Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 22:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
25%
40. Már miért volna ribanc 1 tetoválástól. Nem láttam itt sehol írva h a pi.nájára a seggére akarna vagy épp rib.ancrendszámot. Lehet h a bokájára akar v a karjára. Az meg nem tom miért volna rib.ancos. És ennyi erővel ha egy pasinak van tetkója akkor az mi?? Hímringyó v wtf??
2012. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
semmiképen se még nincs annyi esze hogy tudja hogy mit csinálmajd ha késöbb is igy gondolja akkor pár év mulva
2012. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen hányan cigiznek, isznak alkoholt, szexelnek.

Ez nem baj!

De tetkója az nem lehet.

2012. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

"14 évesen hányan cigiznek, isznak alkoholt, szexelnek.

Ez nem baj! "


Dehogynem, baj, baj, nem baj :-)

2012. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
47%

Egyelőre nem!

Nem tudja 14 évesen eldönteni milyen stílust kedvel ezért várjatok még. Én is megcsináltattam a búcsús nonfit aztán rá 3 évvel átcsináltattam.

Azért kíváncsi lennék a válaszolók hány %-ának van tetkója.

Én 15 évesen csináltattam, persze megbántam. De semmiből nem telik átvarázsolni ezért a régi búcsús tetkóból lett 1 biomechanika és nem látszik az előzőből semmi.

Ne felejtsétek el, hogy már nem 1970-et írunk akkor menő volt a szív meg a rózsa persze a szeretlek gizi sem maradhat el.Ma már nagyon komoly tetoválóművészek vannak. Mindenképp beszélj vele arról h mit szeretne hova és majd úgy is belátja h akarja vagy sem. Kedves 09-24 08:58!!!

Elkezdenék sírni mit rontottam el!

Ez mi?

Én is 15 voltam az elsőnél. Jól fizető munkám van adót is rendesen fizetem. Saját autóm, és lakásom van. Van 2 kutyám 10 éve vagyok a párommal, lassan gyermeket tervezünk és még 30 alatt vagyok!!!

Akkor az én szüleim mit rontottak el? Nem a tetováláson múlik!

2012. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Elég kevés szülő zokogott mert a gyerekük 14 évesen ivott, szexelt vagy cigizett, persze biztos büszkék voltak rá, hogy mindezeket tetkó nélkül csinálják.
2012. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
74%
Biztos h nem, még nagykoru nem lessz addig semmi ilyesmit...
2012. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Regii Benke válasza:
0%
Meg engednèm!ha ez teszi boldoggá akkor csinálja :)
2017. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!