Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy konzervatív apa és a...

Egy konzervatív apa és a meleg fia hogyan értik meg egymást?

Figyelt kérdés

Ha harmonikus apa fia kapcsolatban akarnak élni, akkor az apának kell feladnia a nézeteit, vagy a srác fogadja el, hogy az apja nem fogadja el annak, aki?

Ha a fiú együtt él egy férfival, akkor milyen egy egy családi ebéd? A vő ki van tiltva?



2012. nov. 11. 22:10
 71/115 anonim ***** válasza:
0%
"Több helyen is előfordul az állatok között, pl. majmok, kutyák... szóval ebben sincs igazad."
2012. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:
0%
Ez is egy a sok liberális hazugság közül. Semmi alapja sincs.
2012. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
93%

De van, képzeld videó és természetfilmek is készültek róla, sőt én már láttam 2 kan kutyát együtt a saját szememmel.

Amúgy google a barátod.


Ennyit rólad. Menj orvoshoz már mondtam. Ennyi gyűlölet nincs egy épeszű emberben.

2012. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
4%

A szavad semmit sem ér. Én is mondhatok sok mindet amit te nem tudsz megcáfolni mert fogalmad se lehet róla. A gyengék szoktak ilyen érveket felhozni. A természetben az is előfordul hogy az új hím oroszlán megöli a másik hím által nemzett egyedeket vagy ez is: [link]


Milyen szép szokások nemde? Ettől még nem lesz ez természetes viselkedés és nekünk nem az állatok viselkedéséből kell példákat vennünk. Még mielőtt leírnád a szaporodás nem egy viselkedési forma hanem az alapvető ösztön ami minden élőlénybe benne van.


Sok mindent lehet hallani ez meg az azt mondta, ezt olvastad itt-ott de nem láttad a saját szemeddel vagy ha mégis nem állíthatod biztosan hogy két kan kutyát láttál.

2012. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 anonim ***** válasza:
94%

A te szavad se ér semmit. Tényeket közlök, de nem írsz rá semmi ésszerű cáfolatot, csak pocskondiázol:) Hány éves vagy 14?


Jelenleg kb. 1500 állatfaj él biszex vagy homoszexuális életet, nem természetellenesebb mint bármi más.


Tudom, hogy a szaporodás ösztön, és a másik kölykének megölése is az. (hogy miért remélem nem kell elmagyaráznom)


És hadd tudjam már, hogy két kan kutya volt, ugyan is mindkét kutya gazdáját is ismerem...:)


De még mindig nem mondtad meg miért írogatsz meleg témához, ha ennyire undort kelt benned? Elfojtott homoszexualitás? Gyermekkori bántalmazás? Szekta tag vagy? Mindegy is, mindenképp menj orvoshoz.

2012. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
4%

Látom érthetetlen vagy mindegy vannak hozzád hasonló buta agymosott emberek akik nem állnak le a saját hülyeségeikkel. Hogy miért írogatok ide folyton? Próbálok egy kis fényt hozni az emberek fejébe hogy majd gyerekeink jobb világban élhessenek. Ez elvi kérdés olyan becsületbeli ügy amiből soha nem engedek. És attól hogy 3x-4x írod le ugyanazt a hülyeséget még nem lesz igaz. Amióta az eszemet tudom így gondolkoztam ahogy minden normális férfi. Az a liberális félrevezetés is helytelen miszerint a fiatalabb "toleránsabbak" a deviánsokkal szemben én ezt még nem tapasztaltam.


"Jelenleg kb. 1500 állatfaj él biszex vagy homoszexuális életet, nem természetellenesebb mint bármi más. "


Azért ehhez pofa kell. A világ mai állapotát mutatja hogy valaki ilyen ostobaságot kijelenthet.

2012. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 A kérdező kommentje:

Neked semmi közöd a becsülethez. Embereket akarsz tönkre tenni. Ki akarod utálni őket a társadalomból.

Meleg fiatalokat akarsz öngyilkosságba kergetni.

Aljas és gonosz vagy. Egy gyilkos.

2012. nov. 16. 15:35
 79/115 anonim ***** válasza:
4%
És felháborítónak tartom hogy egyesek aljassággal, gonoszsággal(!) dobálózzanak semmi alap nélkül csak mert nem képesek elfogadni a másik véleményét. Undorító sok ember itt és még ők beszélnek toleranciáról és hasonlókról!
2012. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:
93%

"És felháborítónak tartom hogy egyesek aljassággal, gonoszsággal(!) dobálózzanak semmi alap nélkül csak mert nem képesek elfogadni a másik véleményét. Undorító sok ember itt és még ők beszélnek toleranciáról és hasonlókról!"


Szállj már le a magaslóról kispofa! Te vagy az, aki mindenkit leszól, aki nem a te hülyeségeidet szajkózza!

2012. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!