyen a helyzet, akkor szeret és nem is agresszív. De ilyenkor tényleg kifordul magából, de talán ennyire még sosem hordott el mindenfélének... Lehet, hogy én cinikus és ironikus voltam az ő egyik kedvenc műsorával kapcsolatban, de az alap probléma az, hogy képtelen elfogadni, hogy engem mennyire nem érdekelnek ezek a műsorok és hogy számomra az ilyenek nézése nem kikapcsolódás. Mikor a való világ ment kb mindennaposak voltak a balhék, mert én nem voltam hajlandó nézni, ő meg nem volt hajlandó nem nézni. Akkor is megkaptam, hogy én vagyok a különc, aki mindenkinél feljebb valónak hiszi magát...


Ha ezt nem vesszük, akkor szerethető ember, nagyon is, különben nem lennék vele 7 éve, de most tényleg nem tudom mit csináljak, nagyon megsértett.

2012. szept. 1. 22:59
 12/38 anonim ***** válasza:
56%

a csavo egy kisebbsegi komplexusos unintelligens bunko. soha nem hagynam hogy igy beszeljen velem a baratom, ez "valook".

mondjuk te is laza voltal hogy azt mondtad neki hogy van jobb dolgod is mint azt nezni, szerintem is tobbnek gondolod magad emiatt, de igy beszelni akkor se lehet. en megertem hogy felhuzta magat azon amit mondtal, tenyleg az jon ki belole hogy lenezed ami ot erdekli, de ez tulzas volt. miert vagytok ti egyaltalan egyutt??

2012. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én is néztem a való világot, a párom meg nem volt hajlandó, és egyszer sem illettük egymást ilyen szavakkal. Szabad emberek vagyunk, mindenki azt néz, amit akar, és amit nem akar, nem nézi. Ő most egy trillert néz, én meg nem. Ennyi.
2012. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki olyan tevékenységgel tölti az idejét, amit többre értékel, így egyértelmű, hogy én többre értékelem a teniszmeccset, mint az xfaktort. De etől még nem MAGAMAT helyezem feljebb, hanem azt, amivel én foglalkozok. Számomra egyértelmű, hogy mindenkinek más jelent kikapcsolódást, így nem értem, hogy ő ezt miért képtelen elfogadni és miért akarja ráerőltetni másra azt, ami őt érdekli.

De ha leszóltam is az ő tevékenységét, szabad így beszélni velem?..

2012. szept. 1. 23:09
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pasit úgy kidobnám, mint macskát sz@rni!

Bocsi, hogy ezt mondom, de jó nagy marha leszel, ha eltűröd, hogy szidjon téged és anyádat!

2012. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Lapát
2012. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
a pasid egy bunkó paraszt. Te tudod mit teszel... hitegetheted magad, hogy jaj amúgy milyen jól megvagytok meg minden, te szívod meg a levét ha vele maradsz
2012. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy büdösbunkó gyökér pasas. Gyorsan dobd ki. Nem ér ennyit az egész. Aztán azt sem hagyd neki, hogy visszakönyörögje magát. Mert az ilyen lúzerek ezt szokták csinálni, aztán meg újra megaláz majd. Az lesz a legdurvább, hogy ha majd mások előtt beszél így veled. Az ilyenekből simán kitelik.


Az én pasim is bunkó volt velem az elején, persze közel sem ennyire. szerencsére megváltozott. :)

2012. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

7 éve együtt vagytok, és az ilyen jellegű probléma csak most jött elő?



Egyébként én sem tűrném, a helyedben kiadnám az útját. Persze mivel te szereted, nyilván elfogultabban döntesz

2012. szept. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Hagy idézzek neked:

"nagyon tudjuk szeretni egymást".

Ugye viccelsz! Remélem vicceltél ezzel a mondattal! Vagy neked ez a szeretet jele? Szerinted ezt csak úgy pusztán az x-faktor miatt kaptad meg? - idézem tőled:

"különb szarnak tartod magad mert te federert néztél. idióta állat öntelt beképzelt "sííííííp, sííííííp, sííííííp, sííííííp" vagy. gyökér az anyád, te tajparaszt szidkozódós köcsög. nő létedre akkora tuskó vagy. sokat fog szájbabaszni a leendő akárkid

tömören ennyi"

Ha te ezt elviseled, akkor leírtad magad saját magad előtt!


Hogy kezeld a helyzetet? Ezen még gondolkodnod kell? Akkor segítek:

DOBD KI A PICSÁBA!

2012. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!