Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok ebben a...

Mit csinalnatok ebben a csaladi viszaly-helyzetben?

Figyelt kérdés

Hosszu, de legyszi olvasd el :(

Noverem, akivel nagyon jo a kapcsolatom, most szult. Nekem egy eves kislanyom van, noverem es ferje a keresztszulok. Nagyon vartam a kisbabat, nekik adtam mindent, amit csak tudtam a kislanyom ruhait, stb. Miutan hazajottek a korhazbol, en a kislanyommal, es szuleimmel meglatogattuk oket, probaltam segiteni a szoptatasban, mert nem sikerult nekik, en meg meg mindig szoptatom 1 eves lanyomat.

Masnap felhivtam oket, hogy sikerult-e es hogy hogy vannak, nem vettek fel. Anyukamnak nagy nehezen felvettek, es elmondtak neki, hogy a kisbabat megzavarta a nagy joves menes es a sok idegen hang, ezert 11-ig csak sirt. Ezt hallva en megsertodtem, es nem mentem hozzajuk. Telefont tovabbra se vettek fel nekem. Kuldtem egy sms-t a sogoromnak, hogy szepen eluzi a csaladot maga korul. Erre felhivott, hogy a beszolas nem nekem szolt, hanem a szuleimnek (en nem zavartam, csak a szuleim?). Ekkor beszelgettunk 3/4 orat arrol, hogy miert utaljak a szuleinket. Tovabbra sem mentem hozzajuk, egy hetre ra a noveremmel beszeltem, es kozolte velem, hogy csalodott bennem, es visszaad mindent, amit tolem kaptak. Nem ertettem, kiderult, a sogorom azt mondta neki, hogy en a 3/4 oras telefonbeszelgetesben eloskodoknek neveztem oket, es hogy mindent kikovetelnek maguknak. En soha nem mondtam ilyet, mindig is nagyon szivesen segitettem nekik, olyan nagy szeretettel csomagolgattam a kis ruhakat meret szerint az uj babanak, de ezt a noverem nem hiszi el. Most azt mondta a noverem, hogy mehetek hozzajuk, ha felreteszem a sogorom iranti haragomat. Es hogy neki most nincs ilyenre ideje, mert ujszulott babaja van. De persze bocsanatkeres nem volt.

Annyira szornyu, hogy vege van egy jo testveri viszonynak, de annyira haragszom a sogoromra, hogy hazudott rolam, ellenem iranyitotta a noveremet, aki feltetel nelkul hisz neki.

Most nem megyek hozzajuk, nem hivom oket, jol teszem? Vagy nem?


2012. nov. 1. 16:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Egyáltalán nem csodálkozom, hogy nem állnak Veled szóba. Megérdemled. Össze-vissza pletykálkodsz, anyukádékat is a nővéred ellen szítod. Mégis mit vársz, a nővéred a férje ellen for fordulni? Most nagy a boldogság, megszületett az első baba, nem sértődketni kéne, hanem szépen bocsánatot kérni a minősithetetlen viselkedésedért és a háttérbe húzódni.
2012. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
KEDVES SOGOR, MEGTALALTAD A KERDESEM????
2012. nov. 27. 11:10
 23/23 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért szidjátok, mert szeretne jó viszonyt ápolni a nővérével és szeretné, ha a szülök is ezt tehetnék?

Bezzeg, ha fordítva lenne, akkor mindennel elhordanátok szintén.


Kérdező!

Szerintem várd ki, amíg leülepednek a dolgok.

A sogoroddal muszáj megbékélned a magad módján, hiszen nem üldözheted el.

Talán idővel a nővéred is rájön, hogy milyen is ő. De lehet, hogy tudja is, csak neki ez így megfelelő.

Tartsd meg a három lépés távolságot, de ne ellenségeskedj. Nem a sógor miatt, a nővéred miatt.

2012. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!