Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tolerálnátok ezt, csajok?

Hogyan tolerálnátok ezt, csajok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, kéthetente hétvégén találkozunk, és a drágám ma közölte, hogy focimeccsre beugranak a haverjai. Engem ez annyira nem zavar,de mások reakciója érdekelne.

2012. nov. 17. 14:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Engem azért kimondottan bosszantana, de valószínűleg nyelnék egyet és nem mutatnám.
2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Én, kiakadnák, mint pasi, ha nekem meccset kellene nézni.:) Főleg, csak minden második hétvégén találkoznánk és akkor is mással foglalkozni? Ráadásul két hónap után.:)) Fél év mulva mi lesz? Te odaérsz, ő akkorra elmegy otthonról a hétvégére?
2012. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én is éltem távkapcsolatba a párommal 2,5 évig. De hogy utazzak ennyit és még csak nem is törődik velem...én kiakadnék.

Más az ha kell a kikapcsolódás, meg ilyenek...de hát nem vagytok folyton együtt. És még csak 2 hónapja.


Én biztos nem mentem volna el azért, hogy egy szobában gubbasszak. De ha már ott lennék akkor kimennék legalább meccset nézni, ha ott vagyok. Pedig én sem szeretem...

2012. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én is kiakadnék. Továbbmegyek, meg is mondanám neki, hogy nem akarom kisajátítani, örülök, hogy vannak barátai és jól érzi magát, de ha több 100 kilométert utaztam hozzá, legyenszíves észrevenni és más időpontra szervezni a programjait a jövőben, mert amúgyis csak minden második hétvégén találkozunk.

És hogy nekem hiányzik ő meg a társasága a távkapcsolat miatt, de elgondolkodnék rajta, hogy akkor most jelenleg ő mit érez?

2012. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
900 km-t utaztál? Hol él a barátod?
2012. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én mennék vele a meccsre és üvöltenem, hogy hü lye bíró, meg hajrá Joci! Meg GÓÓL! Csak vigyázz, akkor örülj, ha a Jociék rúgják! Meg ilyenek. Aztán én is bedobnék velük egy korsó sört a krimóban. Lehet hogy belefulladnék, de azért próbálkoznék.
2012. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én sem tűrném...
2012. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

nem esne jól főleg ha ilyen ritkán tudunk együtt lenni. Előre megbeszélnénk h akkor egy héttel később megyek. úgy érezném magam, mint vmi kellék, aki jól jön mikor ráérnek de ha foci van akkor hátrébb szorul. Ha ennyit utazom érte, akkor foglalkozzon velem.

És ezt nem hisztizve mondanám el, de meglepne h egyáltalán felmerül benne, h ez így működhet.

szerintem te sem vagy teljesen megbékélve a helyzettel még akkor sem ha a jóbarátnőt akarod mutatni különben fel sem tetted volna a kérdést

2012. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én a távkapcsolatot sem tolerálnám...

De: ha már csak 2 hetente találkoztok, akkor annak ünnepnek kellene lennie...

Mi együtt élünk a Párommal, így ha átjönne pár haverja és velük lenne nem zavarna, hiszen ez természetes. De épphogy valamikor látjuk egymást és akkor sem lehetünk kettesben??? Nem házisárkányság, mert van a fickónak 2 hete ezekre a baráti dolgokra...így pofátlanság. Főleg 2 hónap után, amikor minden percben egymásra van kattanva egy pár.

Viszont ha neked megfelel ez a "kapcsolat", akkor nincs gond, másokra meg ne hallgass.


24N

2012. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a Kérdezőt is zavarja, csak mivel sosem lehet tudni, az ember mire számíthat itt, nem akarta , hogy elhordják mindennek.
2012. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!