Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem az apám egyik barátján...

Tetszem az apám egyik barátjának? Lenne esélyem? Szülők, ti mit szólnátok, ha idősebb barátja lenne a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik,mert nem az a sörhasú pasi,hanem minden nap sportol(nyáron láttam félmeztelenül és olyan teste van,hogy azta...),van stílusa,vicces és udvarias.De egy nőcsábász,mindenki azt gondolja,hogy neki már az életben nem lesz családja.Ő olyan tipikus agglegény,folyton külföldön van(imád utazni),pénzzel bármit elintéz és éli a gondtalan életét.


Múlt héten véletlenül összefutottunk a belvárosban,elhívott ebédelni és utána haza is hozott.Tök jót beszélgettünk és mondta,hogy pár napra elutazik,de miután hazajött,találkozhatnánk esetleg,ha van hozzá kedvem.Talán őrült gondolat,de nem lehet,hogy tetszem neki?

Lehet,hogy csak én kombinálom túl...


De ha tetszem neki,akkor még itt vannak a szüleim.Nem hiszem,hogy repdesnének az örömtől,ha ez kiderülne.Ha a ti lányotoknak lenne idősebb barátja,hogy reagálnátok?Kiakadnátok vagy nem érdekelne a dolog?

Köszönöm a válaszaitokat.



2012. okt. 22. 15:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
87%

Lenne esélyed egy 2-3 hetes kapcsolatra. Ha reálisan nézed, kb. a sex az, amit egy ilyen pasinak meg tudsz adni és mivel ilyen gyakran váltogatja a nőit, azt is hamar meg fogja unni.

(apukád helyében még jól meg is verném)

2012. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

# 18

Kétlem,hogyha találkoznék vele,akkor baráti mederben tudnám tartani a dolgot.


# 19

Nem hiszem,hogy ez szerep lenne nála,amióta ismerem(elég régóta),ilyen és ezt mások is tudják.Már apa és anya is beszélgettek róla és tisztában vagyok valamennyire az életével azokból az infókból,amiket hallottam.Sajnos ez nem szerep,mert ha az lenne,akkor az "alakítását" abbahagyná egy idő után...de ő ilyen,az apja is ugyanilyen,63 éves és még most is 25-30 éves barátnői vannak és már 5-ször vált el,ha jól tudom.


# 20

Miért akarna haverkodni velem?

2012. okt. 22. 17:35
 23/46 anonim ***** válasza:
74%

Szögezzük le, hogy nem vagy való ehhez a nőcsábász férfihoz, mert tapasztalatlan és még gyerek vagyok ahhoz, hogy őt megtartsd! DE (!), miért ítéljük el ennyire a korkülönbséget? Ugyan nem vagyok veled egyidős, mégis mindig vonzottak az érettebb férfiak. Tény, hogy a nők sokkal hamarabb érnek, mint a férfiak. Egy 18 éves lány NINCS egy szinten egy 18 éves fiúval!!

Valamint, nézzük meg a mai fiúkat, TISZTELET A KIVÉTELNEK!, egyenesítik a hajukat, növesztik, lassan púderezik magukat. Én várom, hogy magassarkút is hordjanak! Ez bejön a 15-16 éves korosztálynak, mert menő, hogy idősebb stb stb. Egy egy felnőttségét kezdő 18-19 éves lánynak az ilyen nem Férfi!

2012. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
85%
Kedves utolso igazad van a "mai tini sracok" tobbsege be van langyulva. Es nem igazan ferfiasak. DE sztem egy Ferfi NEM attol lesz Igazi Ferfi, hogy nocsabasz es ossze vissza Kefel. Szal en az ilyen tipusu pasikra sem mondanam, hogy FERFI. Majd ha nem csak megdugni, hanem Megtartani is megtud egy Mot akk az lesz. Egyebken nem a kor kulombsegen vannak kiakadva a tobbieksem, hanem azon, hogy a pasi Nocsabasz es raadasul a lany Apjanak a Baratja...!
2012. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
42%
Igen,ebben egyet is értek a többiekkel. Csak sokan írták a korkülönbséget is. Azzal nem értettem egyet!
2012. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
69%
Szerintem tetszel neki, de vedd figyelembe, hogy ha a pasi tényleg olyan, mint amilyennek leírtad, ne remélj túl sokat. Az ilyen típusú férfiaknak te csak "fialatító elixír" lennél, ha megkaphatna. Persze nem szeretek általánosítani. Ha a helyedben lennék, lehet hogy találkoznék vele még, de nem hagynám, hogy bármi történjen, csak akkor, ha tényleg bebizonyította, hogy komolyan érdeklődik, bár ez utóbbit kétlem. Az tuti, hogy nagyon nagyot fogsz koppanni a végén, ha hagyod magad, és még az is előfordulhat, hogy nem tudod majd feldolgozni és emiatt nem fogsz bízni senkiben.
2012. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
58%

Nem hangzik hülyén.


Ha valaki,hát én tökéletesen megértem az érzéseidet :)

2012. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem hanyagold. Nagyon megégetnéd magad.

Apád jobban ismeri ezt az embert, mint te, olyan dolgokat is tud róla, amiket te nem, szóval okkal féltene.

2012. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
44%

23-as: azért ítéljük el a korkülönbséget, mert nem normális. az idősebb fél igen gyakran kihasználja a fiatalabbat, és igen gyakran eleve csak azért kezd tinikkel, mert a saját korosztálya már átlát rajta.


"Egy 18 éves lány NINCS egy szinten egy 18 éves fiúval!!" persze, nyilván a 35 évesekkel vagy egy szinten, mert te olyan érett vagy... én is de nagyon hittem ezt tizenéves koromban :D

2012. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
17%

Kedves Utolsó!

Szeretem az általánosítgatást! Képzeld, nem vagyok tizenéves már, SAJNOS!

Viszont vannak emberek, akik nem nyitottak a változásokra. Pl. te! Nem való 17 évesen hozzá, de tény és való, hogy a lányok több évvel érettebbek a velük egyidős fiútól! Ez tény..

A jelentős korkülönbség az évek száma helyett, inkább az eltérő életcélokban, gondolkodásmódban fogalmazódik meg és ez a generációs különbség az, ami nehezen áthidalható. De nem lehetetlen!! És erre sok, sőt, egyre több példa van!


A melegházasság is létező már. El lehet ítélni, mindent el lehet ítélni, de mi értelme? Attól még együtt kell élnetek vele!

2012. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!