Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hogyan legyek...

Mit tehetnék? Hogyan legyek erős? A saját apám lelkileg összetör.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok....most ahogyan ezt írom ..nagyon nehéz,mert nem tudom abbahagyni a sírást.

Azzal kezdem,hogy fehér a bőrszínem,annyira fehér,hogy emiatt többször is megszoltak. De egyik sem volt olyan fájó,mint ahogyan az az ember ,akit nem tudok leírni azzal a szóval,h apa.... Vékony is vagyok,de ilyen az alkatom,nem tehetek róla.Egy átlagos lány vagyok.

A családban bátyámon kivül én tudok angolul. Ennek az embernek gyakran van szüksége a segítségemre.. Ilyenkor persze szólít,hogy lányom,gyere. Eddig mentem is ,de úgy döntöttem legutóbb,hogy nem megyek segíteni. Erre reagálva olyan dolgokat vágott a fejemhez,amik borzasztóan fájnak. Táposnak nevezett,mert vékony vagyok. Fehérségemre azt mondta,hogy vesz barnítókrémet....... És jött felêm ököllel,hogy egyszer ő nagyon megver engem,ígéri.

Ez most csak egy eset volt a sok közül.

A napjaim úgy telnek,hogy ahogyan hazaérek a suliból,eszek és megyek fel a szobámba tanulni. Ezt lelkiismeretesen teszem,,jó a tanulmányi eredményem. Így ,hogy minden nap eleve 4 után érek haza és még tanulok,nem jut időm ,h segítsek anyunak.

Ez az ember még ezt is a fejemhez vágja,hogy egész nap csak fent vagyok,depressziós vagyok és hogy hogyan lettem én ilyen?!....

Egyszerűen elegem van !!! Gyűlölöm ezt az embert,tõnktetesz engem lelkileg . Próbálok inkább fent lenni a szobámban,és kevesebb időt tölteni lent ,hogy minél kevesebb alkalom adódjon,hogy belémkössön.

Mit tehetnék??? Kétségbe vagyok esve..


2012. nov. 16. 20:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön ide, 20-as?
2021. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!