Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 22:35
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy megengedném. Ha már eddig fajultak a dolgok, akkor már úgyis mindegy, titokban is meg tudná csinálni. 14 évesen ugyanis egy intelligens gyerek már rájöhetett, hogy mivel 2 évvel korábban mást gondolt, hogy az ízlése, gondolatai nem állandóak. Ha nem, akkor úgyis mindegy, hülye marad egész életében.
2012. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2012. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
29%

14 évesen nem,16 évesen már igen. Csak annyit kérnék tőle,hogy gondolja át mit,és lehetőleg olyan helyre,amit később el lehet takarni a munkahelyén.

#3-nak: Gratulálok! Le se szarnád,hogy egy tetoválás gyógyulási ideje 6 hét és hogy a lézeres eltávolítás égési sérüléseket,hegeket hagy maga után mindamellett,hogy pokolian fáj?? Nagyon jó anya lehetsz.. Többet árt,mint használ..

20N (tetovált,piercingelt-15 évesen szülői engedéllyel piercinget rakattam az orromba és 16 évesen szintén szülői engedéllyel a csípőcsontomra varrattam)

Ui: Még annyit,hogy nem lettem tőle rossz ember. Szeretnék még tetoválást,de az(ok) is olyan helye(ke)n lesznek,amik egyébként nem látszanak.

2012. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
29%

Semmiképpen sem.

Egyébként létezik tetoválás kozmetikai tintával, ami pár év múlva elmúlik.

Nekem is ilyen volt, 1 évig szép volt és kb 3-4 év alatt múlt el. De örültem neki, mert már nem tetszett a minta és azóta sem akarok csináltatni tetoválást.

2012. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
58%

remélhetőleg nem akar 14 évesen majd tetoválást...ha idősebb lesz, akkor engedni fogom neki...de megkérem, hogy még várjon pár évet, gondolkodjon, és ne tucatmintát pl csillagot pillangot varrasson magára...lehetőleg takarható legyen....

nekem is van tetoválásom a bordámon (nem, nem fogom megbánni, éveken keresztül gondolkodtam rajta..nem tucattetoválás...) van köldökpiercingem...a fülemben porcban fülbevaló...és még két tetoválás van kilátásban...(takarhatóak lesznek ezek is)....nincs hátrányom belőle....és ha rám nézel meg nem mondod, hogy ezek léteznek...

24L

2012. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
60%
Én művészeti suliba járok, van egy kis kézügyességem, ha ilyen kéréssel jönne hozzám a lányom szerintem én csinálnék neki saját kezüleg hennát az úgyis lejön egy idő után
2012. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:
4%
nem és pont.
2012. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
42%

Nem engedném meg neki. Nekem is van tetoválásom,nem is egy, de úgy gondolom, ebben a korban még csak a divat beszél az emberből. 1-2 év múlva megunná és átvarratná. Inkább várjon még vele, aztán ha pár év múlva is így gondolja,hát hajrá!

Mondjuk én soha nem örülnék,ha a lányom tetováltatna magára. Nekem így a legszebb! :)

2012. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
54%
Valószínű,hogy nem engedném meg! Én 14 évesen nagyon szerettem volna magamnak tetoválást,de persze a szüleim hallani se akartak róla igaz most 25 vagyok akkoriban más rendszer volt. Gondoltam egyet és 14 évesen elmentem tetkót csináltatni magamnak titokban amit 4 évig rejtegettem, utána már mindegy volt és elmondtam persze a válaszuk: miért nem mondtad hogy akarsz tetoválást? megengedtük volna.... na persze.... azóta 1000 szer megbántam hogy csináltattam,ezért nem fogom megengedni a lányomnak,hogy a kamaszkori vagánykodás miatt tetkóztasson! Majd ha elmúlt 18 vagy akár több is majd akkor saját maga dönti el,hogy akar vagy nem akar tetoválást!
2012. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!