Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat ahol...

Miért szólják le azokat ahol a férfi 10-12 évvel idősebb? Mondjuk ha a lány 20 a férfi 30!?

Figyelt kérdés
Mi kivetni való van egy ilyen kapcsolatban ha jól megvannak egymással és működik köztük a dolog?Eezel a hozzászólások nem inkább idősebb nők irigykedő válaszai?
2012. okt. 16. 10:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

23-as!


igazad van!!!

2012. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem azért szólják le őket, mert vagy

- látszik a csajon hogy csak a pénzért van a pasival, vagy

- látszik a pasin hogy a vele egykorúaknak nem tudna megfelelni.

Én nem szólom le őket mert nem érdekel igazán, de gondolom ezek lehetnek az okok.


Viszont a te esetedben kérdező:

- ha 30-as pasi vagy: a veled egykorú nők valószínűleg kifinomultabb, műveltebb pasira vágynak

- ha nő vagy: irigykedsz mert neked nem jut idősebb pasi, vagy idős vagy és már nem kellesz senkinek, ezért vagy ilyen frusztrált? Őszintén kérdezem.


L20

2012. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
37%

18! ezek a konkrét esetek amiket leírtál... hát sírni tudnék a röhögéstől... viszont azt kell hogy mondjam, hogy ahhoz hogy ilyeneket benyaljon valaki, nem fiatalnak kell lenni, hanem h.lyének. és ez kortól független.


egyébként kérdezem:

csak ez a két dolog (pénz, lúzerség) a probléma?

tehát ha teszem azt egyik sem áll fenn a konkrét esetben akkor is megszóljátok a párt?

2012. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te rettenetesen primitív vagy!

Normális ember a kóbor kutyával nem beszél úgy, mint amilyen hangot te megütöttél a pedagógus válaszolóval szemben.

Látszik, hogy nem csak tapasztalatlan vagy, hanem végtelenül primitív és ostoba is.

Tanulj inkább, illemtanra is elmehetnél, de viselkedni kommunikálni mindenképp meg kellene tanulnod, mert, ahogy reagáltál, az MINŐSÍTHETETLEN!!!


Ez egy gusztustalan hozzászólásod volt, hogy "pofádat befogod", meg szájba kéne vágni, és társai...


A föld alá kéne süllyedned, nem még tovább írogatni!


A harmincas férfiak meg igenis idősek a tini lányokhoz képest, más az életfelfogásuk, máshol tartanak az életben, van kivétel, de igen kevés, hogy a kapcsolat jól működik.


10-12 év ebben az időszakban nagyon sok.

2012. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22%

nem tinikről beszélgetünk, hanem huszonéves nőkről és harmicakárhány éves férfiakról


szerintem meg ebben a korban (határeset) de belefér a 10 év.

egyébként meg, csak mondom, hogy a szerelem nem válogat. most ha az a szerencsétlen 30as férfi, nem egy 30as nőbe szeret bele, hanem egy fiatalabba, akkor kösse fel magát?

2012. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
4%

Hogy a francba ne működhetne a dolog? Itt mindenki azt hiszi, hogy minden 30-as férfi egy kivénhedt, elöregedett tata, aki teljesen ki van égve.

A valóság ezzel szemben az, hogy sok férfi ekkor kezd csak igazán vonzó lenni, mivel korábban labdába sem rúghatott mások mellett. Ha pedig így van, akkor hagy döntse már el ő és nem mások, hogy hogyan él!

Sok olyan férfi van manapság pl., aki a húszas évei közepén veszíti el a szüzességét. Az ilyenektől ne várjanak már el családalapítási szándékot!

Egyébként megmondom, mi ez a nagy tiltakozás mindig ilyen ügyekben. Sok nő nem képes elfogadni, hogy egy férfinak sokkal lassabban jár a biológiai órája és hosszú távon ők vannak nyerő helyzetben. Amikor fiatalabb korban csuklóból visszautasítják őket, elfelejtik, hogy fordul még a kocka és a lesajnált "senkiknek" is felvirradhat még a napja.Az egy dolog, hogy sok 30 körüli nő szeretne egy értékes, hasznos férjet magának, a másik meg az, hogy senki nem kötelezheti a férfiakat a házasságra, amíg ők maguk nem akarják.

