Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ex megnősült, tabu...

Ha az ex megnősült, tabu kérdésnek számít olyan kérdés, hogy vele is "betegesen" viselkedik?

Figyelt kérdés

csak az ex

1. szinte már majdnem megerőszakolt (először az ujjaival molesztált, utána abból nem volt neki elég egy, utána állandóan análist akart, mindezt erőszakosan)

szóval kíváncsi vagyok hogy a feleségével is ezt teszi vajon?

2. betegesen féltékeny, de annyira, hogy az túl tesz a betegesség fogalmán - szóval a feleségére nem? ez is úgy érdekelne.


szóval maradtunk barátok (ahogy látom, még nyomulna is...) de ilyen kérdéseket már nem kérdezhetek ilyenkor ugye? csak hogy gratula, meg hogy vagy, meg izé.

vagy?


2012. nov. 5. 22:05
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

ha valaki nem tud nekem hinni, az csak magát igazolja, nem engem. más sír meg irigy meg féltékeny az exére. csak erre az exre nem lehet az lenni...


az ex nem normális. nem fáj, hogy más mellett van/volt. azon vagyok ki akadva, hogy van nő, aki bírta.

de tekintve, hogy az is elhagyja....


sok nő bele betegszik ha az exnek van valakije. én is. csak ő nem azok az exek közé tartozik, aki után sírni lehet :) ezt hogy nem lehet elhinni és nem arról írni amiről szól a kérdés?


nem, nem hozott ki belőle mást más nő sem. az ex épp előttem akarja lejáratni a nőt. csakhogy én a nő mellett állok. mert tudom milyen az ex...

2013. febr. 24. 15:08
 22/22 A kérdező kommentje:

az ex olyan, ha kiteszed neki a szíved, lelked teljesen, akkor is meggyanúsít, hogy van valakid.

ezt sem magamról, sem egy kisgyermekes anyukáról, aki hozzá ment nem tudom elképzelni.

az ex beteg. ezt nem lehet bírni.


szóval mondhat nekem a csajról akármit...

2013. febr. 24. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!