Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyámékat,...

Hogy vegyem rá anyámékat, hogy elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
15,5F
2012. okt. 30. 19:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
50%

Egy ideig támogattalak volna, de most már nem. Szóval nem tudnak róla, hogy iszol. Szerintem semmi értelme ez alkoholfogyasztásnak. Csak elveszítjük tôle a méltóságunk, röhejesek vagyunk és olyan dolgokat is teszünk amelyek nem helyesek, néha még veszélyesek is.

Én azt mondom, menj el bulizni, de kérlek ne igyál! Nem leszel tôle több és jobb.


17/f

2012. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mondd meg nekik, hogy ha elvisznek és haza is hoznak, akkor nem érhet semmi baj, meg már a haverjaidat is elengedték, szóval többen lesztek.És hogy ez egy különleges buli, nem fogsz rendszert csinálni belőle, hogy minden héten mész.Ja és ne igyál, vagy csak keveset, de nehogy észrevegyék rajtad, mert akkor többet tuti nem engednek. Amúgy én is ugyanerre a bulira akartam menni, de aztán nem lett belőle semmi. De neked azért sok szerencsét. :)16/l
2012. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
úgy látszik te sem kaptál egy rendes pofont még a szüleidtől,pedig megérdemelnéd
2012. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ez nem jött össze azért köszönöm a segítséget :)
2012. okt. 31. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!