2012. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
55%

30 éves lány vagyok, azt hiszem én tapasztalatból letudom írni, hogy mi az ábra.


A 30 éves fiú ugyanannyi idős, mint egy 30 éves lány. Főleg, ha fiatalosak és nincs gyerekük. A kor az ugyanaz, a biológiai öregedés is. A nőknek finom ráncaik lesznek, a férfiaknak barázdáik. Ez van.


Én későn bepasizó lány voltam mindig is, most is úgy gondolom, hogy 10 év sok.

20 évesen is úgy gondoltam, hogy egy 30 éves pasi "öreg". És bizony egy 30 éves férfinak már kell egy bizonyos komolyságot elérni.


Az én 30 éves évfolyamtársaim (az összes suliból) általában azonos korú nőkkel vannak együtt (max. -3 év).

Azok a fiúk jártak 10 évvel fiatalabb lánnyal, akik tényleg lúzerek, vagy esetleg félénkebbek, önbizalomhiányosak és szegényebbek. Mindig és kivétel nélkül!!! A főiskolán az egyik srác b*szogatta a másikat, hogy nem illik hozzá a tinilány, és nem irigységből mondta, hanem azért, mert egy KOMOLY, NORMÁLIS 30 ÉVES FÉRFI nem tinikre meg 20 évesekre vadászik általában, mert ennyi idősen már sokan komoly lányt keresnek.


Észrevételem: a komoly érettebb 30 éves fiúk általában a hasonló korú lányoknak örülnek, ha nem jut nekik, akkor min. 24-25 éves.


Egy érett fiú/férfi nem a kort nézi, ezt csak a gyerekek nézik...sőt, még ők sem.


Én nem szólom le, ha egy lány 20, és a férfi 30, de nekem kissé furcsa.


A sikeres, okos, komoly intelligens férfi ismerőseim egyike sincs együtt fiatal nőcivel, hanem a hasonló korosztállyal vannak együtt.

Kicsit csóró, lúzer, félénk, alacsony-vékony pasiknak viszont fiatal barátnőjük van. Szerintem azért, mert egy fiatal lánynak még nincsenek elvárásaik. az élet ezt igazolja.

2012. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

19:09 75%


Te lehet nem voltál a nők álma huszonévesen, mert szegény vagy, kicsi vagy 15-nek nézel ki, de az biztos, hogy 40 évesen leszel 25 éves fejlettséggel és 50 évesen érsz meg arra, hogy talán-talán legyen egy komoly kapcsolatod egy kislánnyal. Mert úgy látom, te a külsőségre mész még, mint a tinik.


Amúgy a házasság már egyre több nőnek nem fontos. Sőt!

A 25 évesen még szűz férfiak már 30 évesen szoktak családapák lenni... nézz utána...:D

2012. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
24%

A 30 éves fiú ugyanannyi idős, mint egy 30 éves lány. Főleg, ha fiatalosak és nincs gyerekük. A kor az ugyanaz, a biológiai öregedés is. A nőknek finom ráncaik lesznek, a férfiaknak barázdáik. Ez van.


Tudod jól ,mire gondoltam. Mi nem kezdünk el parázni, ha 30 évesen még nincs gyerekünk.


Az én 30 éves évfolyamtársaim (az összes suliból) általában azonos korú nőkkel vannak együtt (max. -3 év).

Azok a fiúk jártak 10 évvel fiatalabb lánnyal, akik tényleg lúzerek, vagy esetleg félénkebbek, önbizalomhiányosak és szegényebbek. Mindig és kivétel nélkül!!! A főiskolán az egyik srác b*szogatta a másikat, hogy nem illik hozzá a tinilány, és nem irigységből mondta, hanem azért, mert egy KOMOLY, NORMÁLIS 30 ÉVES FÉRFI nem tinikre meg 20 évesekre vadászik általában, mert ennyi idősen már sokan komoly lányt keresnek.


