Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki? Ti ezt a...

Jogosan akadtam ki? Ti ezt a helyzetet hogy kezelnetek?

Figyelt kérdés

Megbeszeltem anyukammal hogy haza jovok(mert egyebkent pesten elek parommal), hogy konnyebben betudjak jarni iskolaba.

Budapestrol 3 atszallassal es fel 5-kori kelessel tudtam bejarni, az iskolaban. allandoan csukodott le a szemem oran, es nehezen tudtam koncentralni(bar koran mar 20-21 korul aludtam, nem tudtam mit csinaljak). Ugy egyeztunk meg hogy itt alszom legalabb 3-4 napot es igy csak 6:15-kor kellene kelnem, a busz az iskolatol nem messze tesz le.

Szep tisztasag fogadott mindent megcsinalt csak egy dologrol feledkezett el: a kutyat hatrakotni, ezert konyorgok mar 1 teljes eve!

A kutya minden ejszaka 4 oran keresztul ugat es vonyit, semmivel se lehet elhallgatatni, meg fenyitesre se reagal.

Hajnali 1 ota fent vagyok.. Anyunak szoltam ejszaka de csak azt mondta menjek vissza aludni... Ejszaka kiengedte melle a benti kutyat is egyutt ugattak hajnali fel 3tol. Azert engedte ki hogy ot ne zavarja mert kaparja az ajtot es o nem tud ezert aludni. Az hogy en tudok-e mar az en bajom(?)...

Reggel 7 orara hallgatott el(!!!), 8 orakor ram szol anyu hogy keljek ki az agybol, ne legyek mar ilyen kenyelmes!

Ma emiatt nem is tudtam suliba menni... Csak pihenni akartam de meg nem sikerult, nem engedi meg.

Szerinte kenyelmes vagyok... A reggel fel otos kelesem es a tobbi dolog kenyelmes es ne panaszkodnak a kutya miatt!

A kutyat nem szeretne hatra vinni mert sajnalja hogy egyedul lesz es hatra kell vinni a kajat is neki ezt o nem akarja...

Azert jottem haza hogy 6:15ig aludhassak es. Anyukammal lehessek mer hianyzik es szeretem ot... Erre ezt kaptam.


2012. szept. 27. 10:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium, albérlet közösen "pároddal" vagy haverokkal, ha ennyire nem jó otthon, el kell költözni. Tanulni utazás és meló közben is tudsz,ha muszáj.
2012. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig ott tartok, hogy "Anyukámmal lehessek mer hiányzik és szeretem őt", közben meg a kommentjeidben folyamatosan lealacsonyító módon beszélsz róla... És az elmúlt három oldalt végig olvasva sem változott a véleményem, hogy nincs igazad, és hisztis, ráadásul hálátlan is vagy. Ennyi.
2012. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Pest csendesebb éjszaka, mint egy kutya? :-O
2012. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez vicces, kisvárosban nőttem fel és teljesen megszoktam a kutyaugatást, kakast, motoros fűrészt, stb.


Már tíz éve Bp-en lakom, de arra mindig felriadok, amikor kiabálnak az utcán vagy ordít a felettünk élő gyereke. Ha falkában ugatnak a kutyák, akkor alszom mélyen. Ablakcsapkodós viharban is mélyen alszom. Néhány napja volt valami bazinagy vihar, hatalmas széllel. Reggel hatkor jövök ki, férjem már felöltözve áll a nappali közepén (későn és nehezen szokott kelni). Kiderült, hogy háromkor felriadt arra, hogy bever az eső az ágyra (én is vizes ágyneműben ébredtem, de éjjel nem éreztem, hogy esik rám) és csapkodja a szél az ablakokat. Aztán nem bírt visszaaludni.

2012. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Budapesten élek, a kutyaugatás engem is iszonyúan idegesít (pedig a környékünkön van kutya, de nem tudtam hozzászokni. A szomszédunkban a kutya amíg el nem pusztult, képes volt egy egész éjszakát átvonítani/ugatni - hozzáteszem ettől még nem örültem, hogy elpusztult.) Szóval meg tudlak érteni.

Szerintem anyukáddal üljél le (ne éjszaka szólj neki, hanem nappal - én is biztos morcos lennék, ha éjszaka ébresztenél fel vele), és beszéljétek meg.

2012. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
40%
En megertelek! Nagyon rossz ugy tanulni/ dolgozni, ha az ember nem alussza ki magat. Szerintem koltozz vissza Pestre, es fekudj le koran aludni. Egy ev nem a vilag, majd valahogy tuleled.
2012. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!