Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek se normális,...

Ez szerintetek se normális, amit érzek?

Figyelt kérdés

Történt, hogy a férjem hazajött munkából. Én egész nap itthon vagyok, két hetes a picikénk...

Eddig boldog voltam. Ma odafeküdt a kisfiunk mellé és órák óta gügyög neki. Odabújok, megcsókol, de azonnal a gyerekhez fordul, h. milyen aranyos, meg mennyire szereti. Még mosolyogtam. Erre ő: őt szeretem a világon a legjobban. Mondom és én? Azt mondta engem is szeret, de most már a pici kell, h. legyen mindkettőnknek az első, legfontosabb. Azonnal kirohantam, nem érti mi bajom. Komolyan úgy érzem féltékeny vagyok, s valami megbánás van bennem, nem kellett volna szülnöm lehet. Én azt akarom, h. a férjem értem rajongjon, szeressen elsőként, de neki a gyerek a fontosabb, én másodhegedűs lettem. Elpanaszoltam ezt a testvéremnek, de durva volt, h. nem vagyok normális. De akkor se tudom ezt kitörölni, vhogy nincs is kedvem a picivel lenni most.:( Inkább kijöttem netelni.



2012. szept. 14. 21:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
74%
ja egyébként nem értem a válaszolókat miért kell ezen annyira felháborodni. igenis a férfiakkal sokszor megesik, hogy féltékenyek lesznek a gyerekükre, mert a nő csak a gyerekkel törődik ők meg le vannak tojva. És ha egy nő ilyet mondana egy pasinak, akkor meg ugye az lenne a szöveg, jaj, hát azért azt nem szabad, mert fogja magát a pasi aztán jól odébbáll... Számtalan férfivel megesett ugyanez a szitu, csak a másik szemszögből nézve. Úgyhogy annyira mégsem idióta dolog amit a kérdező érez, noha pusztán ennyi miatt valóban túlreagálta.
2012. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
34%
Addig talán nem is lenne probléma, amÍg eszébe nem jut, hogy emiatt nincs kedve a picivel lenni. Na ez már gáz.
2012. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
34%

esküszöm agybajt kapok...hát ilyet..:D

te ezt most komolyan gondoltad kérdező?

2012. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Ilyent ***** válasza:
20%
Itt a kérdés már csak az hogy a gyerek mikor kerül a fagyasztóba vagy a virágok alá.
2012. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
68%

Én tudod mit tettem volna a helyedben?

Miután megcsókolt a férjem, letelepedtem volna kettejük mellé, és csak néztem volna az Én két Szerelmemet, és áldottam volna a sorsot, hogy ilyen szerencsés vagyok!

Ez egy gyönyörű pillanat lett volna! Te meg elrontottad a gyerekes hisztiddel, aminek a világon semmi értelme, mert a férjed szeret, akart Tőled gyereket, boldog Apuka, aki feltételezem mindent meg fog tenni értetek! Gondolkozz el!!!

Ne haragudj, de nem érdemled meg, hogy ilyen férjed legyen, és családod!! Pont!

2012. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
34%

Nem,amit érzel az nem normális.Visszavezetem a gyerekkorodra,ha nem haragszol.Valószínűleg a szüleidtől nem kaptad meg azt a mennyiségű szeretetet,ami neked kellett volna.Vagy pedig sosem figyelhettek rád eléggé.Aztán jött a férjed,aki téged szeretett a legjobban,most pedig ott a kicsi és őt is nagyon szereti.Szerintem ezt a helyzetet nem így kellett volna elintézned,hanem odaülni vagy odafeküdni közéjük és azt mondani,hogy te is szereted őket!Ne érts félre semmit,nyugodj meg kérlek!Nem jó az,ha ideges vagy!

A gyerekkel foglalkozz,ne internetezz,a babának szüksége van RÁD!Te vagy az anyja,az isten áldjon!TE VAGY A MINDENE ANNAK A CSÖPPSÉGNEK,neked kell,hogy gondolkodj róla!Persze az apának is ott kell lenni.


17/L-SZOMORÚ EGYÉBKÉNT,HOGY TE FELNŐTT LÉTEDRE ILYEN PRIMITÍV,NAÍV,MEGGONDOLATLAN NŐ VAGY!



hova tart a világ???????

2012. szept. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem teljesen normális, amit érzel. Egész nap a gyerekkel vagy otthon, szükséged lenne már a felnőtt társaságra, talán az önbizalmadnak is jól jönne a megerősítés, hogy szülés után két héttel is vonzó vagy, erre a párod csak a gyerekkel gügyög... Ne aggódj, el fog múlni az újdonság varázsa és visszakerülsz a téged megillető helyre, addig meg őszintén beszéld meg az érzelmeidet a férjeddel.


Az itteni lecseszésekkel meg ne törődj, itt csak szeretik oltogatni az anyukákat. Próbaképp írj ki pár hét múlva egy ugyanilyen kérdést úgy, mintha férfi lennél és a feleséged lenne gyerekmániás, ott meg bezzeg majd csupa olyan válasz jön majd, hogy "a feleségednek meg kellene maradnia feleségnek is, ha nem akarja, hogy megcsald..."

2012. szept. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
66%
Igen és majd 14 év múlva mikor a gyerek kiírja, hogy a szülei elváltak az anyja csicskáztatja, kibírhatatlan és úgy érzi utálja akkor is szegény anya lesz az áldozat, mert elvált meg kell érteni....kifogás mindig van...az eredmény is mindig ugyanaz. Elásnám magam ha a gyerekem szemébe minden bűntudat nélkül belenéznék tudván, hogy megbántam valaha , hogy megszültem. Szerintem ez undorító akár hanyadik században is vagyunk. Megjegyzem kedves utolsó, te sem vagy jobb 1 fokkal az ítélkezők felett, hisz te is azt teszed, csak nem a kérdezőt ítéled el....de persze az más...
2012. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
34%
egy önző nőnek nem nevezhető valami vagy. féltékeny vagy a SAJÁT gyerekedre?! akkora szánalmat érzek hogy te azt elképzelni se tudod. 36/N
2012. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
60%

Amikor az én férjem mondott ilyet,könnyes lett a szemem és a világ legboldogabb emberének éreztem magam!!

Keress egy szakembert!!Ez nem normális

2012. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!