Lúzer, félénk, önbizalomhiányos, szegény. Ezek talán olyan főbenjáró bűncselekmények lennének? Szerintem nem. Az pedig világosan megmutatja, mennyire érett valaki, ha ő akarja megmondani a másiknak, hogy kivel járjon. Én nem tűrném el senkitől, sem legjobb baráttól, sem szülőtől, egyáltalán senkitől, hogy beleszóljon a párkapcsolatomba, ha abban én jól érzem magamat.Egyetlen esetben tartom elfogadhatónak a beavatkozást, ha komoly testi-lelki károk származnának egy kapcsolatból, pl. nehézsúlyú bűnöző az illető. Itt erről szó sincs vagyis köze nincs hozzá a másiknak.


Észrevételem: a komoly érettebb 30 éves fiúk általában a hasonló korú lányoknak örülnek, ha nem jut nekik, akkor min. 24-25 éves.


Nyilván, ha el akarja kötelezni magát valaki, akkor ilyen lányt keres. Ha még nem, akkor pedig fiatalabbat.De ez teljesen emberfüggő.


Egy érett fiú/férfi nem a kort nézi, ezt csak a gyerekek nézik...sőt, még ők sem.


Na, ha ő sem a kort nézi, akkor te se tedd ezt és fogadd el, hogy nem lehetünk egyformák! :)


Én nem szólom le, ha egy lány 20, és a férfi 30, de nekem kissé furcsa.


Mégis úgy tűnik. A mondatod hasonlít azoknak az érvelésére, akik úgy kezdenek valamit, hogy "Nem akarok kötekedő lenni, de..."

Akkor furcsa, mert sablonok szerint gondolkodsz. Az ő dolguk, mivel két ember döntése.


A sikeres, okos, komoly intelligens férfi ismerőseim egyike sincs együtt fiatal nőcivel, hanem a hasonló korosztállyal vannak együtt.

Kicsit csóró, lúzer, félénk, alacsony-vékony pasiknak viszont fiatal barátnőjük van. Szerintem azért, mert egy fiatal lánynak még nincsenek elvárásaik. az élet ezt igazolja.


Akkor ők azokkal a lányokkal boldogok, a többi srác pedig a fiatalabbakkal. Talán sajnálod tőlük a boldogságukat?

Egyébként személyiségfüggő, hogy melyik lánynak milyen elvárásai vannak. És ami az elvárásokat illeti, szerintem ugyanúgy visszafelé is lehetnek. Vagyis én pl. el fogom várni a páromtól, hogy szülés után se úgy nézzen ki, mint egy bálna, lehessen vele értelmesen kommunikálni, ne csak a gyerek és a háztartási teendők legyen a témája, ugyanúgy szeressen szívből évek után is, mint a megismerkedésünkkor. Ha már egyszer olyan überszuper fickó kell, akkor ez legyen visszafelé is érvényes és még nem is mondtam sokat.


Ez már a következő hozzászólás lesz.


Te lehet nem voltál a nők álma huszonévesen, mert szegény vagy, kicsi vagy 15-nek nézel ki, de az biztos, hogy 40 évesen leszel 25 éves fejlettséggel és 50 évesen érsz meg arra, hogy talán-talán legyen egy komoly kapcsolatod egy kislánnyal. Mert úgy látom, te a külsőségre mész még, mint a tinik.


Nem vagyok gazdag, az igaz, de azért sosem kellett nélkülöznöm, hála az égnek.

Egyébként a hozzászólásodból szinte sugárzik az én lenézésem.

Igen, fiatalos a szemléletem, de szerencsére a testem is az. 40 évesen remélhetőleg készen leszek arra, hogy legyen családom, de most nem aktuális. Már csak azért sem, mert jelen pillanatban úgy néz ki, messzire fogok költözni, amit azért kevés kapcsolat él túl, kivéve, ha együtt mennek a felek.

Volt már komoly kapcsolatom, ott 7 évvel volt nálam fiatalabb a barátnőm. Én 24-25, ő 17-18 éves volt. Remekül elvoltunk és szerettük egymást, mindamellett rengeteget szeretkeztünk. Amikor elmentünk diszkóba, olyan önfeledten éreztük magunkat, hogy egyszer egy srác meg is dicsért minket, milyen öröm ránk nézni. Kezet is ráztam vele, nagyon jól esett. Jobbak is voltunk, mint a sok citromarcú fiú és lány, akik azért járnak oda, hogy mutogassák, milyen menő vagyok és valójában értéktelen nullák.

