Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy a másik...

Mit lehet tenni, hogy a másik félnek eszébe se jusson, hogy félrelépjen? Vagy ez egy bizonyos idő után elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 20:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A pasik nagyon rafkósak, és az ilyen ribanc félék is! Én a helyedben kiadnám az útját, hidd el, már jártam így. Szerintem zavard el mihamarabb! Akkor úgyis kiderül mert ha egyedül marad akkor lehet inkább csajozna, és akkor tegye is, de ha nem, akkor futna utánad, h higyj neki, és még lehet jót is tesz a kapcsolatotoknak. A csajt meg nyomozd le ki az!


sokat csalódott 24 gyerekes nőci

2009. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
De ha már nem szeret akkor miért van velem?Én ezt soha nem értettem.Mondja meg egyenesen de ne hazudozzon.A szemembe azt mondja szeret de másik nő után vágyakozik?
2009. aug. 9. 20:53
 23/26 anonim ***** válasza:

szia

remélem olvasod ezt a régi kérdésed

csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mi lett ebből így 1 éves távlatban

mert az én párom is GYAKORTA nézegeti az iwiwes csaj ismerőseit(egyedülállóakat, szépeket)

2010. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

helló utolsó

Még együtt vagyunk de én úgy érzem egyre jobban elhidegül tőlem és nem mond semmit!

3 hónapja egy ujjal sem ért hozzám.Én nem kezdeményeztem mert úgy látom rajta,hogy nem is akarja.Mire megfürdök addigra elalszik.Meg az ilyet észre lehet venni.Sokat sírok és nem tudom mit tegyek.Nincs semmi testi vagy szellemi kapcsolat.Úgy értem,hogy se ölelés vagy kedves szó semmi.Olyan mintha az öcsémmel élnék együtt és ez iszonyú.Nem tudok hova menni az a legnagyobb gond.Meg az is,hogy szeretem.:(Ma este szeretnék megint beszélni vele és azt hiszem kimondom a végső szót.:(((((Nagyon fog fájni.Igaz fogalmam sincs,hogy mi lesz az után.Ha vége lesz hogy oldom meg.Nem tudom.Nagyon magam alatt vagyok.Egyedül a lányom tartja bennem a lelket.

2010. szept. 16. 17:13
 25/26 anonim ***** válasza:

hu én is gyakran érzem ezt a párom mellett, mintha a tesóm lenne!!

én azt csináltam, hogy átmentem hozzá, megfőztem és mire hazajött haza mentem

és kérdezte miért tűntem el, és mondtam, hogy amikor hazajössz eszembe jutott, hogy le se sz*rsz, és elment a kedvem

és semmi nem változott, hiába

elkezdtem hanyagolni, csak most meg kiment külföldre, és hirtelen én lettem neki a biztos pont és most betegesen féltékeny. Az, aki éjszakákon át már át sem ölelt, egy puszit sem adott.

és tudod mit mondok? hogy most hiába bizonygataja, már nem érdekel, tudom, hogy NEM szeret, mert az igaz szerelem nem ilyen.

minden áldott éjszaka mondtam neki, hogy milyen fontos mondani a másiknak hogy szereted, mert hallottam, hogy vkinek baleset érte a nőjét és ezt bánja egy életen át, hogy nem mondta neki eleget. tehát próbáltam rávezetni érezze minden nap egy kincs velem, mert bármikor ez megszakadhat.

tehát próbáltam nevelni.

és jé most esett le mindez neki, hogy most külföldön van.

az ember hajlamos pont azt nem becsülni, ami már az övé, csak akkor látja amikor elveszíti, de akkor is csak addig.

nekem most már hiába bizonygat a párom, ha vele is maradnék, már tudom, hogy: nem ez az igazi szerelem, amiben vagyok. ez egy éretlen, gyerek gondolkodás.

2010. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

a legfontosabbat nem is kérdeztem:

nos, hozott eredményt a megbeszélés/szakítás???

mi történt

vagy meggondoltad magad?

2010. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!