Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy konzervatív apa és a...

Egy konzervatív apa és a meleg fia hogyan értik meg egymást?

Figyelt kérdés

Ha harmonikus apa fia kapcsolatban akarnak élni, akkor az apának kell feladnia a nézeteit, vagy a srác fogadja el, hogy az apja nem fogadja el annak, aki?

Ha a fiú együtt él egy férfival, akkor milyen egy egy családi ebéd? A vő ki van tiltva?



2012. nov. 11. 22:10
 61/115 anonim ***** válasza:
93%
Nálad nem jön el te idióta én pl. mindig is elfogadtam őket. Nem köteleznek semmire, nem kényszerítenek arra, hogy nézd őket szex közben, te gerjeszted magadban az indulatokat, hecceled magad. Ráadásul mérhetetlenül ostoba vagy, nincs egy értelmes érved, se semmid, csak gyűlölködsz. Olyan kijelentéseket teszel, amik orvosilag megcáfolhatóak, egyenrangúvá teszel egy meleget egy pedofillal, mikor egy meleg nem tesz kért senkiben azzal, hogy meleg. Mindezek mellett mérhetetlenül arrogáns és bicskanyitogató a stílusod. Ha annyira idegenkedsz ezektől a dolgoktól mégis minek szólsz hozzá meleg témához? Menj orvoshoz mert ez már oda való.
2012. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:
92%
áruld már el, mik azok a természet törvényei, mert én olyanról még nem hallottam.. vagy Newton gravitációs törvényére gondolsz?
2012. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
92%

"A melegség ugyanolyan szexuális aberráltság mint a pedofília és a zoofília."


Ez pl. nem tény, hanem vélemény.


Nem értem, hogy mondhatsz akkora baromságot, hogy csak nő és férfi lehet szerelmes egymásba. Azért, mert te csak ellenkező neművel tudod elképzelni a szerelmet, nem jelent semmit, csak enyhe beképzeltségre és a gondolkodás elutasítását jelenti. Az érzelmeiddel próbálsz gondolkodni.

2012. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:
92%

" Nézz körül a természetben. Nem egymás s*ggét kóstolgató hím oroszlánokat látsz vagy igen?"


Több helyen is előfordul az állatok között, pl. majmok, kutyák... szóval ebben sincs igazad.

2012. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
85%

hagyátok szegény (18%) 16%-ost, jó látni, ahogy nemsoká eléri a 0%-ot :D most biztos azt hiszi, hogy mindenki hülye rajta kívül, és ő az egyedüli, aki abszolút igazság birtokosa :D mint a viccben:


Egy ember ül az autóban és hallja, hogy bemondják a rádióban: - Egy őrült elmebeteg a forgalommal nagy sebességgel szemben halad az autópályán.- mire felkiált:

- Mi az hogy egy?? Mindannyian!

2012. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
100%

Azért csökken így a %-a, mert kevés választ adott eddig az oldalon és a meglévőkből kalkulál.


Szerintem kár támadni egymást, én attól függetlenül, hogy egyik másik emberrel nem értek egyet, tiszteletben tartom a véleményét, de itt már mindenki mar mindenkit.

2012. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 anonim ***** válasza:
89%
azért csökken neki, mert sok piros pacsit kap :P
2012. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/115 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha lenne ezen kívül másik 1000 válasza, akkor semmit sem befolyásolna a ti pontozásotok.
2012. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 anonim ***** válasza:
81%
Azért ennyi, mert ha észrevetted volna sérteget másokat és bicska nyitogató a stílusa. Ha normálisan hozzászólna én nem pontoznám le.
2012. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 anonim ***** válasza:
77%
ha lenne 1000 másik válasza, aminek ugyanaz a stílusa, mint az eddigieknél, akkor még gyorsabban csökkenne
2012. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!