Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem az apám egyik barátján...

Tetszem az apám egyik barátjának? Lenne esélyem? Szülők, ti mit szólnátok, ha idősebb barátja lenne a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik,mert nem az a sörhasú pasi,hanem minden nap sportol(nyáron láttam félmeztelenül és olyan teste van,hogy azta...),van stílusa,vicces és udvarias.De egy nőcsábász,mindenki azt gondolja,hogy neki már az életben nem lesz családja.Ő olyan tipikus agglegény,folyton külföldön van(imád utazni),pénzzel bármit elintéz és éli a gondtalan életét.


Múlt héten véletlenül összefutottunk a belvárosban,elhívott ebédelni és utána haza is hozott.Tök jót beszélgettünk és mondta,hogy pár napra elutazik,de miután hazajött,találkozhatnánk esetleg,ha van hozzá kedvem.Talán őrült gondolat,de nem lehet,hogy tetszem neki?

Lehet,hogy csak én kombinálom túl...


De ha tetszem neki,akkor még itt vannak a szüleim.Nem hiszem,hogy repdesnének az örömtől,ha ez kiderülne.Ha a ti lányotoknak lenne idősebb barátja,hogy reagálnátok?Kiakadnátok vagy nem érdekelne a dolog?

Köszönöm a válaszaitokat.



2012. okt. 22. 15:58
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
36%
Nekem volt ilyen fiatal csajom, majd negyven évesen!
2012. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
36%
sztem ne felejtsd el,én most úgy vagyok mint te,csak ő nem a család haverja,hanem munkahelyen ismertem meg,és rájött már hogy én többet adok neki mint más,pedig semmit nem kértem tőle,nem vett semmit,tehát nem a pénzéért vagyok vele,csupán beleszerettem és szeretem a magam módján úgy ahogy még senki,és megnyertem már a szívét,persze még nem teljesen de jó úton vok.
2012. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy nekem is mindig idősebb barátom volt.


Egy szó jellemzi őket összességében: MINŐSÉG :)


Szóval ezzel a pasival nem a korkülönbség a gond.

2012. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kislány, Nagylány!

Szülőként írom, ez a férfi nem hozzád való. Biztosan találsz a saját korosztályodból hozzád méltó fiút...

Az első szerelem emléke nagyon meghatározó..És ezt ne várd egy idősebb férfitól. Mert (szerintem) ő csak szexet akar..

Ne rontsd el a fiatalságod. Annyi mindent elfelejtettem..korral jár. De az első szerelmem minden pillanata bennem él.Csalódásod egy életre szólhat.

Szüleid biztos tudnak választ.

Két lányom van. Idősebbek mint Te. Elmondták a kapcsolataikat.Véleményem elmondtam. Mindíg ők győztek.

Akiket a gyerekem szeret,viszont szeretik, azt a férfit nekem kutya kötelességem elfogadni.

Aki kihasználja, megsérti, stb.azt nem tudom tovább szeretni, tisztelni.

2012. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lenne esélyed, de ki kell ábrándítsalak, mert csak egy futó kapcsolatra. Elhiszem, hogy a szüleid nem repesnének az örömtől, de szerintem neked is hatalmas csalódás lenne.
2012. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
90%

Vki szerint ezzel nyerhet barmit? -.-" vegulis igen... Egy adag tapasztalatot.

Hogy nem bonyolodunk "kapcsolatba" nocsabaszokkal. (nem a kora miatt, hanem azert mert csak csalodas lesz a vege)

Hogy nem teszunk tonkre egy baratsagok (foleg nem rokonet (apaet) egy d.gasert. stb stb...

Ha ennyire szeretnel egy idosebb ferfi babaja lenni legalabb ne az apad spanjaval kezdj. Sztem te sem orulnel, ha O megkettyintene vmeik baratnodet.

2012. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

# 5

Hogyan legyek mindnél jobb,amikor még barátom sem volt soha és még ilyet senki iránt nem éreztem ?:S

Totál tapasztalatlan vagyok...


# 6

Hogy felejtsem el,amikor hetente látom amúgy is?Mert ha amúgy semmi közös pont nem lenne az életünkben,úgy menne a felejtés,de így elég nehezen.


# 8

Tudom,hogy nagy a korkülönbség,de nem tudom,hogy miért pont iránta érzek így,még sosem éreztem ezt.De csak rá gondolok és arra,hogy miről beszélgettünk,mindig a hangja van a fejembe és megőrülök,úgy érzem.


# 9

De én azért több szeretnék neki lenni,mint egy kaland.


# 10

Nem a családalapításról beszélek,meg nem is akarok családot 18 évesen,csak megkérdeztem tőle,hogy akar-e valaha családot.Ez még nem jelenti azt,hogy rögtön esküvőt és gyerekeket akarok...Nem megváltoztatni szeretném,csak nem akarok egyéjszakás kaland lenni az életében.


# 14

Már próbáltam találni hozzám illő srácot,mások is próbáltak nekem pasit szerezni,de mindegyikkel csak haverkodni jó,semmi mást nem érzek irántuk.De most iránta...Ilyet sose éreztem senki iránt,olyan,mintha csak ő létezne és csak rá gondolok.


# 16

Nem akarok idősebb pasit,mert amúgy nem tetszenek a nálam idősebbek,de ő valahogy elvarázsolt.Tudom,hogy ez hülyén hangzik még olvasva is...

2012. okt. 22. 16:46
 18/46 anonim ***** válasza:
93%

10-es vagyok.


Mivel totál tapasztalatlan vagy, így nem javaslom. Mert igenis létezik kétoldalú szexkapcsolat, hülyeségnek tartom, hogy ha csak szex van két ember között, akkor az rögtön a nő kihasználása egy férfi részéről. DE! Egy teljesen tapasztalatlan ember sebezhető egy ilyen helyzetben, hiszen Te a leírtak alapján már kicsit bele is estél, elvarázsolt, levett a lábadról... Ez így már nem kölcsönös, kétoldalú és egyenrangú kapcsolat lenne, hanem Te odaadnád neki szíved-lelked, és ő ezt valószínűleg nem értékelné kellőképp. :(


Egy ilyen férfinak olyan nő kell, aki tud magára vigyázni. Természetesen vannak tündérmesék is, beléd szerethet, megváltozhat, de jó, ha tudod, hogy erre borzasztó kicsi az esély.


Amit ezek után javaslok: találkozz vele, de tartsd az egészet szigorúan baráti mederben. Ha ez így működőképes akár 3-4 randi erejéig is, akkor annak két eredménye is lehet. Egyrészt kiderül a találkozókból, mi a célja, komolyan tud-e venni, van-e közös témátok. De a mi még fontosabb, Te le tudsz szállni a földre, azáltal, hogy megismered. Nem fogod idealizálni, látod majd őt hús-vér emberként is, talán így tisztább fejjel állsz hozzá az egészhez.

2012. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem veled van a probléma, az hogy tetszik egy érett pasi nem csoda. Itt apukád barátjával van a probléma, aki eljátszik neked egy szerepet mert erre a szerepre mindig is vágyott és most veled végre megélheti.

Ez az a szerep amit te irsz hogy nagyvilági, pénzzel mindent megold, oda vannak érte a nők stb. Ez biztosan csak egy szerep hisz ha valóban ilyen lenne eszébe sem jutna rajtad mókolni.

Az pedig hogy apukád barátja lenne az biztosan kérdéses, itt valaki ebben a témában nem tudja mit takar az a szó hogy barát. Vagy te vagy ő.

2012. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg csak haverkodik veled, nem hinném, hogy kikezdene a barátja lányával.
2012. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!