Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ex megnősült, tabu...

Ha az ex megnősült, tabu kérdésnek számít olyan kérdés, hogy vele is "betegesen" viselkedik?

Figyelt kérdés

csak az ex

1. szinte már majdnem megerőszakolt (először az ujjaival molesztált, utána abból nem volt neki elég egy, utána állandóan análist akart, mindezt erőszakosan)

szóval kíváncsi vagyok hogy a feleségével is ezt teszi vajon?

2. betegesen féltékeny, de annyira, hogy az túl tesz a betegesség fogalmán - szóval a feleségére nem? ez is úgy érdekelne.


szóval maradtunk barátok (ahogy látom, még nyomulna is...) de ilyen kérdéseket már nem kérdezhetek ilyenkor ugye? csak hogy gratula, meg hogy vagy, meg izé.

vagy?


2012. nov. 5. 22:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni a gondolataid illetően. Én mindig azon agyaltam, hogy vajon az exem neki is hazudik, mint tette nekem? Persze, mindig azt gondoltam, ha már engem elhagyott, talán mérlegeli, hogy az új szerelem mennyit ér. Aztán jött válasz a kérdésemre. Maga az új társa adta meg, mikor írt nekem egy levelet. De nem foglalkozom vele. Ha írnék választ úgysem hinné el:)


Az idő majd neked is megadja a választ, nyugi :)

2012. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
hát az anális szex megvonása nem szép dolog. szerintem nem ciki ezekről beszélni, közös élménybeszámolót tartani.
2012. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

nekem az erőszak volt a durva, nem a szex mikéntje. habár anális nem lett, dehát ezért.

meg ráadásul olyan, mint aki impotens félig, csak nagy kínok árán megy neki a dolog, ha nem áll, akkor is csak erőszakoskodik.

na mindegy.

ha a feleség bírja, egészségére. mehetne az arabokhoz is :)

2012. nov. 5. 22:53
 14/22 anonim ***** válasza:
itt írtad meg a viselkedése miértjét: "meg ráadásul olyan, mint aki impotens félig, csak nagy kínok árán megy neki a dolog, ha nem áll, akkor is csak erőszakoskodik. " - kompenzál ... ha nem áll fel akkor durva, mert ő aztán férfi a javából
2012. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
akkor reménysugár ez, hogy nem velem van a baj és az asszony jól viseli
2012. nov. 5. 23:03
 16/22 anonim ***** válasza:
De veled volt a baj Nem illetek ossze ezert nem ment a szex dolog.lehet a mostani no sot biztos jobban illik hozza es minden rendben van koztuk De neked ehez oly keves kozod van Ne foglalkozz neki orulj a boldogsaguknak.
2012. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egy nő nem minden férfi mellett ugyanaz a nő!

És ez persze egy férfira is igaz,teljesen más vagyok a mostani párommal,szexuálisan is.

2012. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

de aki pl betegesen féltékeny kétlem, hogy megváltozna

aki meg impotens, azt is kétlem hogy megváltozna

ezért hihetetlen nekem, hogy van nő aki elviseli.


csak azt nem tudom megemészteni, hogy ilyenhez hogy lehet passzolni egyáltalán?


ok, felőlem legyenek boldogok.

csak a nőből külsőre sem jön le nekem hogy képes egy abszolut unintelligens emberrel élni..

szóval a nő olyan értelmesnek néz ki.


na mindegy.

2012. nov. 6. 15:24
 19/22 A kérdező kommentje:

gondoltam megírom:

most válnak.

úgy látszik a nő eddig bírta. nos eddig is csodálkoztam.

2013. febr. 23. 17:22
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem ez csak onvigasz

Faj valaki mellett az exed igazi ferfi es tars tud lenni hogy mas tobbet kihoz belole mint te

2013. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!