Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit reagáljak, ha a...

Mégis mit reagáljak, ha a párom így beszél velem?!

Figyelt kérdés

Most msn-en kommunikáltunk, mert a hétvégén nem tudtunk találkozni. Régóta együtt vagyunk, alapból nincsen probléma velünk szerintem, mert nagyon tudjuk szeretni egymást. Viszont olyan pitiáner dolgokon is képesek vagyunk összeveszni, hogy pl kit milyen műsor érdekel. Ma is így történt, ő nézte az xfaktort, én pedig teniszt. Közben ment az msn és rá is néztem, láttam írt, kérdezte néztem-e legalább a végét. Mondtam, hogy jobb dolgom is volt (tudja jól, hogy engem nem kötnek le az ilyen jellegű műsorok, sokkal inkább nézek egy filmet, vagy játszom vagy bármi egyéb...). Erre fel elkezdte írkálni, hogy mennyire gáz az én hozzáállásom, hogy ennyire közömbös vagyok az ilyen műsorok iránt és kezdte azt sújkolni, hogy én milyen különc és szánalmas vagyok. Neki egyébként ez a mániája, hogy ha engem valami olyan nem érdekel, ami őt viszont igen, akkor egyből azt mondja, hogy én felsőbbrendűnek képzelem magam - holott baromira nincs így, csak szimplán nem tudnak érdekelni az ilyen műsorok/témák és ezt vállalom is. Nos, úgyhogy én visszakérdeztem, hogy mégis mitől vagyok szánalmas és különc, amire az alábbi szöveget kaptam:


"különb szarnak tartod magad mert te federert néztél. idióta állat öntelt beképzelt "sííííííp, síííííííííííp, síííííííííííííííííííp, síííííííp" vagy. gyökér az anyád, te tajparaszt szidkozódós köcsög. nő létedre akkora tuskó vagy. sokat fog szájbabaszni a leendő akárkid

tömören ennyi"


Totál les.ggeltem ettől a reakciótól, mivel eleve más szitokszót nem is mondtam RÁ, csak hogy gyökér (amiért szánalmasnak titulált). A többi negatív megjegyzésem csak a műsorra vonatkozott, pl hogy mennyire lesz.rom vadidegenek érzelmeit, hogy ő most bőg a színfalak mögött, mert nem jutott tovább stbstb.

Nem is reagáltam, cska kiléptem, de megmondom őszintén nem tudom, hogy hogyan kellene most kezelnem ezt a helyzetet. Abszolút nem érzem jogosnak és megérdemeltnek, hogy ő így beszélt velem. És tényleg baromira elegem van abból, hogy az eltérő ízlésem miatt állandóan kikezd és jön azzal, hogy én képzelem magam felsőbbrendűnek - holott ő néz le amiatt, hogy engem nem érdekel az ő sz.rja....


2012. szept. 1. 22:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

7év? OMG, hány évesek vagytok, hogy még mindig csak msn-en beszélgettek?


velem szemben ilyen hangnem még csak meg sem engedett magának senki. mert nem jöttem össze ilyen vadparasztokkal. pláne nem voltam velük 7 évig.


mondjuk kezdjük úgy, hogy az én lakásomban alapvetően nincs tv. a páromnak sem hiányzik. össze sem jönnék olyannal, akinek egy szenny tv műsör többet ér, mint az, h beszélgessen egy értelmes emberrel értelmes dolgokról.

2012. szept. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
94%

az exemnek a mai napig nem is köszönök emiatt: "jobb nőnek hiszed magad mint amilyen vagy."

Szakításkor volt ez, de igazából maradhattunk volna köszönőviszonyban, de még a fejemet is elfordítom ha látom hébe- hóba:D

Szerintem össze lehet hasonlítani a kettőt.

Én szavakat nem találok arra amit művelt veled a "párod". Nem, egy ilyen ember nem szereti a másikat, ha időközben, csak úgy ilyen szavakkal bombázza a másikat. Persze vannak indulatból kimondott szavak, de ez már más kategória.

Az, h 7 éve vagytok együtt, bocsi, de nem jelent semmit, ha ilyen bunkón viselkedik veled. Az idő erre nem mentség.

