Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy konzervatív apa és a...

Egy konzervatív apa és a meleg fia hogyan értik meg egymást?

Figyelt kérdés

Ha harmonikus apa fia kapcsolatban akarnak élni, akkor az apának kell feladnia a nézeteit, vagy a srác fogadja el, hogy az apja nem fogadja el annak, aki?

Ha a fiú együtt él egy férfival, akkor milyen egy egy családi ebéd? A vő ki van tiltva?



2012. nov. 11. 22:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
89%
Generációs kor különbség
2012. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 A kérdező kommentje:

20:43


Milyen a kapcsolatotok így, hogy bűnösnek, perverznek tart, aki a pokolra kerül?

Egyáltalán szóba álltok egymással?

2012. nov. 24. 11:18
 93/115 anonim ***** válasza:
100%

Vele lakom még, szeretjük egymást de melegségem miatt egy fal van köztünk, nem mond ilyet, csak nem beszélek erről, nagy ritkán próbálok beszélni vele erről.


De inkább hagyom, ő mondta hogy vagy elfogadja vagy nem. Én egyetem miatt elköltözök úgy is, talán távolság közelebb hozz majd egymáshoz minket.


Megad mindent szép pólót vesz, pénzt ad, szóval jó anya ő csak ezzel a részemmel nem ért egyet.

2012. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
95%

Valóban gusztos béli különbség?


Kedves utolsó ! Mondok én valamit, mi a gusztustalan.


Heteroszexuális párok kaki pisi pelenka esetleg szado-mazo szexjátéka.


Sőt ha olvasnál szexológiai könyveket akkor rájönnél hogy heteroszexuális férfiak szeretik a prosztata masszást, némelyikük barátnőjüket kéri meg, némelyikük arra kéri hogy barátnőjük dugja meg őket felcsatolhatós műpénisszel.


Itt bukott meg a fartúró elméleted.


Ja és én is elítélem pedofilokat, pedofilokkal ellentétben mi kapcsolatunk két fél bele egyezésen alapul , ami pedig két fél bele egyezésével történik az jó lehet.

2012. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 A kérdező kommentje:

"és visszafeleselnek amikor nekik itt nincs szavuk"


Mért? Már meg sem védhetjük magunkat?

Nehogy már tűrnünk kelljen a támadásaitokat.

Ha háborút akartok, ne higgyétek, hogy harc nélkül feladjuk.

El fogtok vérezni!!

Ti támadtok, mi csak megvédjük magunkat. Jogunk van hozzá.

2012. nov. 25. 12:32
 96/115 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tehetek róla hogy homoszexuális vagyok. De ez nem betegség levették a betegség nemzetközi osztályozásából.


Ugyan azokkal a problémákkal küszködök, mint te, de tehetségesebb vagyok mint te, Újságírónak tanulok, verseket írok. Szóval kedves gyűlölködőm ki magasabb rendű?

2012. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 A kérdező kommentje:

14:53


Nincsenek íratlan szabályok.

Törvények és alapvető emberi jogok vannak.

Nincs jogod neked, vagy a "többségnek" se kétségbe vonni mások alapvető emberi jogait.

2012. nov. 25. 14:56
 98/115 A kérdező kommentje:

"Hol támadnak? Talán leköpnek az utcán mert b*zi vagy? Honnan tudják csak nem tűsarkúban és tangában vonulgatsz akkor ne csodálkozz. Vagy a szabad vélemény nyilvánítás nem tetszik? Az emberek véleményét nem tudjátok megváltoztatni."


olvasd már el a kérdést. Itt apáról és fiáról van szó.

2012. nov. 25. 14:58
 99/115 anonim ***** válasza:
0%

"Törvények és alapvető emberi jogok vannak.

Nincs jogod neked, vagy a "többségnek" se kétségbe vonni mások alapvető emberi jogait."


A törvények és a jogok is változnak idővel. Nincs törvénybe rögzítve az hogy egy apának el kell fogadnia ha a fia egy aberrált b*zi. Szóval senki se akarja korlátozni a melegek jogait. Csupán a szabad vélemény nyilvánításról van szó. És egy ember nyugodtan elítélhet valakit melegsége miatt mert ez csak szabad vélemény nyilvánítás. És még ki is rúghatnak a munkahelyedről csak azért mert meleg vagy ha a főnök okosan csinálja.


A kérdésben szereplő esetben sem történt semmilyen támadás a meleg ellen csupán az apa normálisan gondolkozik ez nem bűn is nincs törvényileg szabályozva.

2012. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem hogy jönnek ide a törvények. Ki bántotta a melegeket? Szerencsére nincs megtiltva hogy undorodjunk tőlük és az sem hogy ne fogadjuk el őket. Ez nem tilos. Ez egy keresztény állam és ne is számítsatok arra hogy nektek kedvező törvények lesznek a jövőben. A liberális világ megbukott. Ha elpusztulunk akkor a fundamentalista arabok veszik át a helyünket. Ami megint csak nem nektek kedvez.
2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!