Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 eves vagyok, anyukam kint...

13 eves vagyok, anyukam kint dolgozik kulfoldon, ki kellett hozza jonnom, mert otthon nagyon rossz korulmenyek kozott eltunk, szep lassan jon ki az egesz csalad. Mit csinaljak? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szeptemberbe jottem ki,azota itt kinlodok.Anyukam a jovomet erolteti,hogy itt konnyebb a megelhetes,de en a nagyszuleimhez haza tudnek menni,akik eltudnanak tartani.(nagyon jo korulmenyek kozott elnek)

Tudom,hogy itt tobb eselyem van,de en nagyon rosszul erzem magam itt,mar beilleszkedtem,a nyelv megy(otthon magasszintu kettannyelvu osztalyba jartam)de annyira rossz..:(

Holnap haza tudnek menni nagyszuleimmel,szerintem nem most dol el a jovom,nem ezen kell gondolkodni,van meg idom..

Majd ha mar erettebb leszek,kijovok..anya szerint nincs ertelme haza mennem.Kerlek segitsetek..:((


2012. okt. 31. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Külföldön hol vagy?
2012. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
13 évesen az ember még nem gondol rá, hogy a gazdag nagyszülők nem fogják mindig eltartani. Egy ennyi idős gyereknek csak a jelen létezik, nincs jövőképe. Hazamegy, elfelejti a nyelvet, otthon kitanul valamit, amiből nem tud normálisan megélni, legjobb esetben fillérre elfogy minden hó végére, amit keres, félretenni már nem lesz miből, a nagyszüleinek kell támogatniuk, és ők nem élnek örökké, egész életében valakitől pénzt kell majd kapnia, olyan rosszak a fizetések itthon. De ezt ő még nem látja, nem tud semmit az anyagiakról meg a gazdaságról a zsebpénz szintjén túl. Ha visszamegy külföldre a szüleihez, már nem emlékszik a nyelvre, anélkül nem kap rendes munkát, megint kell pár év nehéz élet, míg másodszor is elsajátítja a nyelvet. Egy gyerek ezt az egészet nem tudja átlátni, neki csak a jelen érzés létezik, emiatt nem kéne életre kiható dolgokban átadni neki a döntés jogát.
2019. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!