Örülj neki, hogy még nincs babátok, és nem vagytok összeházasodva. Mert most könnyebb így a szakítás:)

Egyébként remélem nem gondolkozol azon, hogy mit cselekedj. Komolyan:) Vagy ha vele maradsz, akkor készülj a pofonra:S

22L

2012. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
32%
amugy azt konkretan mire mondta hogy te tajparaszt szitkozodos kocsog? :D mit mondtal neki? ejh de szivesen meghallgatnam a fiu velemenyet is errol :D
2012. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nincs gondolkodnivaló. Ha ezt tűrőd, ahogy írták többen is, saját magad írod le. Emellett tényleg érdekes, hogy hét év után msn megy szombat este. A pasid nyomdafestéket nem tűrő jellem, inkább nem írom le. Nincs gondolkodnivaló. Egy sms, vagy egy e-mail: NE KERESS TÖBBET? MERT VÉGE! Ennyi röviden és velősen!
2012. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Milyen egy kicsinyes paraszt a párod,én már megfojtottam volna,ha ilyeneket mond nekem.Szerintem vagy rajtad vezette le az aznapi feszültséget,vagy csak itt éli ki azt,hogy nem lehet nálad jobb valamiben.Mindkettő szánalmas.
2012. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást. Az a baj, hogy látatlanban tényleg én is ezt gondolnám róla, de ő nem egy utolsó bunkó paraszt. Bár most tényleg túltett mindenen...


23-asnak: éppen ez az, ezt írtam már, hogy rá csak a gyökér jelzőt használtam, miután leszánalmasozott és visszakérdeztem, hogy mégis miért vagyok az, te gyökér. Ezen kívül, amit mondtam, azt a műsorra illetve a benne szereplő vadidegen emberekre mondtam, amely véleményemmel különben is tisztában van. Szóval mint mondtam, pontosan ezért nem értem, hogy ezeket mire fel írta és miért akadt ki ennyire...

2012. szept. 2. 10:18
 27/38 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a gyökér, szánalmas, patyolatb*zi, díszr*bi stb. szitokszavak maximum vicces helyzetekben hangzanak el, sokan még nevetnek is rajtunk, és mondják, hogy milyen jó, hogy nem vesszük komolyan a másiktól az ilyeneket. De az, hogy vita, veszekedés alkalmával ilyet mondjunk egymásnak? Soha, még csak véletlen sem. A másik szülei meg abszolút tabunak számítanak, azt még viccből sem mondjuk. A kérdések sem úgy hangzanak, hogy "anyád mit szólt", hanem anyukád/édesanyád. A párod (de akárki más) szüleit szidni a legnagyobb bunkóság a világon.

Ezt a műsoron való vitázást nem értem. Szüleim is szokták néha, azért, mert ők egy tévét néznek, és apu a focit akarja, anyu meg a maricsujt... De könyörgöm, ti külön TV-n voltatok, így nekem az valamiért alapból nonszensz. A párom is nézte/nézi az ikszfaktort, na és? Addig átmegyek haveeromhoz, játszok, takarítok, átmegyek fülesre zenét hallgatni vagy bármi más, ergo elfoglalom magam, és nem problémázok ilyen baromságon. Az meg pláne nem érdekel, hogy neki egyes dolgokban eltérő az ízlése, sz*r is lenne, ha tökegyformák lennénk.

Nem vagy te különc a tenisznézéssel, rajtad kívül több ezer ember néz teniszt, ezt nyugodtan mondd meg a párodnak. Az, hogy szakítasz-e vele, a te dolgod, de azért mindenképp leülnék vele megbeszélni, hogy ez mégis mi volt.

21F

2012. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
78%

Hát te hülye vagy kérdező :D ne haragudj, de ezek után még párodnak nevezed? Én már akkor egyébként elgondolkodtam volna az ő értelmi szintjén, amikor kiderült hogy ennyire szereti a Való Világot... elnézést, de az egy SZENNY, a tv és a mai emberiség LEGALJA, aki azt szórakoztatónak találja az bizony maga is olyan igénytelen és üres mint a műsor... te pedig nem olyannak tűnsz, szóval hosszútávon halott a kapcsolat, főleg ha így beszél veled (biztos a VV-ből tanulta, tudod, ott úgy normális beszélni). Hiába 7 év, szerintem még fiatalok vagytok, lépni kellene!


VV fanok jöhetnek lepontozni :D titeket minősít nem engem :)

2012. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
93%

#28, szó sem volt Való világról, azt egy másik válaszoló írta. De egyébként igazad van teljesen, én az X-faktort sem tartom túlságosan minőségi műsornak, de ha valaki nézi, hát nézze, emiatt senkit nem fogok elítélni.


De! Kérdező, te elgondolkoztál azon, hogy a kedves "párod" 7 év után, MSN-en ilyen stílusban elküld a fenébe egy tehetségkutató miatt? Ne haragudj, de hiába magyarázod nekünk, a kedves társad valóban egy primitív proli, még ha eddig nem is láttad annak...

2012. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
87%

Én alapból azt nem értem, hogy 7 év után, miért kell mindkettőtöknek így leszólni azt, amit a másik néz a Tv-ben.

Most tök mindegy milyen műsorról van szó.

Egyik ezt szereti, másik a másikat. Ilyenből miért kell vitát kreálni.


Nekünk is más az ízlésünk a párommal a Tv műsorokat illetően, de sose szóltuk le egymást azért, hogy mit néz.

Ugyanis tiszteljük annyira egymást, hogy ezt elfogadjuk.

2012. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!