Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elköltöznétek a férjetekkel...

Ti elköltöznétek a férjetekkel külföldre, ha már nem jó a kapcsolatotok? Ő már 3 éve kint dolgozik és szeretné ha én is kimennék a gyerekekkel együtt.

Figyelt kérdés
De a házasságunk jónak éppen nem mondható. Sokat veszekszünk, teljesen elhidegültünk egymástól. A gyerekeknek viszont biztosan jobb életük lenne mint itt. Nem tudom van-e "jogom"megfosztani őket ettől csak azért mert én nem szeretem az apjukat?
2012. okt. 30. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem mennék ki. Még jobban ki leszel szolgáltatva kint neki. Egy jól működő kapcsolatban sem könnyű külföldön. Az egész családnak ez egy baromi nehéz szitu. A gyerekekkel nem akkor tolsz ki ha nem lesz meg mindenük, hanem akkor ha nem nyugalomban nőnek fel.
2012. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a helyzeteteket, nem tudom, hogy megoldható-e az elhidegülés kérdése.

Azt viszont le tudom írni, hogy - bár nekünk még nem voltak gyerekeink, nem voltunk házasok - külön országban éltünk, mert kimentem egy évre gyakorlatra Berlinbe, viszont ez alatt az egy év alatt annyit veszekedtünk, sértődtünk meg a másikra mint soha az előtt vagy után. Nagyon rossz volt, mert amíg egymás mellett voltunk lehet, hogy a napból két órát veszekedéssel töltöttünk, de volt huszonkét óránk kibékülni. Na ebből lett az, hogy naponta beszéltünk teszem azt fél órát, amiből húsz perc valamilyen vitával telt el.


Nagyon szerettem őt de nyilván nem működött az egész távkapcsolat dolog, szóval rengeteget gondolkoztam azon, hogy mi legyen. Előtte már két éve együtt voltunk, és úgy voltam vele, hogy eleget tettünk már ebbe a kapcsolatba ahhoz, hogy hagyjam az egészet. Mikor hazajöttem három hónap után minden rendbe jött, most jobban szeretem mint bármikor máskor.


Nézd, nem tudom, hogy mennyi negatívum, kellemetlen élmény van mögöttetek, hogy mennyire helyrehozhatatlan a dolog, de talán megérne egy próbát, hogy helyrehozzátok, hiszen valamiért hozzámentél, és gyerekeket szültél neki.

Ha engem kérdezel, én kiköltöznék, megpróbálnám helyrehozni a dolgokat - nyilván csak akkor, ha a másik fél is hajlik rá -, és biztos jövőt adni a gyerekeimnek.

2012. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Te mindenkit lepontozol aki azt írja hogy nincs értelme így. Abban akarsz megerősítést hogy költözz ki? Akkor miért tetted fel a kérdésedet?!
2012. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem költöznék ki. Mi csak várost váltottunk országon belül, a kapcsolatunk nem lett jobb, és az összes barát, rokon, ismerős, kedvenc hely stb messze került hirtelen...Persze át kell gondolni, mitől rossz a kapcsolatotok, ha többet együtt lehetnétek, javulna-e. De neki már biztos van kint egy saját élete, új ismerősökkel, új szokásokkal, és ha kicsik a gyerekeitek, baromi nehéz lesz beilleszkedned, ezekhez hozzászokni. Egy erős kapcsolat talán elbírná, de egy amúgy sem jó kapcsolat...A kis gyerekeknek pedig többek között ott jó, ahol az édesanyjuk jól érzi magát, és minél többet tud rájuk mosolyogni...
2012. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
2016. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!