A szüzességemet én is 25 évesen vesztettem el és mivel néha nem árt egy kis egoizmus, ezért nem érdekel, hogy más srácok miként élnek a tűzkeresztség után, mivel nekem jobb dolgom is van, mint mások életével foglalkozni.


A komoly 30 éves nőkről meg elég annyi, hogy ők is ugyanúgy ki szoktak rúgni a hámból, mint a fiatalabb kortársaik. Most nyáron is, ahol nyaraltam, összefutottam eggyel, aki be volt b...va, mint a csacsi. Nem kellett sokat beszélni neki, hamarosan már az ágyban voltunk, jól meg is raktam, ahogy kell. Másnap ő is olyan zavarban volt reggel, mintha tizenpárévvel fiatalabb lett volna. :)


Lényeg a lényeg, szerintem hadd élje mindenki úgy a saját életét, ahogyan szeretné!

2012. okt. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

tegnap 23:59


A te hozzá állásoddal egy probléma van!Még pedig az hogy ezek a részedről rossz índúlatú irigykedő megjegyzések,ez teljessen lesüt az írásodból.Magyarországon elárulom hogy a férfiak nagy része nincs elersztve anyagilag,lehet 22 éves vagy 30 éves nem sok különbség van,kevés az a 30 éves férfi vagy ember aki 30 évessen hitel nélküli autót és lakást vagy házat tud felmútatni vagy mondjuk 120 ezer ft feletti fízetést!Ha csak nem bűűnöző vagy pedig valamilyen vezető beosztásban van.De az átlag ember és férfi magyarországon és ember nincs eleresztve anyagilag,legyen az 30 éves vagy 22 éves.A nők biloógiai órája igen is ketyeg,de egy férfi igaz hogy barázdás mondjuk már 40 körül,de akár 45 évessen is vállalhat gyereket a nőkkel ellentétben.

De a korra vissza térve,én úgy gondolom hogy semmi köze nincs ahhoz hogy valaki szegény e vagy önbizalomyhiányos hogy ha fiatalabb barátnőt vagy setleg feleséget választ magának..Én akit ismerek a környezetmben és jó pár van belőle,hogy a lány fiatalabb akár 10 évvel is,mindegyik jó anyagi körülményekkel rendelkezik,sőt a legtöbbnek komoly egzisztenciája van,és pontossan ezért választ fiatalabb barátnőt mert megteheti,és nem kell neki a lógó mellű,kivénhett,besavanyodott rosszindúlatú 30 éves nő,hanem inább válassza a fiatalabb lányt mert veli élvezheti önfeledten az életet.Te mint 30 éves nő elárulom neked,sokkal nehezebbn fogsz elkelni mint egy 30 éves pasi.Egy éves férfi válogathat,hiszen a legjobb korban van, és mind ezt nem azért teszi mert csóri vagy éppen lúzer,hanem mert nem biztos hogy fonnyadt csöcsökre kíváncsi ha nem mert a friss feszes lány jobban felkelti az érdeklődését.És sok beszámoló alapján érdekes a férfiak sokkal jobban élvezik a szexet egy fiatalabb lánnyal és a lány is velük,Ti nők 30 felett már várjátok a herceget fehér lovon és irreális elvárásaitok vannak,ami nem a férfi lúzersége hanem a ti szegénysége bizonyítványotok.A másik kérdés hogy ha egy férfi esetleg szegényebb,amiről nem tehet akkor az ássa el magát?Igen lehet hogy pontossan azért választ fiatalabbat magának és én nem egy olyat ismerek aki a lány hatására elindított egy vállalkozást mert tőle szeretett volna családot,szépen ment neki,2 év alatt nagyobb vagyonra tett szert mint más 10 év alatt.Belőled egyértelmű hogy az irigység beszél és a rossz indúlat ez teljessen átjön az írásodon,azért mert nem kellesz senkinek,már lóg s eg.ged és a melled és fele olyan jól nem nézel ki mint 20 évessen.Egy férfi 40 évessen is lehet sármos és jó képű,de bizony egy nőn 40-45 körül már meglátszik az idő...hát ez van..

2012. okt. 17. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!