Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan üvöltöttem...

Szerintetek jogosan üvöltöttem le anyámat? Vagy ti erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Munkával kapcsolatban külföldről vártam egy hívást mára ígérték,de nem hívtak egész nap,aztán elmentem fürödni mondom már biztos nem hívnak.Aztán még is csak este hívtak..a konyhai asztalon hagytam a telefonom de anyám meg felvette én már éppen szálltam ki a kádból egyszer csak üvőlt mint valami fába szorúlt féreg azt gondoltam valami baj van,aztán kiderűlt hogy munka kapcsán kerestek..anyám obégatását végig hallotta az ipse aki hívott..azt gondoltam valami baj van úgy óbégatott anyám.Utána kapcsoltam hogy ezt az ürge hallotta ahogy anyám üvőlt mindegy hülye elmebeteg.Ez egy hivatalos telefonhívás volt ez meg mint egy nem normális kiabál.Utána leosztottam szépen hogy mi is a helyzet,nem elég hogy felveszi plusz még kiabál meg üvölt mint valami dilinyós...jogos volt szerintetek a kiosztásom?
2012. nov. 2. 20:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%

Igen, túlreagáltad. Leordítottad a fejét annak, aki legalább odavitte neked a telefont mert te a konyhában hagytad.

Kérj bocsánatot édesanyádtól!

2012. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%
Túlreagáltad. Mi lett volna ha anyukád nem viszi oda a telefont és nem kiabál? Meg sem kaptad volna a hívást és utána meg ha jelentkezel elküldtek volna a p*csába hogy ha akkor nem tudtak veled beszélni ne keresd őket. Ha meg úgysem értették akkor mi itt a probléma? Szerinted abban az országban sosem hallottak még kiabálást?
2012. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%
és még. Hogy beszélhetsz így egy olyan emberről aki a SZÜLŐANYÁD? Mi az hogy hülye elmebeteg? Szerintem nem örülnél hogyha a gyermeked így beszélne rólad. Gyalázat amit itt leírtál, a helyesírásodba én nem szólok bele, mert ez magánügy. De kérem szépen normálisan nyilatkozzunk már az olyan emberekről akik eltartanak és segítenek. Nem hiszem hogy azért üvöltözött hogy ne kapd meg a munkát.
2012. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

"A kérdező kommentje:

Azért nem vittem mert tőltőn volt éppen és gondoltam már nem fognak keresni ma..."


Egyértelműen te voltál a hibás. Senkire ne akard áthárítani. Az a kifejezésed, hogy "leüvöltöttem anyámat az meg egyenesen durva, alpári magatartásra vall. És ha anyád nem is szól, akkor megvered?

2012. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nem szeretnék az anyád lenni az tuti!
2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy rendes gyereknek született, csak elfajzott.
2012. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%
Én megértelek. Azért milyen dolog már felvenni más telefonját?! Ilyen esetben nálunk úgy hoznák a fürdőbe,hogy még csöng. Mi értelme van ,hogy felveszi és óbégat? Roppant kínos lehetett... Én is kiakadtam volna.
2012. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
22%

Ne foglalkozz ezzel a sok álszenttel, neked van igazad.

A hejesirást meg duglyátok fel magatoknak.

2012. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
72%
Te már feldugtad azt láttuk!XD
2012. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
51%
Az anya helyében én is bevittem volna egyenesen a fürdőszobába, főleg ha tudnám, hogy munkáról van szó. Bekopognék, adnék egy törölközőt a kezedbe, hogy megtöröld azt, és gyorsan a kezedbe adnám a telefont. Nem vegyük már fel más telefonját, max annyira hogy "egy pillanat, adom" még akkor is, ha nem érti a másik fél. :) De ez az ordítozás nem tudom miért kellett, hiszen ha felvette, tudhatná, hogy ott is hallják... A feszültséged miatt tök érthető, hogy hevesen reagáltál, és nem leszek álszent, volt mikor én is úgy viselkedtem mással idegességemben, amit nem érdemelt volna meg, de én nem vagyok annak a híve, hogy elfojtsuk az érzéseinket. Ha lenyugszol, úgy is minden a régi lesz.
2012. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!