Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem az apám egyik barátján...

Tetszem az apám egyik barátjának? Lenne esélyem? Szülők, ti mit szólnátok, ha idősebb barátja lenne a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik,mert nem az a sörhasú pasi,hanem minden nap sportol(nyáron láttam félmeztelenül és olyan teste van,hogy azta...),van stílusa,vicces és udvarias.De egy nőcsábász,mindenki azt gondolja,hogy neki már az életben nem lesz családja.Ő olyan tipikus agglegény,folyton külföldön van(imád utazni),pénzzel bármit elintéz és éli a gondtalan életét.


Múlt héten véletlenül összefutottunk a belvárosban,elhívott ebédelni és utána haza is hozott.Tök jót beszélgettünk és mondta,hogy pár napra elutazik,de miután hazajött,találkozhatnánk esetleg,ha van hozzá kedvem.Talán őrült gondolat,de nem lehet,hogy tetszem neki?

Lehet,hogy csak én kombinálom túl...


De ha tetszem neki,akkor még itt vannak a szüleim.Nem hiszem,hogy repdesnének az örömtől,ha ez kiderülne.Ha a ti lányotoknak lenne idősebb barátja,hogy reagálnátok?Kiakadnátok vagy nem érdekelne a dolog?

Köszönöm a válaszaitokat.



2012. okt. 22. 15:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen igaza van az utolsónak!

Csak meg kell nézni az agyatlan válaszait az itt írogató tiniknek...

...meg a magukat tininek képzelő öregedő emancipuncikét...

2012. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Könyörögve kérlek, hogy most szállj ki ebből az egészből! Még nem késő. Maximálisan megértem a problémádat, ugyanebben a cipőben járok. Annyi a különbség, hogy nem apám haverja, és én már másfél éve benne vagyok egy ilyen kapcsolatban. Ne menj bele! Ha gondolod, írj nyugodtan priviben, és elmesélem a szitumat.

2012. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
91%

Teljesen felesleges írni neki. Egy éretlen hülye gyerek, aki eldöntötte, hogy mellette majd megváltozik és bele fog menni. A faszi megkúrja párszor, aztán dobja, a csaj pedig majd jön vissza sírni, hogy miért ilyen szemét az összes férfi.

A hozzá hasonlók nem hiszik el, hogy tűz komoly sérüléseket okoz, amíg meg nem égetik magukat. Ha neki ez kell, akkor égesse meg magát, abból talán majd tanul.

2012. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy folytatódott a történet?
2014. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Huuu nagyon el kell igénytelenedj hogy megtartson!!!
2015. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi történt azóta?

2015. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!