Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 22:35
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó, ha olyat választ, ami hozzá kötődik, neki fontos valamiért, akkor 10 év múlva sem unja meg. Nekem a lányom neve van a karomon, a derekamon meg a születési dátuma (21 és 22 évesen csináltattam), ezek örök dolgok, és bízom benne, hogy nem akarja majd megváltoztatni a nevét:-)

(Mikor nekem csinálták a másodikat, volt egy tizenéves (kiskorú) csaj, egész családja ott volt vele, fogták a kezét, mintha szülne, vagy nem is tudom (kb úgy is viselkedett, látványosan szenvedett), na ő ott választott ki vmi mintát a katalógusból, amit végül a hasára tetováltak...:-/)

2012. szept. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem engedték, aztán rájöttem, hogy jól tették, mert kitudja mennyi hülyeség lenne most rám tetoválva :)
2012. szept. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
33%
Nem. A 14 éveseknek nagyon sűrűn változik az aktuális ízlésük.... ha már kiforrt a stílusa és már nagykorú, akkor egyefene.
2012. szept. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 Yukióóóó válasza:
30%
tudod egy nem elég utána jön a többi és úgy fog ki nézni , mint egy hirdető tábla ! sztem a mai tizen évesek pontosan tudják , hogy lehet ki hozni a sodrukból a tűrő képességükből az ősöket !! ja és tuti , hogy a leg feltünőbb helyre akarja csináltatni ahol mindenki látja !! nekem a fiam most csináltatta meg első tetoválását én csak azt mondtam neki , hogy olyan helyre csináltasd ahol nem bánod meg , hogy ott van ,ebből lett az alkarja egy olyan szöveggel aminek a betűit ő tervezte meg tehát tök egyedi , de mindezt tette egy tavalyi szív infarktus után + amin utána keresztül ment de ő 20 éves ! ezért a válaszom még ne engedd neki várjon egy kicsit még anya-apa pici lánya !!!
2012. szept. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
4%

Nem hiszem, hogy bármikor is megbánom/megunom azt, hogy anyukám emlékére tetováltattam. :)

8-as voltam.

2012. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
16%

Én nem tiltanám meg neki. Még inkább el is kísérném h lássam h milyen helyen csinálják neki.

Miért jobb az h titokban az isten tudja milyen lepukkant helyen megcsináltatja aztán ne adj isten elkap valamit???

Csak annyit kérnék tőle h mielőtt elmegyünk, jól gondolja át az egészet. H mi lesz később? Évek mulva? Mi lesz mikor elkezd öregedni a bőre? Mi lesz ha megunja? Ha ezeket a dolgokat alaposan átgondolta és azt mondja még mindíg h neki kell akkor mehetünk

2012. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
32%
Még mit nem!!! Szégyen hogy eszébe jut az illetőnek megkérdezni is.
2012. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 SzilKa ***** válasza:
61%

16-os:


Jó, ha tudod, hogy rendes szalonban 16 éves kor alatt szülői engedéllyel SEM tetoválnak.

2012. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
36%
Ha 14-15 évesen annyi esze lenne hogy ezen gondolkozik, nagyon elkezdenék sírni hogy mit rontottam el. Szerencsére vagyunk olyan kapcsolatban hogy ő nem fog elmenni titokban ilyet csináltatni.
2012. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
43%
Nem!!! Én anno makacs tini koromba szüleim tudta nélkül csináltattam tetoválást meggondolatlanul csak mert tetszett (akkor). Ma már mindent megadnék csak, hogy lekerüljön rólam. (anya majdnem szívinfarktust kapott amikor meglátta) majd ha elmúl 18 akkor eldönti, hogy mi hol lesz ilyen korba még csak a divat vezérli.
2012. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!