Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy a másik...

Mit lehet tenni, hogy a másik félnek eszébe se jusson, hogy félrelépjen? Vagy ez egy bizonyos idő után elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
naponta szerelmeskedni vele
2009. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom és egymás tisztelete. A megcsalás elkerülhető: nem kell olyan helyzetbe hozni magadat (vagy a másik ne hozza olyan helyzetbe magát), ahol megcsalhatna.
2009. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem lehet tenni. Vagy van benne annyi, hogy nem teszi, sőt kerüli az ilyen helyzetet, vagy megcsal. Ha tényleg szeret, akkor bizonyos idő után sem vágyik másra.
2009. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk együtt a párommal.És egyszer beleegyeztem,hogy elmenjen discoba a haverjával mint rég mikor még fiatalok voltak.Utána észrevettem,hogy sms-ek jönnek neki.Amit ő írt egyet elcsíptem.Nem is női név volt beleírva hanem férfi,hogy ne vegyem észre.De kinyomoztam,hogy ki az és rákérdeztem,hogy ez most mi?Azt mondta,hogy a csaj akaszkodott rá és szólt neki,hogy már ne írogasson neki.Ezt el is hiszem hisz nem jönnek már sms-ek csak az a rossz,hogy 1-2 havonta felbukkan a csaj neve úgy,hogy a párom megnézi a képét az iwiw-en.Miért?Mégis akar tőle valamit?Vagy megbánta,hogy nem volt semmi?
2009. aug. 8. 20:34
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek ebből a szempontból is különfélék. Vannak olyanok, akik nem élhetnek a hódítás izgalma nélkül. Ha ilyen párt választottál, mert úgy-e az ilyenek nagyon tudnak hódítani, akkor ne csodálkozz. Viszont van, akinek még így is megéri.
2009. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Tiszteld, bízz benne és ne nyomozz utána.
2009. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

".Ezt el is hiszem hisz nem jönnek már sms-ek csak az a rossz,hogy 1-2 havonta felbukkan a csaj neve úgy,hogy a párom megnézi a képét az iwiw-en.Miért?Mégis akar tőle valamit?Vagy megbánta,hogy nem volt semmi?"


pucér képet róla? azért tényleg gáz, hogy nézegeti az iwiwes lapját, mert ez bizony vlmiért érdeklődik...


szerintem a félrelépés hozzáállás kérdése, az egyén elhatározásán múlik. az igaz, hogy lehet ilyen kotnyeles lány, aki direkt kavarja a szrt, de azért gondolkozzunk el,hogy az a csaj hogy került egyeltalán a telefonjába...

nekem már ez is gyanus...

2009. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

ja ez igen bizatlom a részéről:


"Nem is női név volt beleírva hanem férfi,hogy ne vegyem észre.De kinyomoztam,hogy ki az és rákérdeztem,hogy ez most mi?"


addig titkolja, míg nem tudod, de egyből megmagyarázza,amint lebukott...

2009. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"addig titkolja, míg nem tudod, de egyből megmagyarázza,amint lebukott..."


szerintem megcsalt vele, és most a nő többet akarna tőle, vagy még 1éjszakát...

2009. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De nem jönnek már sms-ek.Szerintem a csaj már nem írogat neki.És csak a párom akarna tőle valamit vagy csak "álmodozik" róla nem tudom de nagyon rossz.
2009. aug. 8. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!