Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jól döntöttem?

Szerintetek is jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anyukámnál lakok, a szüleim 4 éves koromban elváltak, 13 éves vagyok. És nagyon szeretnék apukámhoz költözni (ahol ott van apukám felesége, akivel nagyon jóban vagyok, és a két félhúgom, akiket imádok). Anyukám ezt nem akarja, de nemrég beszéltünk erről először, a beszélgetés közben teljesen úgy tűnt, hogy soha nem fog elengedni, de másnap újra beszéltünk erről, és megkérdezte, hogy akkor abban a másik iskolában átvesznek-e engem (merthogy apukám másik városban lakik, az út a két hely között egy óra), én meg ezután azt kérdeztem, hogy akkor ez most azt jelenti, hogy elenged, erre ő, hogy ha ennyire nem akarsz itt maradni, akkor nincs más választásom. Most az van, hogy már a jövő héten költöznék, és hát mindenki azt mondja, hogy ezt az 8. évet még ki kéne bírnom, meg hogy, hogy hagyhatom itt anyukámat.

2012. okt. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Amúgy meg hétvégénként hazajönnék én, vele lennék.
2012. okt. 2. 17:10
 22/57 A kérdező kommentje:
Apukámmal fix, hogy nem fogok összeveszni.
2012. okt. 2. 17:11
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, mi nem ismerünk.

Aki ellenzi a dolgot (barátok, osztálytársak) ők sem?

2012. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:
Ők sem ismernek engem igazán, majdnem mindet utálom, mert folyamatosan piszkálnak. Ezért is akarok elmenni.
2012. okt. 2. 17:12
 25/57 A kérdező kommentje:
Az igazi barátaim mellettem állnak.
2012. okt. 2. 17:12
 26/57 A kérdező kommentje:
És nem higgye senki, hogy semmi lelkifurdalás nincs bennem emiatt.
2012. okt. 2. 17:13
 27/57 anonim ***** válasza:
61%
Otthon nem jó, suliban nem jó, mindenkit utálsz, te, aki mindig csak mások boldogságát tartod szem előtt? :D
2012. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy mindenkit utálok? Az osztálytársaim többségéről beszéltem.
2012. okt. 2. 17:15
 29/57 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, szerintem semmi gond a döntéseddel, egyszerűen arról van szó, hogy eddig anyukádnál éltél és apukádat látogattad, most apukádnál fogsz élni, és anyukádat fogod látogatni. tekintve, hogy a szülők egyenjogúak, ebben a legkényesebb ízléssel sem lehet szerintem semmi kivetni valót találni, és egyébként is, 1 évvel később már egy bíró is köteles lenne figyelembe venni a véleményedet arról, hogy melyik szülőddel kívánsz lakni.
2012. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, jól esik, hogy valaki egyet ért velem, mert én úgy érzem jól döntöttem.
2012. okt. 2. 17:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!