Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti komolyan mit tennétek egy...

Ti komolyan mit tennétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer irtam ki a gyámügyes kérdést, de tényleg nem értem miért akarná páromat börtönbe juttani a volt barátnője csak azért mert nem biztos hogy az övé a kislány. Addig amugy se fizetnénk neki semmit, amig el nem készül a dns vizsgálat, de addig sajnos 3 hónapot kell várnunk, hogy tudjunk lépni. A nő ugyanugy párkapcsolatban és és az is valószinü hogy a jelenlegi párja az apa. De a nő és cslaádja mindenképp páromra akarja iratni és gyerektartást fizettetni, plusz még a nagyszülőktől is az összes pénzüket lehuzzák. Sógorom azt javasolja, hogy fizessünk addig is egy kis összeget, hogy lássák a szándékot. És ha kiderül hogy mégsem az övé akkor meg feleslegesen fizet más gyerekéért, igy is örülünk, hogy a novemberben születő kisbabánknak be tudunk szerezni mindent
2012. szept. 21. 15:22
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
27%
Fizessetek neki amíg nem biztos, aztán ha kiderült az ellenkezője visszaperelhetitek...
2012. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
47%
Mondhatnám, hogy az erőszak nem vezet semmire, tulajdonképpen nem is, de én olyat adnék neki, hogy az anyja is két hétig dadogna.
2012. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem tudja ezért börtönbe juttatni a párodat.

Majd, ha elkészül a DNS teszt, s bebizonyosodik, hogy a barátod az apuka, akkor fizettek gyerektartást.A bíróság kiszabja mennyit kell, s esetleg akkor kérik visszamenőleg x hónapit is.

Addig mire fizettek? Kiderül, hogy nem az övé a gyerek, akkor szerinted visszafogja az a nő adni a pénzetek? Kétlem.

2012. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
68%

Csak azért fenyegetőznek, hogy addig is legyen pénzük. Szerintem az anyuka majdnem biztos, hogy a gyerek nem a párodtól van. Pont ezért rikácsól. Mennyi idős a gyerek?

Nevére vette a párod?

2012. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Most inditotta el a gyámügy az ügyet, mert a kislány betöltötte a 3 évet, nem veszi addig a nevére amig ki nem derül az igazság. Egyébként amig ott élt náluk, ugy báttak vele mint a kutyával, azt állitják, h nem dolgozott, pedig az összes fizetését kilopták, sőt a kedves anyuka helyett is dolgozott, lefogyott 40 kilot, a nő kirugdosta a fogát. pedig nem lehetett egy rossz szava se, mert ha a párom nem lett volna, akkor a kislánynak szerintem enni se lett volna, de ők csak a pénzre hajtanak, nem érdeklik, h milyen módon, még a páromta csalásra is rákényszeritették
2012. szept. 21. 15:36
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pénzvisszaperlést el lehet felejteni, ne fizessetek inkább.
2012. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
az meg biztos, hogy a ribanc egy fityinget se fizetne vissza
2012. szept. 21. 15:37
 8/46 A kérdező kommentje:
És mi van ha az övé?
2012. szept. 21. 15:38
 9/46 anonim ***** válasza:
Amíg nincs bizonyítva, hogy ő az apa, egyszerűen nincs miért fizetnie, vagyis nincs miért börtönbe juttathatná. Ami amúgy sem történne meg.
2012. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Ha az övé akkor majd fizetek akkor mikkor kiderül.
2012. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!