Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy konzervatív apa és a...

Egy konzervatív apa és a meleg fia hogyan értik meg egymást?

Figyelt kérdés

Ha harmonikus apa fia kapcsolatban akarnak élni, akkor az apának kell feladnia a nézeteit, vagy a srác fogadja el, hogy az apja nem fogadja el annak, aki?

Ha a fiú együtt él egy férfival, akkor milyen egy egy családi ebéd? A vő ki van tiltva?



2012. nov. 11. 22:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
3%
mi az, hogy konzervatív? Az nem konzervatív, aki nem fogadja el a homokosokat, hanem normális.
2012. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak az állatvilágban fordul elő, hanem az embereknek is, a világ kezdete óta. Miért éppen most lenne nem normális? Me5rt valaki kitalálta, hogy Istennek nem tetszik? Vagy mit gondolsz, a kor nagyszerű ajándékait, felfedezéseit, tudósait, költőit stb elfogadjuk, azt meg elsumákoljuk, hogy már akkor is voltak melegek és még elfogadottabb is volt? Kár hogy visszafelé fejlődik a világ. Sosem értettem az olyan embereket akik utálnak valamit ami nem bántja őket. Teljesen felesleges időpocsékolás és egészségtelen is.
2012. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 A kérdező kommentje:

"egyre több meleg és leszbi van.. Lassan már ciki lesz heteronak lenni"


Ha annyi 10 forintosom lenne, ahányszor már ezt a kitaláld dumát hallottam, most milliomos lennék.

Még mindig nem értem, hogy az embereknek mi a bajuk ezzel az egésszel. Még mindig a vallás?

2012. nov. 11. 23:02
 24/115 anonim ***** válasza:
97%
Testvéred van? Ha van, ő hogy áll a dologhoz? Ő nem tudná a szülőket "puhítani?"
2012. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:
89%

Ide is csak ezt tudom írni...


A melegség teljesen természetes dolog, elvégre a természet alkotta őket ilyennek, nem laborokban lettek kifejlesztve, mesterséges körülmények között. Szóval teljesen felesleges szidni őket...

Tudományos szempontból sem árt megvizsgálni, hogy vajon miért is alakulhatott ez így ki. (ne szaporodjanak túl az emberek pl.)

Azonkívül: inkább anyukát és apukát lehetNE szidni, elvégre az ő génjeikből lett a gyerek, náluk volt valami "probléma", hogy ilyen lett a fiúk...

2012. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 A kérdező kommentje:

23:04


Nem magam miatt kérdeztem, bár rólam is szól, de múltidőben. Én már megoldottam. Megszakítottam minden kapcsolatot a szüleimmel.

Nem mondtam el, hogy meleg vagyok, mert nem vagyok kíváncsi a mocskolódásaikhoz. Nem vagyok mazochista. Ismerem a véleményüket, ezért levélben megírtam, hogy meleg vagyok és hogy felejtsenek el.

Azt se tudom élnek-e még.

2012. nov. 11. 23:25
 27/115 A kérdező kommentje:

Úgy nőttem fel, hogy az a két r_hadék folyamatosan a melegeket szidta. Én mindig is tudtam, hogy meleg vagyok. Amióta az eszemet tudom csak a fiúkhoz vonzódom, így végig engem szidtak.

Boldog vagyok, hogy nem látom őket többé.

2012. nov. 11. 23:34
 28/115 anonim ***** válasza:
100%

De mégsem vagy boldog, mert most, éjfél körül is ezen forognak a gondolataid, hogy egy konzervatív apa és egy meleg fiú hogyan érti meg egymást? Gondolsz rá, beszélsz róla, tehát nincs ez nálad lezárva... :(


És a leveledre reagáltak? Kerestek azóta? Ez régen történt mikor megírtad nekik?

2012. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 A kérdező kommentje:

Olvastam egy történetet, azért tettem fel a kérdést.

Pár héttel előtte meg egy filmet láttam, amiben volt egy hasonló szál.

Sok homoszexuális fiatal képes megalkudni és megalázkodni., amit nem értek.

Az én történetem le van zárva, de sok meleg fiatalnál sajnos nem. Engem érdekel mások sorsa és sajnos ebben a témában elég kiábrándító a helyzet.


A levélben egyértelműen leírtam, hogy hagyjanak békén, máskülönben feljelentem őket, így nem érkezett válasz.

2012. nov. 11. 23:48
 30/115 anonim ***** válasza:
27%

Mindig lesznek emberek, akik nem fogadják el.


Én elfogadnám, ameddig nem kell a nemi életüket vagy annak történetét bámulnom, hallgatnom, addig engem nem zavar, hogy valaki meleg, de megmondom őszintén nem örülnék, ha meleg lenne a gyerekem.


Minden szülő boldogságot szán a gyermekének. A melegeket pedig ha tetszik, ha nem, a társadalom zöme nem fogadja el. Nehezebben fog munkát kapni, a kollégái cikizni fogják, nem mutatkozhat beszólások nélkül a párjával és vérszerinti gyermeke sem lehet ebben az országban, mármint olyan, akit a párjával nevel (amivel egyébként egyetértek). Nem köthet házasságot. (szintén egyetértek ezzel)


Melyik szülő örülne annak, ha a gyermekének ezekkel kellene megbirkóznia?

A másik hogy alapból mindenki a szexualitásra asszociál. És ez egy heteroszexuális emberben undort kelt. Nehéz ezt elfogadni még a legtoleránsabb embereknek is, akikben semmi ellenérzés nincs.


Bennem például nincs, nagyon sok meleg barátom van, akiket őszintén tisztelek, de akkor sem örülnék, ha a fiam meleg lenne.

2012. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!