Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tolerálnátok ezt, csajok?

Hogyan tolerálnátok ezt, csajok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, kéthetente hétvégén találkozunk, és a drágám ma közölte, hogy focimeccsre beugranak a haverjai. Engem ez annyira nem zavar,de mások reakciója érdekelne.

2012. nov. 17. 14:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
honnan hova utaztál??? 900km-t utaztál egy hétvégéért és ezek után meccset néz? én kiakadnék azt hiszem. bocsi
2012. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, ha olyan programot csinálnak amiben én is részt veszek szívesen, nem az hogy na megnézzük addig te meg csinálj amit akarsz kb. Nem tetszene! Vissza is adnám neki aztán ezt és szóvá is tenném... Nem hiszem, hogy olyan sürgős az a foci, hogy ne nézhesse meg máskor velük, így pláne hogy kéthetente találkoztok.


Te vagy túl toleráns vagy egyszerűen leszarod az egészet.

2012. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a meccses dolgot mi nők nem fogjuk megérteni soha, azt hiszem.

Én utálom a focit, az életben nem kötött le, de a férfiaknak ez valamiért fontos.

Ők szeretik, hadd nézze a párod!

Jobb, mintha a kocsmában nézné!

Engem nem zavarna, nem is zavart soha.

2012. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan hisztit csaptam volna, hogy elment volna a kedve a meccsnézéstől, de valószínűleg tőlem is :D De legalább ő sem érezte volna jól magát, ha már én sem ennyi utazás után. Van 12 napja a 14-ből meccset nézni, akkor már a maradék kettőt szánja rám, ha már én utaztam annyit miatta. Jöhet a lepontozás.
2012. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ööö, én se bírnám ki szó nélkül, pláne ha 2 hónapos a kapcsolat?? és akkor eddig találkoztatok max 40-szer? 2hónapos kapcsolatnál még heti pár találkozás esetén is ünnep minden alkalom, és ki se lehetne vonszolni az ágyból kábé :D az 1. pár hónapban pláne úsznak még a rózsaszín fellegek, de a ritka találkozások miatt ez kitolódik... ha egy pasi a focit választja a szex helyett, akkor ott vmi nagyon nem stimm, bocs :P
2012. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
upsz, bocs, utolsó voltam, 4x, nem 40x xD
2012. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!