Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat ahol...

Miért szólják le azokat ahol a férfi 10-12 évvel idősebb? Mondjuk ha a lány 20 a férfi 30!?

Figyelt kérdés
Mi kivetni való van egy ilyen kapcsolatban ha jól megvannak egymással és működik köztük a dolog?Eezel a hozzászólások nem inkább idősebb nők irigykedő válaszai?
2012. okt. 16. 10:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ítélkezés helyett inkább meg kellene nézni az egyes embereket, hogy ki miért teszi azt, amit. Rengeteg oka lehet és nem csupán annyi, hogy "mert lúzer".

A megbélyegzés már a középkor óta kiment a divatból.

2012. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Istenem, hogy te mennyire rosszindulatú vagy!!!
2012. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, a 13.27-es vagyok. Arra kérnélek, hogy ha ellenvéleményed is van, akkor sem kell kiakadnod, aa higgadt stílussal úgysem tudnak mások mit kezdeni. .9

Egy kicsit kiegészíteném az előzőeket. Alapvetően hibás az elgondolás, hogy az ilyen férfiak mind lúzerek, életképtelenek, stb...

Szeretik a szépet és élvezik az életet. Egy fiatal lány pedig nem csupán szépsége teljében van, hanem energikus is, tele van életörömmel és ez a másikat is feltölti.

A másik pedig, hogy nem értem, miért kell leöregezni egy 30 vagy fölötti férfit. Én is túlléptem a harmincat, de nagyon fiatalos az arcom, a testem remek karban van és a gondolkodásom is az. szeretek szórakozni járni és eszem ágában sincs még lekötni magamat. Volt, hogy beszélgettem egy húsz éves lányismerősömmel, mások látták és azt hitték, hogy a barátnőm. Amikor azt mondtam, hogy (még) nem, akkor úgy reagáltak, hogy "pedig szép pár lennétek!"

akkor meg miről beszélünk? :)

2012. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező !

te tényleg nagyon rosszindulatú vagy...

Minek írsz kérdést, ha nem akarsz választ ?

Látszik, utálod a tanárokat..

Pedig pont az ilyen libák nevelhetetlenségébe fáradnak bele...

Egy Nem pedagógus

2012. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
51%
már nem azért, de a kérdező éppen csak annyira rosszindulatú, mint a válaszadók nagy része! vagy szerintetek nem sértő a feltételezés, hogy ezek a férfiak mind lúzerek, akik azért vannak fiatal lánnyal mert a sajátkorukbelieknek nem kellenek?! ez mekkora hülyeség! jó, biztos van ilyen is, elvétve. az is szintén sértő, habár egyértelműen létező jelenség, hogy pénzes pali + pénzéhes liba a felállás, na de azt mondani, hogy ez minden ilyen esetben így van... hát kik vagytok ti kérem szépen?! nem láttok senkinek a fejébe, mégis ítélkeztek.
2012. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
95%

A privátban kapott ordenáré levelet kikérem magamnak! A küldője szégyellje magát!


17-es

Én nem általánosítottam, hanem konkrét férfiakra gondolva, konkrétan fogalmaztam. A lányokkal beszélgetve és hallva a sok hamis álmot, amivel etetik őket pedig szintén konkrétan tudom, hogy mi van a háttérben. Ők sajnos még nem.


Pl. egyik pasi állítólag nemzetbiztonsági ügynök...na persze (valójában autómosó)

A másik körbeutazta állítólag a világot és Dél-Amerikában dolgozott úszómesterként (valójában börtönben ült 100km-re innen).

Nem olyan nagy ez az ország...csak a fiatalok szerelmesek, vakok és még álmodnak...

2012. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Ha kérdést írok ki, MINDENKI véleményét tisztelettel kell fogadnom.

Vagy kérdezze a bólogató jánosokat!

Normális kérdező megköszöni a választ.

Hozzászólás meg olyan amilyen. Nem kéretlenül adtunk választ, Ő kérte!!!

2012. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Nem baj akkor legyek bunkó...

Semmivel nem különb az aki itt lúzerezek azokra a férfiakra akiknek fiatalabb barátnőjük van.Ez a hülye tanár meg álltalánosít és nem godol arra hogy nem minden 30 éves férfi bünőző és nem minden férfi egy lúzer akinek fiatlabb barátnője van,arra nem is gondol hogy van egy egzisztenciával rendelkező férfi aki mondjuk bele szeretett egy nála fiatalabb lányba és a lány is ő beléje.Nem a kedves tanár aki itt osztja az észt ő szerinte minden idősebb férfi aki fiatalabbal kezd,az egy lúzer,bűnöző,börtöntőltelék és csak dugni akar.Persze az előítélet az meg van az látni...szánalmas..

2012. okt. 16. 15:28
 19/37 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező! Te egy primitív f*sz vagy!
2012. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

ma 16:03


Kettőnk közül nem tudom ki a primitívebb...te vagy én?Egyenlőre nem én f@szoztalak le ismeretlenül hanem te engem...erről ennyit..

2012. okt. 16. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!