Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szemét vagyok?

Mit csináljak? Szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Anyukám most kért tőlem 400 Ft, hogy vegyem magának cigit! Azt mondtam neki, hogy nincsen(pedig lenne)! Nagyon csúnyán köhög már 2 hónapja nem múlik el neki!

Most kicsit lelki ismeretfurdalásom van emiatt!

Csak az ő érdekében mondtam, másra szó nélkül adnék neki!


2012. nov. 10. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagy szemét, de nem ítélkezhetsz az anyukád fölött. Kicsit pipa lennék a helyében (leszokó dohányos vagyok, most ismerem meg az érme mindkét oldalát). Nem a te dolgod ezt eldönteni, de természetesen arra költöd a pénzedet, amire akarod! Nem ítéllek el, de kicsit hülyén veszi ki magát, hogy te döntöd el, hogy dohányzik-e vagy sem.

De semmi esetben sem vagy szemét, csak aggódsz érte!

2012. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Aki dohányzik teremtse elő magának a pénzt rá. Itt nem azt döntötte el, hogy fog e dohányozni az anyja vagy sem hanem hogy a saját pénzét felesleges vagy hasznos dologra költi illetve ezekhez hozzájárul e vagy sem.
2012. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyen, ha mérgezni szeretné magát, tegye a saját pénzéből.
2012. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
nincs abban semmi baj hogy nem akarod megmérgezni anyukádat.
2012. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Viszont azt is vedd figyelembe, hogy ez egy függőség. Adj neki pénzt ha megígéri, hogy elmegy orvoshoz.
2012. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
igen ronda dolog. én, ha ilyet tennék elsüllyednék szégyenemben.
2012. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Most miért szemétség, ne a gyereke pénzét kérje el! Ha haldokolni akar, várja meg a következő fizut, de ne a gyereke pénzét csessze el rá!


A tüdőgondozó amúgy sokkal többe fog kerülni.

2012. nov. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Én se adtam volna. Ha nincs pénze, várjon a következő fizetésig!
2012. nov. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ne ezzel az aprópénzzel próbáld megmenteni anyukádat. Inkább beszélj vele, hogy te még sokáig nem szeretnél árva lenni, próbáljon leszokni. Lelkiismeret furdalásod pedig akkor legyen, ha eddig többször adtál neki erre.
2012. nov. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem vagy szemét,mert aggódsz érte.De ezért nem fogja letenni a cigit,max ideges lesz,mert nincs és később csak még többet fog szívni,ha cigihez jut.Szóval ezt neki kell eldöntenie,nem egy kívülállónak.
2012. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!