Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek se normális,...

Ez szerintetek se normális, amit érzek?

Figyelt kérdés

Történt, hogy a férjem hazajött munkából. Én egész nap itthon vagyok, két hetes a picikénk...

Eddig boldog voltam. Ma odafeküdt a kisfiunk mellé és órák óta gügyög neki. Odabújok, megcsókol, de azonnal a gyerekhez fordul, h. milyen aranyos, meg mennyire szereti. Még mosolyogtam. Erre ő: őt szeretem a világon a legjobban. Mondom és én? Azt mondta engem is szeret, de most már a pici kell, h. legyen mindkettőnknek az első, legfontosabb. Azonnal kirohantam, nem érti mi bajom. Komolyan úgy érzem féltékeny vagyok, s valami megbánás van bennem, nem kellett volna szülnöm lehet. Én azt akarom, h. a férjem értem rajongjon, szeressen elsőként, de neki a gyerek a fontosabb, én másodhegedűs lettem. Elpanaszoltam ezt a testvéremnek, de durva volt, h. nem vagyok normális. De akkor se tudom ezt kitörölni, vhogy nincs is kedvem a picivel lenni most.:( Inkább kijöttem netelni.



2012. szept. 14. 21:14
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nekem teljesen pozitív, hogy ezt meg tudod magadban fogalmazni és egyáltalán rájöttél. Nem csak rosszul érzed magad és kész.


Először is: a kisbaba részben Te vagy, ha őt imádja a férjed, akkor azzal együtt Téged is imád. Másrészt ez a hatalmas csodálat egy idő múlva kicsit enyhülni fog. Neki most nagyon új ez, szerintem nemsokára már természetessé válik neki, hogy ő is veletek van, és ismét kapsz ugyanakkora figyelmet Te is, mint a baba.


Egyébként örülj neki, hogy ennyire jó pasit találtál, aki ilyen felelősségteljes. Ha kicsit megnyugodtál, akkor beszéld meg vele ezt, mondd el az érzéseid őszintén. Akár úgy, ahogy itt leírtad. Beszéljétek meg, kérdd meg, hogy nyugtasson meg, nem vagy második, hanem mindketten elsők vagytok.

2012. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
52%
jézusom,te is tudod kérdező, hogy hülyeségeket írtál le....
2012. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
77%

Minden normális szülönek a gyereke a legfontosabb csodálkozom,hogy te nem igy érzel.

Gondolkodj el ha rá nézel a gyerekedre, aki benned fejlödött, egy része töled származik,az édesanyja vagy, nem érzed ugy,hogy a világon mindenél fontosabb neked.

A férjed sem azt gondolta,hogy te már nem számitasz, és mint feleséget a gyereke anyját biztos nagyon szeret.De a kettö érzést nem lehet ösze hasonlitani .Az egyik Szerelem a másik nagyon nagy szeretett a gyerekem iránt.Ne légy féltékeny és ne értelmezd roszul a férjed szavait érzéseit.

2012. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
52%
Ez most komoly? Vagy valami vicc? Ne haragudj, de még csak sajnálni sem tudlak, mert ez szánalmas. Nem kellett volna gyereket szülnöd.
2012. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
38%
Szülés utáni depresszió, el is zárnám tőled egy időre a gyereket nehogy megfojtsd...ilyenkor a nők sok mindenre képesek a mérhetetlen féltékenység miatt. Az ilyenekre szoktam írni, hogy sajnos olyan is szül akinek nem kéne gyereket a kezébe adni, egyáltalán nem anya típus. Nem is értem, hogy lesz majd lelked a szemébe nézni mosolyogva majd ha cseperedik és anyunak szólít tudván, hogy volt idő mikor megbántad, hogy megszülted, csak mert nem te vagy a bálvány egy ideig.
2012. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
43%
ne bántsátok már! kérdező, kérlek válaszolj a kérdésemre: "hogy voltatok" a férjeddel a baba születése előtt?
2012. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
56%
A probléma veled van és nem a férjeddel mert ezek szerint a gyermeked csak "másodlagos" számodra. A férjed sokkal fontosabb neked mint a gyereked. Ha nem így lenne eszedbe se jutna volna ezen problémázni.
2012. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
30%

Hány éves vagy? Mert vagy nagyon fiatal lehetsz és gyerek eszű vagy nagyon hülye!?

És komolyan mondom nem hiszem el, hogy mindig azok kapják ki a legnormálisabb/legtisztességesebb férfiakat akik nem érdemlik meg!

Gondolkozz el magadon és a helyedben nem terjeszteném mindenkinek ezt a meghökkentő és bicskanyitogató véleményt!

2012. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
46%

szerintem csak rosszul fogalmazott. egyébként elképzelem a szitut, hogy te tényleg le vagy sz@rva és csak a gyerek a fontos :) valóban hülyén jött ki. De valahogy az eddigi teljesítményével együtt értékeld azt amit mondott. Idáig sem voltál neki fontos? vagy milyen volt a viszonyotok?


Valószínű tényleg hogy a szülés utáni depresszió miatt vagy ennyire érzékeny, és lehet hogy félre is érted a dolgokat.


Mellesleg az, hogy most babusgatja a gyereket nem jelenti azt hogy ilyen is marad. Jó duma hogy ő kell legyen a legfontosabb és őt szereti a világon, aztán majd ha nem úgy alakul, simán lelép... ez is megeshet, és akkor mindez csak szöveg. A tetteit kell nézni és nem a szövegét. Úgyhogy én annyira nem vagyok elolvadva hogy milyen jó apa. Ettől még nem lesz az.

2012. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
76%
Ok, hogy rosszul esett, de ez a most nincs kedvem a babával lenni durva. Ne a gyerekeden töltsd kji, hogy a párod szereti, gondolkodjál már.
2012. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!