Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki? Ti ezt a...

Jogosan akadtam ki? Ti ezt a helyzetet hogy kezelnetek?

Figyelt kérdés

Megbeszeltem anyukammal hogy haza jovok(mert egyebkent pesten elek parommal), hogy konnyebben betudjak jarni iskolaba.

Budapestrol 3 atszallassal es fel 5-kori kelessel tudtam bejarni, az iskolaban. allandoan csukodott le a szemem oran, es nehezen tudtam koncentralni(bar koran mar 20-21 korul aludtam, nem tudtam mit csinaljak). Ugy egyeztunk meg hogy itt alszom legalabb 3-4 napot es igy csak 6:15-kor kellene kelnem, a busz az iskolatol nem messze tesz le.

Szep tisztasag fogadott mindent megcsinalt csak egy dologrol feledkezett el: a kutyat hatrakotni, ezert konyorgok mar 1 teljes eve!

A kutya minden ejszaka 4 oran keresztul ugat es vonyit, semmivel se lehet elhallgatatni, meg fenyitesre se reagal.

Hajnali 1 ota fent vagyok.. Anyunak szoltam ejszaka de csak azt mondta menjek vissza aludni... Ejszaka kiengedte melle a benti kutyat is egyutt ugattak hajnali fel 3tol. Azert engedte ki hogy ot ne zavarja mert kaparja az ajtot es o nem tud ezert aludni. Az hogy en tudok-e mar az en bajom(?)...

Reggel 7 orara hallgatott el(!!!), 8 orakor ram szol anyu hogy keljek ki az agybol, ne legyek mar ilyen kenyelmes!

Ma emiatt nem is tudtam suliba menni... Csak pihenni akartam de meg nem sikerult, nem engedi meg.

Szerinte kenyelmes vagyok... A reggel fel otos kelesem es a tobbi dolog kenyelmes es ne panaszkodnak a kutya miatt!

A kutyat nem szeretne hatra vinni mert sajnalja hogy egyedul lesz es hatra kell vinni a kajat is neki ezt o nem akarja...

Azert jottem haza hogy 6:15ig aludhassak es. Anyukammal lehessek mer hianyzik es szeretem ot... Erre ezt kaptam.


2012. szept. 27. 10:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mindenki mas en 3-4 ora tanulassal(mindennap mert segitenem kell) maximum 3-ra tanulom meg az anyagot es akkor mar buszke vagyok magmra mert vertizzadtam erte.
2012. szept. 27. 10:57
 12/26 A kérdező kommentje:

Mindenkinek masok a mentalis es fizikai kepessegei, van aki nem tud elaludni akkor ha barmilyen illat vagy szag van a szobaban. Van aki vasalt lepedon tud aludni..

En csendben szeretnek. Pesten csak az volt a problema hogy parom apjat mi latjuk el es alkoholista, nem tudtam tanulni mert uvoltozott.

2012. szept. 27. 10:59
 13/26 A kérdező kommentje:

Egyebkent 1 tol fent voltam, hajlani fel3kor kiengedtek melle a masik kutyat, egyutt ugattak reggel 6-ig. Nem birtam mozogni sem a faradtsagtol meg remegtem az idegtol, nem tudom miert... Sosem hianyoztam sulibol csak ha 38 fokos lazam volt... Nem vagyok iskolakerulo, en szeretem azt amit tanulok, kulonben nem tennem meg a korai kelest es hagynam a francba az egeszet. Viszont nem vagyunk egyformak. Van aki 3 ora alvassal el van en nem es sokan masok sem. Es akkor ez az en hibam? Erezzem rosszul magam mert nem vagyok a topon? Vagy nem ertem.

Az hogy mas mikor kel engem vegkepp nem tud erdekelni. Anyukam pl 8-ig alszik, nem dolgozik mar jo par eve...

2012. szept. 27. 11:05
 14/26 A kérdező kommentje:
Irtam egyebkent hogy 20-kor fekszem aludni, ennel korabban kellen?....
2012. szept. 27. 11:07
 15/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem még mindig sántít az egész.. Írod, hogy nem szoktál hiányozni a suliból, mindig bejársz. Akkor ma is be kellett volna menned. Velem is előfordult, hogy csak 1-2 órát tudtam aludni, mégis bementem, mert az volt a kötelességem.

A másik dolog, hogy te nem melegedni és divatozni jársz be. Gondolom már szakmát tanulsz, oda nem is azért mennek be az emberek. Úgy mondod, mintha milyen nagy dolgot vinnél ezzel véghez. Nem karlak leszólni, de ha már most ilyen a hozzáállásod, akkor mi lesz veled a későbbi munkahelyeden?

2012. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza Pestre és utazás közben tanulj meg aludj.
2012. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

Röviden: ez egyszerű hiszti. Holnap mivel jössz, hogy anyukád hangosan nézi a TV-t? vagy az fog zavarni, hogy egyáltalán ott van a saját házában?

(azt részét, hogy anyukád 8-kor felkeltett, és te emiatt nem tudtál suliba menni - ahová 06.15-kor kellett volna elindulnod - egyáltalán nem értem)

2012. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Mindenki mas, meg nem volt ilyen hogy be aludtam volna hogy kozben suliba kellene mennem.

Volt hogy nem aludtam de akkor hanytam mert elkaptam otthon valamit. Anyunak vannak csirkei is nem mindig fagyasztja le szerinte kint allhat a levegon 3-4 napot maximum kicsit budos lesz.

2012. szept. 27. 11:32
 20/26 anonim ***** válasza:
88%
Kutyák, csirkék, ez az egész már kezd nagyon kacifántos lenni. :))
2012. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!