Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy konzervatív apa és a...

Egy konzervatív apa és a meleg fia hogyan értik meg egymást?

Figyelt kérdés

Ha harmonikus apa fia kapcsolatban akarnak élni, akkor az apának kell feladnia a nézeteit, vagy a srác fogadja el, hogy az apja nem fogadja el annak, aki?

Ha a fiú együtt él egy férfival, akkor milyen egy egy családi ebéd? A vő ki van tiltva?



2012. nov. 11. 22:10
 81/115 anonim ***** válasza:
4%
Nem én kezdtem el személyeskedni. Ez engem igazol de az emberek véleménye is.
2012. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 A kérdező kommentje:

Amit te csinálsz az támadás, nem véleménynyilvánítás.

Tönkre akarod tenni a melegeket.

Ezzel a gyűlölet propagandával uszítod az embereket a melegek ellen. Például szülőket a saját gyerekeik ellen.

2012. nov. 16. 22:52
 83/115 anonim ***** válasza:
92%

"Az ’Against Nature?’ (A természet ellen?) című kiállítás kurátora, Geir Soeli elmondta, hogy több mint 1500 állatfaj körében figyelték meg a homoszexualitást, 500 faj esetében pedig bőségesen dokumentálták is azt."


Pedig igazam van. Egyszerű tudományos tényeket közöltem, mert veled ellentétben én olvasok, te meg azt mondod amit a fantáziád kitalál:)

2012. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy kedves 16%-os. Ha nem csak a kuruc.infót olvasgatnád, hanem néhány tudományos folyóiratot, pl. IPM,(csak, hogy egy közkedveltet mutassak)akkor talán látnál is valamit a világból, nem csak azt a mini szegletet amit a szemüveged mutat.


[link]

2012. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 anonim ***** válasza:
100%
16%os téged, semmi nem igazol de főleg a százalékod.
2012. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/115 anonim ***** válasza:
4%
A melegek teszik tönkre saját magukat és még elvárják hogy asszisztáljunk ahhoz hogy más emberek életét akarják tönkre tenni de ez volt az utolsó gondolatom ide mert ilyen elvakult embereket nem lehet meggyőzni. Majd az idő eldönti kinek van igaza.
2012. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
91%
Ó szóval úgy érzed egy meleg ember tönkre tette az életedet?
2012. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
100%

"mert ilyen elvakult embereket nem lehet meggyőzni. "


nem érzed egy kicsit kínosnak, hogy ezt pont te mondod?

2012. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 anonim válasza:
95%
Én olyan világban szeretném, hogy felnőjön a gyerekem, ahol az emberek nem ölik egymást azért, mert egyesek máshol találják meg a szexuális boldogságot. Ez ugyanúgy természetes, mint minden más, izléssel összefüggő dolog. Legjobb barátnőm utálja a csokit, mégsem szakítok meg vele minden kapcsolatot, attól, hogy én nagyon szeretem :D Azt szeretném ha a gyermekem, egy normális, békés világban nőne fel, ahol az emberek elfogadják egymást, és nem mindig kritizálják a másikat.
2012. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/115 anonim ***** válasza:
91%

Az én anyám is nehezen fogadja el, 15 éves koromba halt meg apám, azóta vallásba kapaszkodik s én 18-19 éves koromba mondtam el neki, amire 12-13 éves korom közt döbbentem rá, de igazából 15-16 évesen titkolni akartam.


Na jövőre 22-őt fujjom el és hiába telik telt el ennyi év nem fogad el. Pedig kicsi gyermekkoromtól figyeltem a pasikat ....


Lehet az az egyik oka hogy szülei református kántor nagyszülő református lelkész és dédi szülője orosz ortodox pap most római katolikus templomba jár, apám hitét követi de református . Hitét nem hibáztatom talán ez tartja életben.


Másik ok hogy mikor én jövőre 22 , ő 60 éves lesz. Van 3 idősebb fiú testvérem.

2012. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!