Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizártam a feleségemet erre...

Kizártam a feleségemet erre megsértődött és nem beszél velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fontos dologról beszéltem apámmal és nem volt se időm, se kedvem a feleségem féltékenykedését hallgatni. Elkezdett veszekedni, hogy én biztos megcsalom. Mondtam neki, hogy erre most nem érek rá, elkezdett hisztizni és mondtam, hogy beszéljük meg kint, előfe ment én pedig rázártam az ajtót. Vagy 10 perc után be is engedtem most meg alig szól hozzám és bunkózik. Amúgy nem tudom miért hitte azt. Mielőtt mondanátok jó a kapcsolatunk csak rossz napom volt és ilyenkor nem tudom elviselni ha hisztizik. Nekem kéne bocsánatot kérni?
2012. okt. 29. 16:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"30ha a másiknak nincs hozzá kedve, bármiről is legyen szó"


-nna, de itt nem erről volt szó. A kérdező fontos dolgot beszélt meg apjával -mire ő belehisztizett. Féktelenségre jó módszer ez. Most meg béküljenek ki és kész.

2012. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Nyilván jól esik egy házastársnak, ha a másiknak nincs hozzá kedve, bármiről is legyen szó. Neked, hogy esne?" - kedves 30-as, a kérdés teoretikus, mert ahhoz, hogy én a párom és az apja eszmecseréjébe közbevágva elkezdjem mondani a magamét, ahhoz egy cunami vagy egy 7-es erősségű földrengés kellene. Mert, hogy sem bunkó nem vagyok, sem azt nem képzelem, hogy a Földnek meg kellene állni a tengelyén, mert nekem épp problémám van. Egyszerűen jelezném, hogy majd beszélni szeretnék vele, és azután kivárnám, amíg az apja elmondja, amiért jött, és elköszön.

Egyébként ilyen sztoriban a zasszony gyanítom, hogy nem kizárna, hanem leordítaná a fejemet minimále, és tökig igaza is lenne...

2012. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!