Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szemét vagyok?

Mit csináljak? Szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Anyukám most kért tőlem 400 Ft, hogy vegyem magának cigit! Azt mondtam neki, hogy nincsen(pedig lenne)! Nagyon csúnyán köhög már 2 hónapja nem múlik el neki!

Most kicsit lelki ismeretfurdalásom van emiatt!

Csak az ő érdekében mondtam, másra szó nélkül adnék neki!


2012. nov. 10. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Inkább kísérd el orvoshoz. Ha kiderül miért köhög, lehet magától abbahagyja...

Hogy nem adtál neki pénzt, azt megértem. Én is utáltam, mikor a zsebpénzemet "elvették".

2012. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem adtál neki, de majd úgyis megy és kér mástól. Vedd rá, hogy hétfőn menjen el orvoshoz, mondd el neki, hogy nagyon rossz hallgatni ahogy köhög és félted, nehogy valami komolyabb baja legyen.
2012. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne érezd magadat emiatt szemétnek. A párom miattam kezdett el leszokni a cigiről, eleinte ha boltban voltunk és nála éppen nem volt pénz ő is sokszor megkért, hogy vegyek neki egy doboz cigit, nemet mondtam. Ha cigizni akar, akkor ne az én pénzemet herdálja el erre a baromságra, majd ha lesz saját pénze, szépen lesétál a boltba és vesz magának, amit akar.

Neki soha nem mutattam, de a lelkem mélyén engem is megviselt, hogy ilyen határozottan kiálltam mindig az elveim mellett.

Mára viszont eljutottunk odáig, hogy heti 1-2 szálat szív csak és ez nekem nagy eredmény. (persze ő akart leszokni, nem kényszerítettem)


Anyukádat pedig mindenképpen vidd el orvoshoz, abszolút nem biztos, hogy a dohányzás váltja ki belőle ezt a köhögést, így nem is fogja megoldani a problémát, ha most pár napig nem gyújt rá!

2012. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is kedves tőled , hogy aggódsz.

Én mondjuk adtam volna neki, de beszélnék vele mindenképp, hogy hagyja abba ÖNSZÁNTÁBÓL és menjünk el együtt az orvoshoz a köhögésével.


Én értem a jó szándékod, de a függőség rossz dolog.

2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ha van annyi pénzed, vegyél neki elektromos cigit, és mondd, h amíg el nem múlik a köhögése, addig szívja azt. max pár szál rendes cigit naponta mellé.


nem vagy szemét, bár anyud biztos szomorú lenne, ha kiderülne, h hazudtál.

2012. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!