Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti komolyan mit tennétek egy...

Ti komolyan mit tennétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer irtam ki a gyámügyes kérdést, de tényleg nem értem miért akarná páromat börtönbe juttani a volt barátnője csak azért mert nem biztos hogy az övé a kislány. Addig amugy se fizetnénk neki semmit, amig el nem készül a dns vizsgálat, de addig sajnos 3 hónapot kell várnunk, hogy tudjunk lépni. A nő ugyanugy párkapcsolatban és és az is valószinü hogy a jelenlegi párja az apa. De a nő és cslaádja mindenképp páromra akarja iratni és gyerektartást fizettetni, plusz még a nagyszülőktől is az összes pénzüket lehuzzák. Sógorom azt javasolja, hogy fizessünk addig is egy kis összeget, hogy lássák a szándékot. És ha kiderül hogy mégsem az övé akkor meg feleslegesen fizet más gyerekéért, igy is örülünk, hogy a novemberben születő kisbabánknak be tudunk szerezni mindent
2012. szept. 21. 15:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Az orvosi rendelőnek kéne telefonálni vagy e-mailt írni és ott érdeklődni.
2012. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
esetleg nem tudnátok megmondani a XXII. kerületi háziorvos nevét? mert rajta keresztül lett csináltatva
2012. szept. 22. 13:23
 43/46 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, ma is irtam ki egy kérdést, amit sajnos töröltek, aki oda irt annak köszönöm és az odaszánt véleményeket irjátok ide
2012. szept. 22. 13:27
 45/46 A kérdező kommentje:
e-mail cimet is tudnátok a dokihoz?
2012. szept. 22. 13:29
 46/46 A kérdező kommentje:
érdeklődtem és anélkül nem is tehet apasági nyilatkozatot és a biróság rendeli el
2012. szept. 22. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!