Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti el tudnátok képzelni...

Nők, ti el tudnátok képzelni hosszú távú kapcsolatot, házasságot olyan férfival akinek 2 gyereke van 2 nőtől?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Két gyereke van két nőtől. Én leszek a harmadik, az utánam lévő pedig a negyedik?
2012. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég érdekes képet fest a férfiról. Nagyon erős ellenállás lenne bennem, nem tudom, mennyire tudnék bízni benne. Nem akarok látatlanban ítélkezni, adnék neki esélyt, ha épp párt keresnék, de sokat kell bizonyítania, és zserintem ezt ő is tudja.
2012. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 timike26 ***** válasza:
78%

nàlam forditott a helyzet.28L

ès a vàlasz:igen,el tudom kèpzelni.

2012. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nincs gyerekem, és amíg ez így van, addig szerintem az is úgy marad, hogy egy apuka nekem nem szexi.
2012. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem.

Nem akarnék én lenni a harmadik nő, aki aztán egyedül neveli a gyerekét.

Persze lehet, hogy csak peches volt, és a nők hagyták ott, de nekem ez akkor is sok.

2012. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nekem inkább az okoz gondot most, a kapcsolat elején hogy nincs ideje rám. És ez nem is fog változni, nem is lenne fair ha többet akarnék :-( Hogy kérhetném meg hogy velem legyen, ha azt az időt a gyerekeitől veszi el?


Arra még nem is gondoltam, amiket ti írtok, pedig tényleg elgondolkodtató.

2012. nov. 22. 19:23
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha valakinek ezt mondod,egyből rávágja,hogy nem tudná.Én eltudnám,de csak akkor ha már nagyok/felnőttek a gyerekek,illetve én se akarok gyereket.Ha gyereket akarnék,akkor viszont teljesen független,gyermektelen pasit választanék.
2012. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

A gyerekek kicsik még, 2 és 5 évesek.


Én 24 vagyok, szeretnék majd gyereket. Ő 28 éves.

2012. nov. 22. 19:30
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Én eltudnám képzelni, bár pár évig biztos nem akarnék tőle gyereket :D
2012. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

Ebben az esetben meg kell elégedned annyival, amennyi időt rád tud fordítani. Talán kicsit puhulna a helyzet, ha majd te is részt vehetnél egy kicsit a gyerekek szeretgetésében.

El tudom képzelni, hogy kétszer mellényúlt, pechje volt. Azért erősen meggondolnám a vele való tervezést.

2012. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!