Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizártam a feleségemet erre...

Kizártam a feleségemet erre megsértődött és nem beszél velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fontos dologról beszéltem apámmal és nem volt se időm, se kedvem a feleségem féltékenykedését hallgatni. Elkezdett veszekedni, hogy én biztos megcsalom. Mondtam neki, hogy erre most nem érek rá, elkezdett hisztizni és mondtam, hogy beszéljük meg kint, előfe ment én pedig rázártam az ajtót. Vagy 10 perc után be is engedtem most meg alig szól hozzám és bunkózik. Amúgy nem tudom miért hitte azt. Mielőtt mondanátok jó a kapcsolatunk csak rossz napom volt és ilyenkor nem tudom elviselni ha hisztizik. Nekem kéne bocsánatot kérni?
2012. okt. 29. 16:37
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy hallja amit beszélünk hanem azzal, hogy apám eljön hozzám beszélni egy olyan dologról ami neki fontos és a segítségemre van szüksége, erre a feleségem a közepén elkezd veszekedni, hogy megcsalom. Ha már megcsalom akkor miért nem tudott volna várni pár percet? Mondtam is, hogy majd később beszélünk de ő akkor akarta. Máskor nem így szoktam reagálni de most így jött.
2012. okt. 29. 17:08
 12/32 anonim ***** válasza:
43%

Én szerintem meg jól tette,hogy kizárta, mondom ez nőként. Nálunk alap,hogy ha telefonálunk nem szólunk bele, nem hangoskodunk pláne nem hisztizünk. Én is kiakadnék,ha telefonálnék és a párom óbégatna mellettem.

A másik,hogy a szülőnek lehet olyan gondja amit a gyerekével szeretne megbeszélni Pl.: anyuka ajándéka, vagy ne adj isten de anyuka balesete amit az apuka kibeszélne magából, vagy ilyesmi...

2012. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,azt hitten telefonon történt a beszélgetés.
2012. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező (#11), ez azért nem gyenge... nekünk is volt konfliktusos-veszekedős periódusunk a kapcsolatunkban, időnként manapság is összeszólalkozunk persze, na de hogy egymás szülei jelenlétében??? Erre még nem volt példa, és remélhetőleg nem is lesz. Ezeket a dolgokat az ember négyszemközt intézi már csak ösztönösen is...

Szóval baromira nem értem, hogy a feleséged ezzel a féltékenységi problémájával miért nem várta meg, amíg apukád végez a saját mondanivalójával, és elköszön.

2012. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, telefonbeszélgetésről van szó. Így az egész történet még megalázóbb. Neked is, ha édesapád előtt kezdte el a balhét, és neki is, ha az apósa szeme láttára/tudtával zártad ki.


Úgy gondolom, a bocsánatkérés nem árthat. Utána viszont szükség lesz egy nagy-nagy beszélgetésre. Vagy még inkább többre.

2012. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
Békülős szex jeeee :D
2012. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
45%
Ha a feleségednek van egy kis humorérzéke, akkor kicsit lenyugszik, és nagyon jót fog nevetni ezen. Én legalábbis nő vagyok, és itt vihogok :DDD Ezt fel lehet fogni humorosan is :D
2012. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
40%
Biztosan jó érzés volt valakiek a #9-es választ lepontozni, de azért én csak a következő valamelyik életemben tervezem az azon való megsértődést, ha anyós az aranyérműtétjét vagy az apóssal való vitáját nem feltétlen a vejével akarja megvitatni, a lányával meg igen. Szabad ám gondolkodni is, kedves pontozgatók....
2012. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%

Egyre inkább az az érzésem, hogy ez a kapcsolat nem éri meg a jó jelzőt. Hol jó egy olyan kapcsolat, ahol a feleség féltékeny lesz és azt hiszi, hogy a férje megcsalja, majd mikor ezt nem bírja tovább magában tartani és berongyol egy másik beszélgetés közepébe, a férj fogja és kib*ssza a lakásból. Ezek után mindkettő meg van sértődve a másikra. Nos, nem, egy jó kapcsolat nem ilyen.

Ha épp megbeszélitek a problémátokat, és apád bejön megbeszélni azt a valamit, ami neki fontos, ezzel belevágva a ti beszélgetésetek közepébe, őt is kib*sztad volna a küszöb elé?

2012. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%

Hát ezen besírtam hallod!! Nagyon jó! Pedig én is nő vagyok, és most kismamaként vannak nekem is furcsa húzásaim, de baromi poénosan fognám fel....amúgy is olyan típus vagyok. Szerintem meg ő volt a bunkó, amiért pont apád előtt kezd el vergődni, főleg egy ilyen megcsalás témában. Ez nem tartozik másra, csak rátok, nem illik mások előtt elkezdeni egy ilyen hisztit....

Nem igazán kell bocsánatot kérned, viszont az elmagyarázhatnád neki, hogy ez a viselkedés nem illik egy felnőtt emberhez...legfeljebb még jobban megharagszik.

2012. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!