Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti komolyan mit tennétek egy...

Ti komolyan mit tennétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Már nem egyszer irtam ki a gyámügyes kérdést, de tényleg nem értem miért akarná páromat börtönbe juttani a volt barátnője csak azért mert nem biztos hogy az övé a kislány. Addig amugy se fizetnénk neki semmit, amig el nem készül a dns vizsgálat, de addig sajnos 3 hónapot kell várnunk, hogy tudjunk lépni. A nő ugyanugy párkapcsolatban és és az is valószinü hogy a jelenlegi párja az apa. De a nő és cslaádja mindenképp páromra akarja iratni és gyerektartást fizettetni, plusz még a nagyszülőktől is az összes pénzüket lehuzzák. Sógorom azt javasolja, hogy fizessünk addig is egy kis összeget, hogy lássák a szándékot. És ha kiderül hogy mégsem az övé akkor meg feleslegesen fizet más gyerekéért, igy is örülünk, hogy a novemberben születő kisbabánknak be tudunk szerezni mindent
2012. szept. 21. 15:22
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
nincs anyakönyveztetve apa
2012. szept. 21. 16:30
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetséges tényállás van ebben a történetben.

1. A párod ezt a nőt pátyolgatta amíg terhes volt, de már akkor se volt benne biztos, hogy a gyerek az övé, ezért nem vette a nevére a kicsit, de mégis a nővel maradt. Ebben az esetben egy lúzer a párod, ne panaszkodjon.


2. A párod biztos volt benne, hogy a gyerek az övé, nagy volt még a szerelem, közösen várták a nővel, együtt éltek, ennek ellenére nem vette a nevére. (Ebben az esetben, nem nevezném meg milyen embernek tartom.) A gyanú jóval a gyerek születése után merült fel, hogy esetleg nem az övé.

2012. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
A párom 2 héttel a születése előtt tudta meg, hogy érkezik. Akkor is kételkedett mert nem álltak szexuális kapcsolatban abban az időben amikort fogant. Ugy volt vele, hogy biztos állása volt, nem érdekelte csaj, csak aludni járt haza, de a gyerekkel törődött. Mielőtt eljött csináltatott egy dns tesztet, amit a lány letagad, pedig párom látta a végeredményt, ami 99,9 százalékban cáfolja az apaságot. Mai napig nem tudja, hogy valódi e a teszt. Mihelyt munkába állt, elkezdte támogatni a nagyszülők kérésére a lányt. Mi 1 éve vagyunk együtt, a lány nekem is mondta. hogy biztos benne, hogy mástól van a kislány. Most meg mégis ellenünk akar tenni
2012. szept. 21. 17:12
 24/46 anonim ***** válasza:

"Sok választ kaptál, akik azt írták, hogy ne fizessen a párod, azok szégyelljék magukat, mert minden jel arra utal, hogy ez a gyerek bizony a párodé (ő maga is elismerte amíg a nővel volt), és a nagyon hasznos tanácsaikkal arra ösztönöztek, hogy szerencsétlen gyerek ne kapja meg ami jár neki."


Te milyen jelről beszélsz, ami arra utal, hogy az övé a gyerek?:D

A kérdező azt írta, hogy eddig is nagyon sokat segített, amíg ott lakott, mert ha nem lett volna a kérdező párja, akkor a gyereknek enni se lett volna mit.

Eddig is eltartott egy gyereket, akiről nem is biztos, hogy az övé.

Én is sajnálom a gyereket, de a gond az, hogy ez a nő a leírtak alapján pénzéhes, s arra megy, hogy akit tudjon lehúzzon.

2012. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Az utolsó kommented alapján még biztosabb, hogy köze nincs a gyerekhez.

2 héttel a születés előtt tudta meg a párod, hogy szülni fog a nő? Vajon miért nem szólt addig? Mert már valszeg akkor is tudta, hogy más az apa.

2012. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
kedves utolsó te jól látod a helyzetet, a párom ha kiderül, hogy az övé, támogatni fogja, eddig is támogatta, a kislány egyébként koraszülött, sulyos egészségügyi problémái voltak, a párom a gyógyszereit is kifizette, a kórházba is képes volt jogositvány nélkül bemenni, csak hogy mellette lehessenek. De miért várja el mindenki hogy most is segütsünk ha nem biztos, megvan a sjaát családunk, a saját kisbabánkkal törődünk, plusz jövőre esküvő, keresztelő
2012. szept. 21. 17:19
 27/46 A kérdező kommentje:
A csak 16éves volt, valószinüleg annyi agya nem volt, hogy észrevegyen bármilyen jelet, hogy terhes
2012. szept. 21. 17:21
 28/46 anonim ***** válasza:

Legjobb lett volna, ha ezt a DNS tesztet már az elején megcsinálják,és tisztázzák, hogy kié a gyerek, s akkor a párod nyugodtan tud egy új kapcsolatban élni.


Én a párod helyében már a születésekor utánajártam volna ennek, s nem hagytam volna, hogy ennyire hülyére vegyen egy nő.

Főleg, hogy titkolta, hogy terhes, megcsalta a párod, s úgy bánt vele, mint egy kutyával.

2012. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Ami miatt nem biztos, hogy nem az övé az az, hogy a szülinapján leitatták és ezt a csaj kihasználta, de onnantól számitva nem jönne ki, mert ahogy irtam koraszülött, október 22-től junius 30-ih nem 7 hónap
2012. szept. 21. 17:24
 30/46 anonim ***** válasza:

"kedves anyuka helyett is dolgozott, lefogyott 40 kilot, a nő kirugdosta a fogát. pedig nem lehetett"


Ez hogyan történhetett? Apuka a földön mászott, vagy Anyuka ugrott nagyot?

Azért az a 16 éves lány fölcsinálása, nem játék...akárki tette.

2012. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!