Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jól döntöttem?

Szerintetek is jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anyukámnál lakok, a szüleim 4 éves koromban elváltak, 13 éves vagyok. És nagyon szeretnék apukámhoz költözni (ahol ott van apukám felesége, akivel nagyon jóban vagyok, és a két félhúgom, akiket imádok). Anyukám ezt nem akarja, de nemrég beszéltünk erről először, a beszélgetés közben teljesen úgy tűnt, hogy soha nem fog elengedni, de másnap újra beszéltünk erről, és megkérdezte, hogy akkor abban a másik iskolában átvesznek-e engem (merthogy apukám másik városban lakik, az út a két hely között egy óra), én meg ezután azt kérdeztem, hogy akkor ez most azt jelenti, hogy elenged, erre ő, hogy ha ennyire nem akarsz itt maradni, akkor nincs más választásom. Most az van, hogy már a jövő héten költöznék, és hát mindenki azt mondja, hogy ezt az 8. évet még ki kéne bírnom, meg hogy, hogy hagyhatom itt anyukámat.

2012. okt. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, csak ezt az egyet ne hajtogasd, mert az égvilágon mindenki önző, különben nem élnénk...
2012. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy egy szinten mindenki önző, de itt azt írták, most mondok egy példát, hogy végtelenül önző vagyok, nos szerintem ez nem igaz.
2012. okt. 4. 13:59
 53/57 A kérdező kommentje:
Sziasztok azok akik önzőnek tartottatok. Nagyon nem volt igazatok, két hónapja apukámhoz költöztem,nagyon jól érzem magam, az új osztálytársaimmal nagyon jól kijövök. Anyukám pedig képzeljétek imádja az életet, már pasija is van, másfél hónapja, nem volt igazatok. Akik pedig egyetértettek velem, köszönöm, hogy erősítettetek ebben.
2012. dec. 14. 18:00
 54/57 anonim ***** válasza:
Szívesen:) - örülök, hogy úgy tűnik, bejön a számításod, és tényleg egy mindegyikőtök számára jobb helyzet áll elő...
2012. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Ráadásul rendszeresen látogatom anyukámat, minden hétvégémet nála töltöm.
2012. dec. 14. 18:49
 56/57 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy egyáltalán nem vagy önző. Értelmes, intelligens csaj vagy,jól döntöttél!! :)
2012. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. dec. 16. 11:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!