Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjem lanya ultra rovid...

Ferjem lanya ultra rovid shortban jott templomba velunk, mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Egy rokonunk keresztelojere voltunk hivatalosak a templomba. ELmentunk a ferjem 15 eves lanyaert a baratja hazaba es amikor kijott ledobbentem mert olyan rovid volt a rovidnacija hogy a feneke alja kilatszott! Beszallt az autoba es ennyitt mondott az apjanak: Mi ez a nezes??

Nem szoltam semmit csak dobbenten ultem. A ferjem nem szolt semmit vissza a lanynak es engem a terdemen meglokott hogy nehogy valamit szoljak!

OIdaertunk a templomhoz a ferjem parkolot keresett es en nem birtam mert duhos voltam es szegyelltem hogy ilyen ruhaba fog megjelenni a rokonsag elott. Azt mondtam neki:

"Tudtad hogy ide jovunk miert nem tudtal berakni magadnak egy hosszu nadragot a taskadba ha tudtad a baratodnal leszel? Az apad osszes rokonsaga itt van, fontos neki hogy mutatkozol es szegyenbe hozod ot, es engem a kinezeteddel! Azt hittem okosabb vagy attol hogy ilyet csinalj!"

Szegyeltem magam es legszivesebben azt kivantam ne lettem volna ott. Sajnaltam a ferjem hogy a lanya igy mutatkozott, tudom szegyellte magat.. De szova sosem tenne neki mert fel tole hogyan reagalna a lanya. Miota ez tortent a lanya nem beszel vele, nem jon a telefonhoz ha hivja, es a ferjem engem hibaztat mert szova tettem a dolgot es hatalmas veszekedes is kerekedett belole.

Ugy erzem nem all mellettem a neje es gyerekei anyja mellett. Nem erzem ugy hogy nem kellett volna szova tennem a lanynak mert nekem kellett bevonulni vele a templomba es legszivesebben elsullyedtem volna. Nem hiszem hogy az amit mondtam neki alaptalan vagy durva lett volna.

Ti mit gondoltok errol es hogyan reagaltatok volna?


2012. szept. 2. 20:37
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
69%
79%-os kolléga. Erre ne legyél büszke, és ne minősítsd feltétlen a szintedre a lányt. Nem hiszem, hogy ugrált volna örömében amikor lecseszték, főleg, hogy a kérdező írta is, hogy jó a viszonyuk.
2012. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
75%

Én csodálkozom pár válaszon. A mai fiatalság nem ismeri az ILLEM szabályokat?? Vannak helyzetek amikor nem illik bizonyos dolgokat tenni bizonyos helyeken, és nem illik bizonyos helyeken nem megfelelő öltözékben megjelenni. Itt nem arról van szó, hogy tiltunk valamit vagy nem tiltunk. Hanem arról hogy megtisztelünk másokat vagy a helyet azzal hogy nem viselkedünk illetlenül.

A templomban nem illik úgy megjelenni hogy mindenünk kint van. Senki nem halt még bele abba a fél órába ha felöltözik rendesen. Nagy melegben is fel lehet venni egy könnyű ruhát amivel nincs kint a fenekünk, vagy a mellünk.

Annak a válaszadónak aki megjegyezte hogy letojja ki mit gondol, de ő elmegy minibe templomba,mert neki senki ne mondja mit hordjon mit nem. Ebből is látszik, hogy az értelmi színvonala nagyon alul van a kedves válaszadónak..

Úgy látszik annyi esze szegénykémnek nincs,hogy felfogja ha senki nem tartaná be az illemszabályokat akkor csak leshetnénk pár primitív ember viselkedésén. Akkor akárki mehetne temetésre fürdőruhában, mondván a temető mellett ott a strand és utána odamegy. Vagy egy étteremben könyékig turkálhatná az orrát,és a taknyát ehetné, mondván ez csak az előétel. Vagy az orvosi rendelőben egy pár a padok között dugnának mondván úgyis unatkoznak,és várnak a dokira..

Na ezért van az ILLEMSZABÁLY. Amit érdemes betartani..

2012. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
26%

Neked SEMMI közöd ahhoz,hogy hogyan öltözik fel!

Te CSAK az apja nője/felesége vagy nem az ANYJA !

2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
45%
Ha isten teremtett minket, akkor már látott ruha nélkül is, ergo nem hiszem, hogy belepirulna egy rövidnadrágba.
2012. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
59%

Én alapból nem engedtem volna, hogy így bemenjen a templomba. Már akkor szólni kellett volna neki, amikor először megláttátok ilyen öltözékben.

Biztos vagyok benne, hogy itt nem arról van szó, hogy nem tudja az illemszabályokat, inkább lázadni akar, vagy ellened, Kérdező, vagy el sem akart menni a keresztelőre.


Abban pedig nincs igazatok, hogy ez a lány szegénységi bizonyítványa, mivel igenis érinti az apát és a Kérdezőt is, így az ő "saruk" is.

2012. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
44%

21:37 vagyok nem tudom,miért kellett lepontozni,pedig ez így van.


Anyunak is van pasija,mégse szól bele a dolgokba,azt próbálná meg :)

2012. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
49%
Hát büszke lehet magára a leányzó... :S Hiába írják sokan, hogy nem a kérdező meg a férje szégyene, dehogynem! A többség arra gondolt, milyen szülők ők, ha hagyták így elindulni templomba. Én nem is engedtem volna be a kocsiba, visszazavartam volna: vagy felöltözik normálisan, vagy maradjon otthon, az kevésbé kínos.
2012. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

koszonom 22-es hogy legalabb te egyetertesz velem itt mindenki mas kozul... Nem a tiltasrol van szo hiszen maskor is igy oltozik es sosem tettem szova mert nem az en dolgom Nem elunk meleg orszagban hozzateszem mert egyesek a hoseget emlegetik. Rokonaink is itt voltak ausztraliabol es kanadabol is! Szerettem volna ha ferjem buszke a lanya megjelenesere mert amugy szep lanya van. Ezzel az emlekkel a fejukben mentek el... Csak erre az egy napra ne tette volna igy...

A ferjem odaado apa mindent megkapott tole ez a lany mindig is. Talan itt a baj hogy sosem mondott neki nemet semmire. Amit szinten nem banok, mert nem tutod milyen lehet nem egyseges csaladban felnoni. De konyorgom tiszteld az apad annyira legalabb erre a nagy alkalomra feloltozol rendesen hogy orome telljek benned, es buszke legyen rad... Arra gondoltam hogy az en pici lanyom ezt csinalna ha 15 eves lesz es meg kell mondjam elszomorit :(

2012. szept. 2. 22:00
 29/47 anonim ***** válasza:
28%

A rokonok és a férjed helyett is gondolkozol. Ezt így kellett volna, azt meg úgy, ők ezt érzik, ezt gondolják. És természetesen aki nem neked ad igazat, az megint csak téved.

Kérdésed volt, vagy helyeslésért jöttél?

2012. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
egyszeruen csak a velemenyekre vagyok kivancsi. erdekel hogy hogyan gondolkodnak idegen emberek errol a temerol. nem erdekel ha nem ert velem egyet valaki, de azt jo latni hogy van olyan aki igen. termeszetesen nem gondolkozunk egyforman, de en annak orulok ha valaki velem egy szinten gondolkodik mint a 22-es. megtehettem volna hogy kiszallok a kocsibal es el se megyek, mert nem volt mar ra ido hogy atoltozzon, de az gyerekes lett volna igazan, es borzaszto helyzetbe hozta volna a ferjem is..
2012. szept. 2. 22:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!