Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan üvöltöttem...

Szerintetek jogosan üvöltöttem le anyámat? Vagy ti erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Munkával kapcsolatban külföldről vártam egy hívást mára ígérték,de nem hívtak egész nap,aztán elmentem fürödni mondom már biztos nem hívnak.Aztán még is csak este hívtak..a konyhai asztalon hagytam a telefonom de anyám meg felvette én már éppen szálltam ki a kádból egyszer csak üvőlt mint valami fába szorúlt féreg azt gondoltam valami baj van,aztán kiderűlt hogy munka kapcsán kerestek..anyám obégatását végig hallotta az ipse aki hívott..azt gondoltam valami baj van úgy óbégatott anyám.Utána kapcsoltam hogy ezt az ürge hallotta ahogy anyám üvőlt mindegy hülye elmebeteg.Ez egy hivatalos telefonhívás volt ez meg mint egy nem normális kiabál.Utána leosztottam szépen hogy mi is a helyzet,nem elég hogy felveszi plusz még kiabál meg üvölt mint valami dilinyós...jogos volt szerintetek a kiosztásom?
2012. nov. 2. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
22:33, ez tetszett:)
2012. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Ne azon filozzal hogy mit tettel volna az anya helyeben... Szerintem a kerdezo tudja hogy rosszat tett, talan meg is bantotta az anyikajat es azt remeli hogy majd mind azt irjuk: igen igazad volt hogy leb@sztad! De sajnos en nem igy gondolom. Kerdesedbol kiderul hogy te sem vagy biztos benne jol cselekedtel... Holnap reggel ulj le anyukaddal es mond meg neki ne haragudjon hogy letolted es egy tiszteletlen elkenyeztetett diszno vagy. Majd mond meg neki elore ha maskor csorog a telefon es felveszi mondja bele: One moment please! es szaladjon vele a furdoszobaba...
2012. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!

Egy óriási bunkó vagy!!!


Majd viszed a jó hírünket külföldre is mii??

2012. nov. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%

Igazán, szívből remélem, hogy megkapod a külföldi munkát !!

Szegény Anyukád legalább kipiheni agresszív gyerekét..

Lesz egy kis nyugalma.

Ott beszélj majd így a főnökkel! Ne is kapkodd el a bőröndből való kipakolást.

Másik : Te kérdeztél. Nem kéretlenül adtuk a tanácsot. Ha nem bírod a negatív választ, ne kérdezz.

De a válaszolókat NEKED nincs jogod megsérteni. Más jól nevelt kérdező megköszöni...Helyesírásodnál rosszabb a hiányzó inteligenciád..

Na, ezek viszik a "jó" hírünket külföldre. Lehet lepontozni.

A fentieket is lepontozta valaki.. Ugyan ki lehetett??

2012. nov. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%

ilyettem. Anyám.... Borzalom.

Nem tudom mit vagy kiakadva, amikor anyukád kiabált a fürdőszobába, hogy "Lujza telefonod van!" Most ebben mi a probléma? Ha suttogja nyilván nem hallod meg.... Ezen nem hiszem, hogy kiakadt az ürge. Nem értem a problémát.

2012. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
65%
külföldön szerinted postagalambbal üzennek egymásnak ha csörög valaki telefonja?
2012. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

Most azért nézd már meg reálisan is a dolgot. Édesanyád biztos izgult, felvette, mert tudta, hogy fontos a hívás, és mire leveszi töltőről a telót, meg beviszi neked, az ürge már rég letette volna.

Te meg ezért leüvöltöd a fejét, mint egy utolsó alpári tahó, és még neked áll feljebb? Bocs, de hangosan szólni valakinek még mindig sokkal normálisabb dolog, mint apróságok miatt üvöltözni a szülőanyáddal. Vagy egyáltalán bárkivel. Szerintem ne vállalj stresszes munkát, ha így viselkedsz tőle.

Amúgy munkám kapcsán rengeteg emberrel beszélek telefonon, hallottam már roppant érdekes dolgokat is a háttérben, és megmondom neked, őszintén nem tud érdekelni az ilyesmi, nem ez alapján ítélem meg a hívott felet.

2012. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%
Megköszöntem volna anyának,hogy szólt és hozzátettem volna,hogy máskor ne vegye fel. Ennyi és szerintem nem kell ezt tovább ragozni. Nagyon bunkó voltál vele,főleg,hogy biztos nem azt üvöltötte,hogy NE MOST MATYIZZ MÁR A KÁDBAN, vagy GYERE KI A FÜRDŐSZOBÁBÓL TE DISZNÓ...
2012. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!