Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le azokat ahol...

Miért szólják le azokat ahol a férfi 10-12 évvel idősebb? Mondjuk ha a lány 20 a férfi 30!?

Figyelt kérdés
Mi kivetni való van egy ilyen kapcsolatban ha jól megvannak egymással és működik köztük a dolog?Eezel a hozzászólások nem inkább idősebb nők irigykedő válaszai?
2012. okt. 16. 10:50
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

tegnap 23:59


Még annyit tennék hozzá hogy sok 30-as nőt ismerek a környezetemben és soknak még 33 évessen sincs senkije..és nem azért mert n em néz ki jól,hanme mert egy besavanyodott,hárpia akinek ireális elvárásai vannak a férfiakkal.A saját önbizalomyhiányát a férfira próbálja kivetíteni ez szánalom.Pontossan azért választ egy 30-as férfi fiatalabbat,mert nem kíváncsi egy 30 éves nő besavanyodott szövegére és életére.Rengeteg 30-as nőt ismerek aki egyedülálló már évek óta,de csak zért mert egy hárpia és a saját szerencsétlen életét a férfiakra fogja hogy mekkora lúzerek.A férfi na ná hogy a friss jó kedvű,teli jókedvel pozitívummal rendelkező 20 éves lány fogja választani.Régen is rengeteg ilyen házasság köttetett,sőt rengeteg ilyen,a házasságok fele biztos hogy ilyen kapcsolatból szültett.De hogy tovább menjek,én éltem külföldön és láttam hogy ott ez nem megvetendő dolog,és rengeteg ilyen párt látni ahol a férfi idősebb kb 10 évvel.Márpedig külföldön az emberek általában nem csórók és viszonyleg jól élnek,és itt mutatkozik hogy semmi köze ennek ahhoz hogy valaki csóri egy vagy sem.Én külföldön rengeteg ilyen párt láttam és láthatóan mindegyik jól meg volt egymással.Ez csak magyaroszágon a csökött agyúaknak olyan meglepő....meg persze az irigykedőknek.De neked ajánlom hogy menjél el asuztriába,svácban vagy németországban és nézd meg a párokat hogy ez ott minden napi dolog,és ott dudatossan választ magának idősebb párt a nő.Aminek semmi köze a pénzhez,egy fiatalabb lány ha csóri a férfi ha nem,nagyobb biztonságban fogja magát érezni mellette mint egy 20 éves suttyóval.Természetesen a férfinek ez imponál hogy fiatalabb barátnője van.Naná,kinek kell egy 30-as nő aki várja a herceget fehér lovon,savanyú mint egy citrom,lógnak a mellei,a seg.ge sem a régi,az elvárásokról meg ne is beszéljünk..

2012. okt. 17. 08:58
 32/37 anonim ***** válasza:
66%

Tapasztalatot írok le:

Fiatal voltam és naiv. Nagy csillogó szemmel tudtam nézni rá, ő volt a tökéletes pasi, okos és művelt, tudott udvarolni.

Imádtam vele lenni, beszélni vele, hallgatni az élettapasztalatait.

Szép lassan én is megszereztem a magam tapasztalatait, egzisztenciáját. Őt nem érdekelte ahogy én látom a dolgokat. Egyre kioktatóbbá vált.

Majd elhagyott és összejött egy 16 évessel.

Ezért ítélik el ezeket a kapcsolatokat. sokkal nagyobb a különbség (ÁLTALÁBAN) mint mondjuk egy 30-40es párnál. a 20-30as pár szinte két generáció.

2012. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
88%

"Naná,kinek kell egy 30-as nő aki várja a herceget fehér lovon,savanyú mint egy citrom,lógnak a mellei,a seg.ge sem a régi,az elvárásokról meg ne is beszéljünk.."


Kérdező!

Életemben nem láttam olyan mocskos szájú, rosszindulatú, üresfejű, ostoba libát, mint te!


Még, hogy a harminc éves nőknek "lógó csöcse" van, meg mind besavanyodott...


Te mi vagy?

Mi vagy, ha nem besavanyodott?

Te lennél a jókedvű, életvidám, csupa öröm húszéves lány?

Ne nevettess!

Olyan rosszindulatú és besavanyodott vagy, hogy nálad rosszindulatúbb, undorítóbb nőt kitalálni se lehetne!

Te vagy a férfiak álma ezzel a modorral, te vagy a 30-as nő vetélytársa ezzel a mocskolódó, rosszindulatú, besavanyodott, OCSMÁNY jellemmel?


Te kinek kellesz?


Kinek kellesz, kinek kell egy ilyen undorító, velejéig rosszindulatú nő?

Normális férfi babám a lábát nem törölné beléd, nem hogy veled lépjen kapcsolatba.


Végtelenül rosszindulatú vagy, gonosz, és ehhez még abszolút sötét és ostoba is!


Nagyon-nagyon-nagyon buta nő vagy.


El nem tudom képzelni, hogy pl. hol dolgozol, mert egy ilyen sötét libát minden normális közösség kivet magából.


Egyébként, meg vigyázz, mert van még 10 éved, aztán te is lógó mellű, lógó s.eggű, besavanyodott harmincas leszel, és a most nagy nehezen megszerzett párodat el fogja vinni egy fiatal pipi.

2012. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

azért mert 10+ évnyi korkülönbségnél látszik hogy a felek elvárásai egyes esetekben teljesen mások. Persze korfüggő.


Egy 20 éves lány még csak bulizni akar, meg élni az életét, de egy 32 éves férfi már a családot tervezgeti. Egyén kérdés persze!


Én nem szólom le őket. Ha nekik jó gy csinálják, csak aztán ne általánosítsanak hogy jaj a pasi/csaj miatt nem működött.

2012. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"Te mint 30 éves nő elárulom neked,sokkal nehezebbn fogsz elkelni mint egy 30 éves pasi.Egy éves férfi válogathat,hiszen a legjobb korban van (...) Egy férfi 40 évessen is lehet sármos és jó képű"


isstenem, de álmodik a nyomor... fogadjunk, abban is hiszel, hogy "egy férfi elég ha egy fokkal szebb az ördögnél, akkor is a legszebb nő jár neki" :D

2012. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Nem a korkülönbség számít, hanem az, hogy mennyire értik meg egymást és a felek értelmi szintje. Nyilván nem arra az esetre gondolok ahol 50év különbség van, az már kicsit nehezebb kérdés.
2014. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mert mindenki imád ítélkezni

Felnőtt embereknél mindegy az életkor.

Nyilván más ,ha a fiú 16, a nő 28.

2017. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!